arkadaşlar oğlum olucakkmışşş:)

Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla , huzur ve mutlulukla...
benimki göstermiyor 20 haftalık oldum ama inanırmısınız arkadaşlar benim gibi meraklı biri nasıl oluyoıda çatlamıyo ama merak ettiğim cinsiyeti değil hep sağlığı..
hepinizin bebişlere sağlık dilerim , olmayanlarada bu mutlulugu ...

allah herkesinkini tamamına erdirsin inşallah clopin senin bebişin kız olabilir kızlar hep geç gösteriyo kardeşimin kızıda çok geç göstermişti hayırlısı olsun inş. benim içimede hep erkek geliyoma herkes kız diyo hayırlısı sağlık olsunda hiç farketmez kız erkek allah herkesin gönlüne göre versin inş.

banada kız gibi geliyo valla , göstermiyo belli:)
şimdi hazırlıklarada başlamadığımdan martın 22 sinde kontrolümü bekliyorum .
ama emin ol siyah beyaz millet benden daha fazla merakta:)

bende martın 22 de dr gidicem ama benimki daha çok küçük şu an 11. haftalık daha cinsiyeti içinde çok erken:) evet şu millet yokmu adamı hasta edeler :)))

canım benim çok sevindim.allah kucağına almayı nasip etsin. bende 16 haftalığım haftaya 3lü taramam var umarım öğrenebilirim bende

hepinize teşekkür ederim arkadaşalar allah hepimizin bebişlerini sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsinn.brn canım tahmin ediyordum ama birde çevremdekilerden herkes erkek demişti.etkilendim daha doğrusu.birde hiçbir hamilelik belirtisi yaşamadım canım.kusmadım .midem bulanmadıı:)ama herşeyden önemlisi sağlık cinsiyetin hiç önemli değil canımm:)

evet mavişciğim sağlığı konusunda sana kesinlikle katılıyorum, allah bütün isteyenlere sağlıklı ,sıhhatli, akıllı, hayırlı ve nur topu gibi bebişler nasip etsin...
benim doktorum 12 haftayı doldurunca gel görürüz cinsiyetini dedi ama çok erken gibi geliyor bana, belirtilere gelince aynen senin gibi hiçbir belirti yaşamıyorum desem yeridir, çoğu zaman unutuyorum bile hamile olduğumu yerimseniben

Arkadaşlar bende şimdi dr dan geldim bizimde kızımız olacakmış:teytey: çok mutlum çoook güzel bi duygu :teytey:Allah inş herkese yaşatır.a.s.

kızlarrr bende ögrendimm bizim bebiştee erkekmişş allah hepimizinkini saglıklı,sıhhatli,eli ayagı düzgün hayırlısı ile kucaklarımıza almak nasip etsin.

tşklerrr canım allah cümlemizinkini korusun hayırlısı ile büyütmek nasip etsin.biz 14 haftalıkken ögrendik.

ben de bu gün 14.haftama girdim de ondan merak ettim ama benim kontrolüm daha ayın sonunda.ben de sizin yazılarınızı okuyunca heyecanlandım ondan sordum.sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin allah:nazar::nazar::nazar:

amin canımm inşllah saglıklı bir şekilde bebişini kucagına alırsınn o zaman ay sonunda gittiginde sende ögrenirsin.

güldeniz kalkan tebrikler canımm.allah tamamını erdirsinn:)bebişlerimize ve bize sağlık nasip etsin canımm:)

teşekkür ederim canım saol hayırlısıyla 5 ayımız hızlı geçse bana zaman geçmiyo gibi geliyor senağlama ama hayırlısıyla vaktinde saatinde doğsunlarda biz bekleriz canım seninde dediğin gibi Allah bebişlerimizle bize sağlık nasip etsin inş.:nazar:

X