arkadaşlar oğlum olucakkmışşş:)

sanirim en gec tarihde ben ogrencem bu ne bicim sey ya
neyse
hayirli olsun canim
bakalim benimki ne olcak allahim saglik sihat versin once tabiki de :)

mavişşcim hayırlı olsunn allah saglıklı bir şekilde tamamına erdirip kucagınıza almak nasip etsin canım. benimkinin ellerini,parmaklarınıda göremedimki göbegimdeki birikmiş yagından.

amin canım 15 haftalık benimkide.seninde allah tamamını erdirsinn:)
gözün aydın maviş:)çok güzel bende dün vitamin yazdırmak için hastaneye gitmiştim (15 haftam bitti bu arada) bir ümit görmek isterdim ultrasonda.ama özelde haftaya muayenem olduğunu söyleyince deli ben! doktorda haftayı beklememi soyledi şimdi belli olmaz dedi.üstüne ingilterede yok kadınlar ultrasonu iki kez görürlermiş falan çok sabırsız olmamamı falan dedi kızdım biraz ama napayım.belki bende öğrenecektim hain doktor:)

canım çok sevindim allah analı babalı büyütsün inş bende 16.haftamda gidecem yani bu çrşba inş öğrenebilirim çok merak ediyorum...

hayırlı olsun benim de oğlum olacak hem de iki tane insallah Allah ım nasip ederse.hepinizin bebegini Aşşah bagıslasın kızlar.:dance:

hayırlı olsun maviş allah tamamına erdirsin , birazcık belirtilerinden bahseder misin? yani sen hissetmişmiydin oğlun olacağını , ben de merak ediyorum ama daha 10. haftadayım

evet hissetmiştim çakıltaşı.birde çevremde herkes oğlun olucak dedi.etkileniyodumm.6 kişi de rüyasında gördüü..herşeyden önce sağlık canım.sağlıklıolsun..hayırlısı olsun tatlımm:)

Canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın oğluşunu. Bakalım benim keretanın cinsiyeti ne? çok mrk ediyorum yaa ama bir türlü göstertmiyor kendini....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…