Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

herkese selaaammm
doktordan geldik. karnımı<ı doyıurduk:))

nst miz süper hiç kaılma yok.. ultrason muayenemizde süpper. suyumuz kilomuz boyumuz kalbimiz allahıma bin şümkürler olsun ki çok iyi. bebişplerim 2 kiloyu geçmişler. artık kurtardık dedi doktorum:))) bu arada karnımda böyle kuruyor gibi olmuştu derim. bu kısımlardan çatlamaya başlarsın yakında dedi.:KK43:( ühüüüü...hala doğum tarihimiz yok .adam kararlı içimde büyüttürcek bebişleri. artık okula giderken çıkartırız:)))
bizde allahıma şükür herşey yolunda kıslar... sadece nst çok yordu bizi sağdaki zilli bir türlü yerinde durmadı. yarım saat onu aramakla geçti.. dışarda süpper bir hava var ama benim pestilim çıktı yuatıcam birazcık..
geçmişi okuyamadan daldım konuya herkes marım iyidir. herkesi öpüyommm..

herkese selaaammm

nst miz süper hiç kaılma yok.. ultrason muayenemizde süpper. suyumuz kilomuz boyumuz kalbimiz allahıma bin şümkürler olsun ki çok iyi. bebişplerim 2 kiloyu geçmişler. artık kurtardık dedi doktorum:))) bu arada karnımda böyle kuruyor gibi olmuştu derim. bu kısımlardan çatlamaya başlarsın yakında dedi.:KK43:( ühüüüü...hala doğum tarihimiz yok .adam kararlı içimde büyüttürcek bebişleri. artık okula giderken çıkartırız:)))
bizde allahıma şükür herşey yolunda kıslar... sadece nst çok yordu bizi sağdaki zilli bir türlü yerinde durmadı. yarım saat onu aramakla geçti.. dışarda süpper bir hava var ama benim pestilim çıktı yuatıcam birazcık..

Gözün aydın wavycimm çok sevindim senin adına dünkü doktordan sonra kaydirigubbakcemile3

wavy yazamadım ...devlet berbat geçmiş cnm .....çok şaşırdım adam manyakmış yaaa sorunlu şey

bugün iyi gecemesine çok sevindim cnm ....nst yorucu evet ...hayırlı zamanlarda doğum olsun cnm

herkese selam kızlarrr,,,a.s.
arada girip bakıyorum nasılsınız dıye,
hepınızın kocaman maşallahı var,,,:nazar:
bızde pek ıyıyız,bel ve sırt agrılarıda olmasa yüzüm hepten gülecek ama maalesef :gitme:
cok opuyorum herkesı,sevgilerrrr,,,zemuszemus

herkese selaaammm

ayh nasıl sevindim anlatamam canım yaaaa
ALLAHım hayırlı bir şekilde kucagınada almayı nasip etsin...
Daha iyi canım az daha dursunlar anne karnında bakmak daha kolay kaydirigubbakcemile3

Yada bana öyle geliyo :kedi:

dırım neden ya buralar sensız olur mu..........ıyı bak kendıne ...........kızlar dun seker yuklemesı old 152 cıktı.................sınır 142...............azcık yuksek on gun dıyet yap dedı dr ınş sorun olmaz

aplam ruhi sıkıntıLARIM oldu işte yoksa bensiz olmaz bende kalamam kk sız

şeker çok az yüksek ve üçüze göre normal ....dieyt yapmana gerek yok ama doktru dinle bakalım
ben kaçar kardeşim geldi

herkese selaaammm

ohoh maşallah maşallaaah cimcimelere büyüsünler çok sevindim valla süper gidio böyle tamamla inşallahkaydirigubbakcemile5

napıosunuz kıslar ya canım sıkılıo evde kocam da gelmedi daha uff ya ev işi de kalmadı yapıcak burdada kimse yok iki gecedir uyku girmiyo gözüme onu bunu düşünmekten şimdide feli gibi uykum var gece uyuyamam die yatmıyorum uuff canım sıkılıyoooomafoldumben

Gözün aydın wavycimm çok sevindim senin adına dünkü doktordan sonra kaydirigubbakcemile3

wavy yazamadım ...devlet berbat geçmiş cnm .....çok şaşırdım adam manyakmış yaaa sorunlu şey

bugün iyi gecemesine çok sevindim cnm ....nst yorucu evet ...hayırlı zamanlarda doğum olsun cnm

ayh nasıl sevindim anlatamam canım yaaaa
ALLAHım hayırlı bir şekilde kucagınada almayı nasip etsin...
Daha iyi canım az daha dursunlar anne karnında bakmak daha kolay kaydirigubbakcemile3

Yada bana öyle geliyo :kedi:

ohoh maşallah maşallaaah cimcimelere büyüsünler çok sevindim valla süper gidio böyle tamamla inşallahkaydirigubbakcemile5

<amin canlarım çok sağolun güzel dilekleriniz için. valla bende çok rahatladım gece hiç uyumamıştım. drdan geldiğimden beri debeleniyom uyuyom yatıyom:kedi:
napıosunuz kıslar ya canım sıkılıo evde kocam da gelmedi daha uff ya ev işi de kalmadı yapıcak burdada kimse yok iki gecedir uyku girmiyo gözüme onu bunu düşünmekten şimdide feli gibi uykum var gece uyuyamam die yatmıyorum uuff canım sıkılıyoooomafoldumben
kıs delü tam uyku zamanın fırsat buldukça uyu. sen uyuki bebişlerde büyüsün. ne zaman uykun gelse uyu canım. büyüme hormonları sana uyku yapıyor..

dırım neden ya buralar sensız olur mu..........ıyı bak kendıne ...........kızlar dun seker yuklemesı old 152 cıktı.................sınır 142...............azcık yuksek on gun dıyet yap dedı dr ınş sorun olmaz

canım benim de aynı çıkmıştı 100 lük normal çıkmıştı. çok yüksek değil. sonuçta tek değil iki değil üç bebiş var sende. ama tabi yinede dru dinlemek lazım. gerçi ben dinlemedim ama niysee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

herkese selam kızlarrr,,,a.s.
arada girip bakıyorum nasılsınız dıye,
hepınızın kocaman maşallahı var,,,:nazar:
bızde pek ıyıyız,bel ve sırt agrılarıda olmasa yüzüm hepten gülecek ama maalesef :gitme:
cok opuyorum herkesı,sevgilerrrr,,,zemuszemus

iyiyiz hamd olsun sende iyisin inşaALLAH ..
Az kaldı inş hayırlısıyla kucagına al inş opuyorumnanaktan

selam arkadaşlar.....

çokkkkk canım sıkıldı yaa... bu havalarda eve kapanmak berbat bişey........... allaha şükür sağlık durumumuz iyi.... wavy cim iyi olduğunuza çok sevindim.... maşallah size...

geçmişi okumadım umarım herkes iyidir... hepinizi öptüm canlar.....

sagolun kızlar.............ınş az yuksek dımı.........bısey olmaz.......dı mı ıyı bakın kendınıze

wavy cim maşşallah ....... 2,5 kilo olsalar yeter.... 36 ya kadar olurlar heralde......

iyi akşamlar doudou...nasıl gidiyoooo...

evde duramıyorum bugünlerde.... gece gelip giriyorum 1 saat.... ben cumartesi pazar zor giriyorum zaten... cadı izin vermiyorki ondan bana sıra gelmiyor maalesef...

X