Doğuma Hazırlık arkadaşlar sezeryanla doğum yapanlara bi sorum var..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

memure06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
82
0
39
arkadaşlar sezeryanla yapılan doğumlarda doğum sonrası kanama fazla oluyormu? bir arkadaşım sadece 1 ped kullandığını, sezeryanda kanamanın pek olmadığını söylemişti. benimde sezeryan olma ihtimalim var. bu nedenle merak ediyorum. birde sezeryan sonucunda kanama için hasta bezi mi yoksa normal ped mi önerirsiniz? tecrübelerinizi paylaşırsanız çoook seviniriz.

ben 20 gün önce sezeryanla doğum yaptım ilk 2-3 gün biraz fazla kanamam oldu 2 tane hasta bezi kullandım daha sonra ped kullanmaya başladım.yani fazla kanamam olmadı.

ben de sezeryanla doğum yaptım.ilk iki gün hasta bezi kullanırsın.ama sonrasında gece için olan pedler yeterli olur.ama kişiden kişiye değişir bu durum.sen yine de her ikisinden de bulundur.

hasta bezi mutlaka götür .sen götürmesende isterler büyük ihtimalle . özellikle ilk gün pedler yeterli olmaz hem daha rahat edersin

ilk iki gün hasta bezi kullanman gerekir..benimde fazla kanamam olmamisti.bunun sezeryanlada alakasi var birde bebegini emziren kadinlarin kanamasi fazla olmazmis...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…