Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydın hanımlarr annemdeyim burası misafir kaynıyor çok aktif olamaya bilirim

hymarry günaydın sabah sabah yine faalsin cnm ben 6 günn hastaede yattım 3 gecelik 3 pijama tükettim .....haberin olsun heee bide o kokş terlikler zor olur tatlım rahat bişey al sen dikişli dikişliii

aksammmm markete gittim carefour gittim 4 numara prima 92 tanesi 31 tl çok cazipp normalde migrosda bile yok hep 80 li paketler var onlarda 26 tl felan fazlası var eksiği yok yaniiii

4 paket aldım hemen 4 numrayı baya kullanırsınız kilo ağırlı 7-18 kiloo

ne zaman geçti annene kız,orda mı kaldın yoksaa?
ya o kadar pijama alamam valla,biri kirlenirse yıkattırır,diğerini giyer,hemen getirttiririm tekrar,hastanenin yakın olması da bu anlamda çok iyi olur işte..
Allahtan bir mani de olmazsa iki günde çıkaıyorlarmış sezeryanlıları değilmi,e yetmez mi dersin iki tanee?

kız yetr ıkı tane ...............ınş bı sıkıntı olmazsa ıkıncı gun bılemdın uçuncu gun cıkıyosun.............zaten yatıyosun..............temın kalıyo hersey...........dırımkızı çok kalmış hastanede.............ınş hersey guzel gıder

evet dimi,dırımcım çok kalmış,değiştir değiştir bitmez tabi onlar,ben herşeyin normal yolda gittiğini var sayıyorum inşallahh..
Yani bence de iki tane yeter..
Ayyy kızlar tırsıyorum ben yaaabenneyaptımki

günaydın kızlarrr......hymaryy annemle hala gülüyoruzz lafınaa yaaaa....sende otur artık evde..bak benim son 8 hafta..artık geldik sonuna

korkma ınş hersey guzel gıdıyo ooooooooo bıcırları bı al kucagına dunyan degışeekkkkkkkkkkk.............herseyı unutacannnnnnnnnn

korkma ınş hersey guzel gıdıyo ooooooooo bıcırları bı al kucagına dunyan degışeekkkkkkkkkkk.............herseyı unutacannnnnnnnnn

40ı bekliycez dimi artıkkaydirigubbakcemile3,
kızım bari orda burda yazıp beni rezil etme,millet sorucak ne kırkı diye:mymeka:kaydirigubbakcemile3,,
ayyy yavrularım sağlıkla bir gelsin zaten beni 3 gün ağlamaktan susturamıycazklar gibi geliyorrmafoldumben

kız bu mesajını da yeni gördüm delüüü,
valla ben gezerken buldum kocamı,kızlarım da gezsinler deee,ananları gibi akıllı olsunlar muhahhahah :roflol:

bak sen ya..................gezentı yapcan yanı...................gezerken capon çınlı bulursa nolcek kız...............neyse...........bakalım doğunca gorcez.............bıcırıkları..................

günaydın kızlar

gezebiliyosanız gezin valla helal maşallah.. ben evin içinde yürürken bile kasıklarım yere düşücek gibi ağrıyor bebğimizn biri altta yan duruyor ondanmıdır nedir..

hepimizin haftası çok güzel geçsin inşallah şekerlerrrr

ah canııım sorma,
hiç ağzıma bile almak istemiyorum,ki kınarsam olucak diyee laelaelaelaelae
o yüzden yavrularımın hepsi varsın babaya benzesinler,de başkasına benzemesinler:dilcikar:
amin canım aminn. allah gönlüne göre versinnnn..:lepi:

ben diğer yerede yazmısıtım canım bence güzel bi değer doktorun daha kesene bakmadı mı canım benımde 12.gün 516 çıkmıstı 10.gün ise 116 idi

ya hymary canım sıraya koysna su ıkız annelerını kım ne zman doğurcak..................bırakıp gıtceksınız yavas yavas sırayla............................yenıler kımler ya..........bı canan var baska...............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…