Arkadaşlar rahim ağzina dikiş attiran var mi?

k_ikbal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
20
1
arkadaşlar bundan bir yıl önce 5 aylık doğum yaptım ve dünyam yıkıldı doktorlar rahim ağzı yetmezliği olduğunu söylediler.bir daha ki hamileliğim de 13.haftada rahim ağzına dikiş atıolacakmış.ve şimdi yeniden hamileyim.(5 haftalık)ama gelin görün ki sevinçten havalara uçamıyorum.korkuyorum.doktorum ankarada.bana dediğine göre dikiş atıloanların hemen hemen hepsinde bebeklerini kucaklarına alıyorlarmış.çevrenizde böyle bir deneyim yaşayan varmı lütfen bana yardımcı olun.mesajlarınızı bekliyorum.

evet cnm kk dan bir arkadasım ikizlere hamile kaldı ve dediğin haftalarda dikiş atıldı bebeklerini kucağına aldı........ama o hep yattı cnm

canım öncelikle allah bebeğine sağsalim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin hayatım.bende bi çok kişiden duydum bunum bir sakıncası yok.ve bebeğin içerde sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlıyormuş.o yüzden herşeyi olumlu düşün hayatım tamammı.hem bebeğin için hem kendin için herşeyin en iyisi olsun.olumlu düşünelim olumlu olsun değilmi???

ewet benim bir tanıdıgım 4 aylık bi dogum yaptı ondan sonraki hamileliginde dikiş attırdı we bebegi sag salim dogdu

Canım burada böyle bir forum var bir sürü insan tecrübelerini yazmışlar hangi başlıktaytı unuttum.Arama yapsan bulursun...

selam ..benimde kuzenim 5 aylık doğum yapmıştı ..ikinci gebeliğinde rahim ağzına dikiş atıldı..şu an bebeği kucağında 6 aylık çok tatlı bir kızımız var..

arkadaşım ben kadın doğumda çalışıyorum bu yönteme serklaj diyorlar senin gibi gerçekten çok hastamız oldu erken müdahale edildiği taktirde hepside çocuklarını kucağına aldılar sen doktoruna tabi ol merak etme canım benim arkadaşım 6 aylık bir tane kaybetti arkasına üçüzlere hamile kaldı ve hepsini doğurdu için rahat olsun

Canım pramatüre bebekler bölümünde rahimağzı yetmezliği diye bir bölüm var. Orda senin ve benim durumöumda olan çok kişi var. Bende 19. haftada rahim ağzı yetmezliğinden kızımı kaybettim. Geçmiş olsun ordan takip edersen daha iyi olur sanırım.

arkadaşlar çok teşekkür edrim gerçekten moralimi çok yükselttiniz.inşallh bende alacağım bebeğimi kucağıma.haftaya doktorum kalp atışlarını alacakmış.ondan sonra dikiş gününü verecakmiş.allahın izniyle 6 haftalık oldu bebişim.

X