Anket arkadaşlar kk ya üye olur olmaz hemen adapte olabildiniz mi?

kk ya üye olur olmaz kolayca adapte oldunuz mu?

• Ankete Katılan
    120

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.870
11
50
arkadaşlar merak ettim.merakımın nedenini daha sonra özelden anlatırım soranlara.kk ya üye oldunuz.ilk konunuzu açmak için ne kadar zaman gerekliydi?ne kadar zamanda adapte oldunuz?hemen adapte olunmasını imkansız mı görüyorsunuz?şimdiden teşekkürler.hemen adapte olan arkadaşları merak ediyorum.benim üye olduğum ilk site burası.ve ben hiç zorlanmadım.a.s

:teytey: :teytey:
hiç zorlanmadım hemen adepte oldum önçe bi inçeleme yaptım sabrımı koruyaraktan çünki hemen bir şeyler yazıp tanışmak arkadaş olmak istiyordum ve de oldu işte burdayım:dance:

ben de çok çabuk adapte oldum ve hiç zorluk çekmedim forum hakkında karışık gelmedi bana gayet yorum da yaptık konu da açtım ama başlarda biraz yalnız takıldım sonradan bi açıldım pir açıldım herkes arkadaşım oldu :)

ben bir konuyu araştırıyordum ve üye oldum sonrada uzun bir zaman uğramadım ama neden sonra baktımki ayrılamıyorum bağımlılık yaptı kk. bunun asıl sebeplerinden birisinide sohbet ettiğim arkadaşlarla gerçek hayatta görüşüyor olmam.:emir_bebek:

bende googleda bir konuda araştırma yaparken kk nü keşfettim bir müddet uzaktan izledim mayısta üye oldum o günden beri tatil yada çok önemli bir işim yoksa kk deyim sevgilerimle

Canım tesadüfen keşfettim ve üye oldum..Zorluk çekmedim ama ilk gün gözlemledim ,gerçek hayatta da çabuk kaynaşırım..Sanırım 2,gün konu açmıştım paylaşacak çok şey var çünkü hayatta....,.,

ben de çok çabuk adapte oldum ve hiç zorluk çekmedim forum hakkında karışık gelmedi bana gayet yorum da yaptık konu da açtım ama başlarda biraz yalnız takıldım sonradan bi açıldım pir açıldım herkes arkadaşım oldu :)

ne güzel canım.seninkinin gelmesine de 3hafta kaldı yanlış hatırlamıyorsam:))

ben bir konuyu araştırıyordum ve üye oldum sonrada uzun bir zaman uğramadım ama neden sonra baktımki ayrılamıyorum bağımlılık yaptı kk. bunun asıl sebeplerinden birisinide sohbet ettiğim arkadaşlarla gerçek hayatta görüşüyor olmam.:emir_bebek:

canım bende bebekle ilgili şeyler araştırıyordum.aslında bir foruma üye olunduğunda sadece yazılanları okuyoruz sanıyordum.konuları üyelerin açtığını anladığım an hemen konu açmaya başladım:))çok eğlenceliydi:))sonra birileriyle birşeyleri paylaştıkça daha da hoşuma gitti.üstelik sürekli hamile miyim diye düşünmekten kurtuldum.:))

ben de googledan bulanlardanım
uzunca bir süre sadece izleyici oldum ama artık hergün nete girer girmez açıyorum çıkana kadar buradayım:)
henüz kimseyle tanışmadım İzmir'e döndükten sonra toplantıları kaçırmayacağıma.spaylaşımlarını sürekli takip ettiğim ve gıyaplarında arkadaş gözüyle baktığım üyeler var

ben de googledan bulanlardanım
uzunca bir süre sadece izleyici oldum ama artık hergün nete girer girmez açıyorum çıkana kadar buradayım:)
henüz kimseyle tanışmadım İzmir'e döndükten sonra toplantıları kaçırmayacağıma.spaylaşımlarını sürekli takip ettiğim ve gıyaplarında arkadaş gözüyle baktığım üyeler var

benim de öyle canıma.sa.s

Hayır olamadım..Hele paylaşımda bön bön duruyordum
Bi selam yazmak için iki dakika klavyeye bakınıyordum
Hoşbulduk yazıncaya kadar millet başkasını ağırlamaya başlıyordu bile...

Günlerce kim kimdir,nereye ne yazar okudum..Valla okudum inanın bana..Sitede en çok kimlerin mesajları varsa okudum,tanımaya çalıştım..
Sonra bismillah deyip başladım yazmaya..Birken iki,ikiyken beş,beşken şu anda sayısını bilmediğim çok dostum oldu..

Herşey pat diye olmaz,emeklemeden yürünmez..
Artık paylaşıma pat diye girebiliyorum,hoşbulduk yada hoşgeldini hızlı yazabiliyorum..En güzeli,artık bir kaç kişi değil,onca kişinin selamını alıyorum.

Hayır olamadım..Hele paylaşımda bön bön duruyordum
Bi selam yazmak için iki dakika klavyeye bakınıyordum
Hoşbulduk yazıncaya kadar millet başkasını ağırlamaya başlıyordu bile...

Günlerce kim kimdir,nereye ne yazar okudum..Valla okudum inanın bana..Sitede en çok kimlerin mesajları varsa okudum,tanımaya çalıştım..
Sonra bismillah deyip başladım yazmaya..Birken iki,ikiyken beş,beşken şu anda sayısını bilmediğim çok dostum oldu..

Herşey pat diye olmaz,emeklemeden yürünmez..
Artık paylaşıma pat diye girebiliyorum,hoşbulduk yada hoşgeldini hızlı yazabiliyorum..En güzeli,artık bir kaç kişi değil,onca kişinin selamını alıyorum.

:Roflol::Roflol::Roflol: ya berşulecim pat diye girdim beni eski üye sandılar:Roflol::Roflol:en doğrusunu yapmışsın:)

Ben de ilk üye olduğum zamanlar sadece oyun bölümüne takılıyordum ki bence arkadaş olacağın ya da olduğun kişiyi en iyi orada tanıyabilirsin, kişiliğini çözersin. Hiç zorlanmadım, herşey kısa sürede gelişti.

Ben de ilk üye olduğum zamanlar sadece oyun bölümüne takılıyordum ki bence arkadaş olacağın ya da olduğun kişiyi en iyi orada tanıyabilirsin, kişiliğini çözersin. Hiç zorlanmadım, herşey kısa sürede gelişti.

bunu bir tavsiye olarak alalım o zaman.teşekkürler canım:)

ben ılk bır hafta uzaylı gıbıydımm konu nası acılır msj nası atılır kısacası hıcbılmıyodumm gercı daha once hıc bıyere uye olmadım yanı benım ılkım burası ama sımdı ıyı ıdare edıyom ve sayesınde cokk fazla arkadasım oldu daha da olur emınımm

benim de ilk üye olduğum yer:))evet, çok güzel arkadaşlarla tanıştık kısa zamanda, ne güzel:)

ben cok zorlaniyorum.zorlanma derken kend;me konusacak arkadas bulamadim.sayfanin basinda chatlasan arkadaslar goruyorum ama bir turlu aralarina giremedim.nasil onlara katilacam bilmiyorum

X