arkadaşlar ilaç tedavisi nedir

love_honey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2010
729
10
merhaba arkadaşlar
ben korunmasız 11. ayımı geçiriyorum.bu arada rahim filmi dahil birçok test yapıldı çok şükür hiçbir sorun çıkmadı.doktorum birdaki aya olmazsa ilaç tedavisine başlayacağız dedi.ama çok ayrıntılı konuşamadık.nasıl bişey bu ilaç tedavisi.hap mı kullanıcam klomen diye birşey duydum burda o mu acaba.kullananız varmı.yardımcı olun lütfen

11 ayda olmadıyasa senin testler normalse eşinin spermiyogram testinin yapılması lazım belki azdır sayısı ondanda olmuypdur ilaç tedaviside yumurtlaman için vericektir ilaç belli bi boyuta gelince çatlıyo zaten yumurtan çatlamazsa eğer iğneleri var çatlatmak için onuda uygular ama eşinin sperm sayısı normalse sende yapılıcak ilaç tedavisi bu rahim ffilmide normal çıktıysa tabi sıkma canını bence üzerine düştüğün içinde olmayabilir bana öyle olmuştu 6 ay denedim çalıştığım yerdeki doktor bakıyodu sürekli dediki bu ay smear testini ve gebe kalmadan önce yapılması gereken tahliller var onları yapalım ondan sonraki ay denersiniz dedi o ay hiç düşünmedim kendimi kasmadım aceba olcakmı filan diye o ay hamile kalmıştım

ne güzel...bende takmadığımı düşünüyorum akışına bıraktım.buarada 2 ay önce rahim filmi çekildi ve ben o ay kimyasal gebelik yaşadım inş habercisidir deyip bu ayı umutla bekliyorum.eşimin sperm testi yapıldı ve sonuçlar gayet iyi çıktı.bende bilmiyorum herhalde dotor bir yerden başlayalım diyor tedaviye.sebepsiz kısırlık da olabiliyormuş.allahım korusun inş gerek kalmaz.bu ay müjdeli haber alırız hepimiz

evet bende duymuştum bunu.inş hep dilimde dua ediyorum.bu ay hesap bile yapmadım geçen ay kimyasal gebelikten dolayı geç adet gördüm belki bu ayda gecikir falan diyorum gün hesaplamıyorum.inş hepimiz hayırlı haber alırız

X