Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Bende de feci gezme isteği var ne kadar çok gezersem o kadar rahat ediyorum çıkıyorum arada bir iki turlayıp geliyorum

bende artık zorlaşmaya başladı gezme işi...1 saat sonra tükeniyorum..bugün çarşıya gitim.. 1 saat sonra dedim yürüyün gidelim zira ben dayanamıyorum... geri geldik.... hem yoruluyorum hem kasıklarım çok acıyor.....

Kayracım , Doudou cum nasılsınız biz iyiyiz bebişlerimle.bende çok yürüyemiyorum kayracım ya hemen uzanasım oturasım geliyo

Ben aslen Adanalıyım 4 tane ablam var bi tanesi yanımda olsaydı keşke biz geçen yıl taşındık Ankaraya eşimin işi nedeniyle

Ben aslen Adanalıyım 4 tane ablam var bi tanesi yanımda olsaydı keşke biz geçen yıl taşındık Ankaraya eşimin işi nedeniyle

Alışırsın canım ya doğumuna gelirler yanına bende ilk zamanlar çok sıkılıyodum alıştım artık

kızlar meraba rahim boyu nasılölçülüyo ben 21.haftamdayım ama benim rahim boyu hiç ölçülmediy
haftaya randevum var muayenehanede bakılıyomu rahim boyuna sölesemmi dr ne dersiniz

canım benim rahim boyumu doktor normal usg den baktı bebeklere bakar gibi rahim ağzımıda ölçtü 18. haftada bi ölçtü 21 haftada bi ölçtü ama bebeişi alttan muayne etmiş sanırım belki doktora göre yada üstten ölçemediğinde alttan ölçüyoda olabilir

napıyosunuz kızlarrr bu aralar pek sessiz topic sayfalar pek ilerlemiyo doğumu yaklaşanlar hep yatışta bu aralar ama anlıyorum sizi benbile bu haftada epey kötüyüm sürekli bi bel ağrısı özellikle bacaklarım çok ağrıyo kızlar bişi sorucvam magnezyuma başlayacamda sizn kaçıncı haftada başladınız bide günün hangi vakitlerinde alıyosunuz

evet canancım dırım wavy kaswa hymarry olmayınca topiğin tadı da olmuyor. sohbet pek olmuyor..hoş bende birkaç gündür giremiyorum....

canancım magnezyuma mı başladın...demekki bizimde az kaldı... aynı zamanlarda veriyorlarsa 3-4 hafta sonra başlar heralde...

ilerledikçe korkularım artıyor ya... ben daha şimdiden yatamıyorum.dönemiyorum.otururken alt karnım sıkışıyor oturamıyorum.... gecelerim kesik kesik uykuyla duruyorum.. 25 ve sonrası çok korkutuyor beni...

evet canancım dırım wavy kaswa hymarry olmayınca topiğin tadı da olmuyor. sohbet pek olmuyor..hoş bende birkaç gündür giremiyorum....

canancım magnezyuma mı başladın...demekki bizimde az kaldı... aynı zamanlarda veriyorlarsa 3-4 hafta sonra başlar heralde...

ilerledikçe korkularım artıyor ya... ben daha şimdiden yatamıyorum.dönemiyorum.otururken alt karnım sıkışıyor oturamıyorum.... gecelerim kesik kesik uykuyla duruyorum.. 25 ve sonrası çok korkutuyor beni...

haklısın vallaha kayra onlar topiğin demirbaşları kurucuları malum bizler sonradan gelme heheh

aşkım dha magnezyuma başlamadım açıkcası doktorum yazıyorum demedi ama benim çok fazla bacak ağrım var 1 haftadır anlatamam ki sanırım sendede var anlarsın belimde o biçim ağrıyo benim haftamda kullanada çok var bana bebiş istiyoruz kullandığı magneyumu vermişti 1 paket ona başlıyacam kendiliğimden önce bi hamişlere sorayım dedim sizin görüşlere göre pazarteside doktoru arayayıp söylşeyecem ben bu ilaca başlıyorum diyeşakkıdı

canım yavaş yavaş ağırlaşyorsun yaa alıştırıolar seni, gün gün zorlaşıo öyle birden küt diye şişmiyor, ben de çok korkmuştum..
evet malesef onlar olmyınca tad yok, onlar bu topiğin ruhu...alkisalkisalkis

günaydınlar kızlar........aksam uğraytamadım kafayı yemek üzereyim ya ......çamaşır işini bitiremedim kurumadıda .....yorgan felan yıkardam böyleolur ikisepette utu var ......
ve aksam eşim mutfağın kilimine mama döktü şimdio yıkanacak....neversimler çok yer kaplıyor şimdi yine nevresim çıkardım yastık yıkadım.....ev dağıldı tabi....

bugün hedef o ütüleri bitirmek .....yemek yapabilmek evi toplamak.....

daha kahvaltı yapmadım.....çocuklar yine öksürüyor kesemedim şu öksürüğü ilacı kestik ...pekmez veriyoruz....ama yokk yaa ..........

[ı]kızlar bıŞey rıca edeceĞım lÜtfen bana cep nolarınızı yollarmısınız Özelden

benım tlf deĞıŞıklıĞı olanları gÖtÜrdÜ ...artık tlf nolarımı tlf hazfızasına deĞıl

sım karta kaydedıyorum.......tlf ların hepsını alabılmem ıÇın tlf yapılması lazım
,
eŞımde haftaya ancak olur bu hafta ....masraf sınırını geÇtık dedı.....maaŞ alınca yaptıracak yanıı
[/ı]

X