arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

Kizlar merhaba, normalde düzenli adet gören biriyim. Mayısın 20sinde son adetimi oldum. Ama ovulasyona 15 Haziran'da girdim. 3 aydır da eşimle bebek istiyoruz. Adetim ovulasyonun geç olmasından dolayı gecikti mi gecikmedi mi anlamadim. Sabah kalkınca kesin negatif çıkacak diye bir test yapayim dedim, silik pozitif çıktı, arkasından 1 tane daha yaptım o da aynı. Erken gebelik testi aldım eczaneye gidip, onda da 2.cizgi silik. Hamile olabilir miyim acaba ?
Bence gebelik var aynı durumu yaşıyorum erken gebelik testi ile test yaptım silik çıktı ve ardından iki kez kan testi verdim değer iki katına çıktı. Şimdi adet tarihimi bekliyorum. Çarşamba gününu geçirince cumartesi günü doktora gideceğim.emin olmak için kan testi yaptırmani tavsiye ederim 🤗

Kizlar merhaba, normalde düzenli adet gören biriyim. Mayısın 20sinde son adetimi oldum. Ama ovulasyona 15 Haziran'da girdim. 3 aydır da eşimle bebek istiyoruz. Adetim ovulasyonun geç olmasından dolayı gecikti mi gecikmedi mi anlamadim. Sabah kalkınca kesin negatif çıkacak diye bir test yapayim dedim, silik pozitif çıktı, arkasından 1 tane daha yaptım o da aynı. Erken gebelik testi aldım eczaneye gidip, onda da 2.cizgi silik. Hamile olabilir miyim acaba ?
Şu an bende adetüm 3 gün geçti 2 gün önce çok aşırı silik çizgi vardı emin olamadım çizginin yansıması mı acaba diye bu gün tekrar yaptım sizinkiki gibi bir çizgim çıktı. Ama ayno zamanda adet de oldum bende anlayamadım durumu başına gelen var mı acaba

Ay insallah kizlar🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Canım gözün Aydın bence ❤️🥰
Ay inşallah canim ya. Yarın sabaha randevu aldım kan vericem.
maşallah canım hamilesin bence, kan ver istersen
Ay amiiin canım 🤲🏻🤲🏻
Bence gebelik var aynı durumu yaşıyorum erken gebelik testi ile test yaptım silik çıktı ve ardından iki kez kan testi verdim değer iki katına çıktı. Şimdi adet tarihimi bekliyorum. Çarşamba gününu geçirince cumartesi günü doktora gideceğim.emin olmak için kan testi yaptırmani tavsiye ederim 🤗
Aynen sabah gidicem. Aslında bekleyecektim 2 gün ablam sen o kaplardaki test renklerine bakma onlar biraz abartı dedi.

Ay inşallah canim ya. Yarın sabaha randevu aldım kan vericem.

Ay amiiin canım 🤲🏻🤲🏻

Aynen sabah gidicem. Aslında bekleyecektim 2 gün ablam sen o kaplardaki test renklerine bakma onlar biraz abartı dedi.
En iyisini yapmışsın canım kanlaada netleştirirsin bize de güzzel haber verirsin ❤️

Valla yalan yok negatif çıkacak ya da değerler düşük çıkacak diye korkumdan gidemedim. Sabah bir de ilk idrarla denedim iki testten de. Hem erken gebelik hem de normal ikisi de şöyle cikti. Acaba çok mu erken yapıyorum bilemedim ki :KK43:

Eklentiler

• IMG-20210629-WA0003.jpeg
    IMG-20210629-WA0003.jpeg
    48 KB · Görüntüleme: 226
Merhaba şuan seninla aynı duygulari yaşıyoruz inan benimde 1 günüm geçti heyecan yapıp test aldım çok silik çıktı ikinci çizgi gözüküyor ama hamile miyim değilmiyim bilmiyorum bana da yardımcı olur musunuz lütfen. Google'dan baktım erken yapildigi için çıkabilir diye. Yazılar okudum ama olmasa ikinci çizgi gözükmez dimi testlerde lütfen yardımcı olun bana da rahatlamam lazim🙂

Regl olmadım üzerinden 4 gün geçti normalde düzenliydi kaç aydır silik çizgi çıktı ama acaba pozitif mi hemde ilk iki dakika içinde oldu bu hemen.
Eger hamile isem ilk olacak o yüzden emin olamadım bir kaç gün daha bekliyim mi

Eklentiler

• IMG_20210806_141916.jpg
    IMG_20210806_141916.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 152
Günaydın benım adetim 10 gün gecikti test yaptım silik çizgi çıktı çok acık renkli ama ne yapmam gerekiyor yeni evliyim

Benimde erken gebelik belirtilerim vardı adetime 11 gün kala kan testi verdim kontrol için sonuç 0.200 çıktı dedim negatif muhtemelen sonra belirtiler devam etti adetime 4 gün var şuan dün yaptım en son silik çıkıyor kimyasal gebelik olabilir diye korkuyorum sizce pozitif mi kan testi için batı bekleyeceğim üzülüyorum çünkü
IMG20211002105226.jpg

aarkadaşlar benimde böyle silik regl 1gün var sizce negatif mi pozitif mi

Eklentiler

• 20211104_170849.jpg
    20211104_170849.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 154
Kızlar merhaba resmen beni anlatmışsın benimde 4 gün var ama 2 test yaptım 2 Side silik yarın doktora randevu aldım çünkü önümüz bayram ve beni 4 daha beklersem çatlarım 😂

Eklentiler

• ED4807FF-C0F2-41CE-B43E-127A798F05AD.jpeg
    ED4807FF-C0F2-41CE-B43E-127A798F05AD.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar regl günüm dört gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221129_163508.jpg
    IMG_20221129_163508.jpg
    135,8 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20221128_142420_493.jpg
    IMG_20221128_142420_493.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 40
X