arkadaşlar karnı acıyan varmı?

eftelyaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
2.934
19
39
arkadaşlar 18. haftadayız şimdi daha önceden göbeğim yoktu tabi şimdi bana kocaman geliyo büyüdükçede canımı yakıyı krem sürmeme rağmen acısını hafifletemedim.ne yapabilirim aklına bişey gelen varmı????:çok üzgünüm::bbo::CüvCüv:

neden acıyo? çatladığı için mi yoksa içten gelen bir acı mı? derin mi acıyo yoksa? benim de karnım aylardır acıyo ama içten içe. doktor yapılacak bişey olmadığını soyledı ve bir sorun da gormedi. en iyisi doktoruna danış

danıştım canım büyüdüğü için acıyordur dedi çatlak kremi verdi ama acısı geçmiyor deri acıyor zaten

demek ki bazıları kaşınıyo bazıları da acı çeki"yor. benim gibilerse derisinde bişey hissetmeyim karnı paramparça oluyor. karnımı bi görsen derim paramparça. kıpkırmızı karnım. aciip yırtıldı.

acısın yırtılsın ne olcakk önemli olan bebişleriniz aglıklı oolsunn herşeye deger bence

ah kıyamam canım o da kötü gerçi kaşımazsan eğer çatlaklar doğumdan sonra gidiyor diyolar inşallah seninde giderler canım

canım tabiki bebeklerimiz çok daha önemli ama yinede sürekli acı çekmek psikolojiyide etkiliyor dolayısıyla bebeğide etkiliyor eh bayan olmakdan sanırım birazda narin varlıklarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…