Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

geçmiş olsun bebiş istiyoruz ve nevra .. naz1982 sende telaş etme ilk başta benimde olmuştu dr ne sor inşallah sorun yoktur canım..

sanırım ağrı sızı günü bugün benimde karnım ağrıyor ara ara kasılıyor gibi ağrıyor gibi çözemedim :KK43:
şekerciğim haklısın bugün ağrı günüü.. aman yatın dinlenin kızlarrr.sanada geçmişolsun pamuğum

egelim nazım sizede geçmiş olsunnn.. aman yatın dinleninn.hepimiizn az kaldıı.. ben artık evde 7 hafta kaldı diye kendime teselli veriyorum..

tünaydın kızlarrr ii pazarlarr herkese.... bu arada bende bugün keyifsizim sabah yine tansiyonum düştüü üsteliik uykusuzuumm ve acaip halsizimm öpüorum hepinizi....

tansiyon kötü ama hymarry arkadaşımda yazmış yüksek olamsı daha tehlikeymiş egelim biraz dikkat edersek dengeleriz inşalalh canım benimkide düşüyor sürekli..
nevramm sağol canım sanada geçmiş olsunmn..canım sende göreceksin bu haftaları hayırlısıyla . ağrılar 28. haftadan sonra seyrini değiştirdii..benim şimdi her ay deyişimde annem ve eşim ayaktaaa.. aslında bir yandada çok güzell:kedi:

canım benim ya sondaki cümleye nasıl gülümsedim güzel oluyor dimi üzerlerimize titremeleri :) kendimi bebek gibi hissetmeye başladım bende doğum sonrasını merak ediyorum açıkçası bu ilgi ne kadar devam edecek diye :kedi:
cnm çok sağol sanada geçmiş olsun,benimde senin gibi ağrımı kasılmamı çözemiyorum karnımda...Bugün kimsenin keyfi yok gerçekten... egeli sanada geçmiş olsun cnm....hamilelik hali hergün birşey çıkıyor işte Allah beterinden saklasın....

evet canım ya artık bu haftalada bhirazda sıcağın etkisiyle böyle geçiricez gibi görünüyor neyse napalım allahım beterinden saklasın hepimizi..

nevracım doğumdan sonra hep gececek diyorlar geçmessede sorunn değil yeni yüzükler aldırırızzz :roflol:

hymaryy canım biraz zaman geçmesi lazım depolanması lazım doktor bana faydasını gördünmü dedi bende birşey anlamıyorum demiştim ilacı 1 gün kestim ellerim daha çok şişti demekki faydası varmış dedim kendi kendime hem ondan ziyade prspktüsünü okursanız rahim kasılmalarını ve erken doğum riskini en aza indirir demesi bana yetmişti
anladım nilimm çok sağol canım,,
kızlar doktora gittim bugun cok sukur pek ıyıyız,,,buyumus kızlarım,,,:nazar:
fakat biraz gücendirdiler beni çünkü ikiside aynı babaları,,,:umursamaz:
babamızda bana nispet yapıyor kızlarımızın saclarıda uzun ve kıvırcık oldumu bi takcakmıs koluna ohhhhhh gezceklermiş,,,,,yapılırmı bu bana yaaa,,,,

(bu arada eşimin kıvır kıvır sacları var hemde uzun,benimse dümdüz)mafoldumben
maşallah yavrularına canımm:nazar:,
ay iki kızım da babasına benzesin varsın olsun yaaopuyorumnanaktan,
ay benim de görümceme kaynanama benzemesinler de;hepsi varsın baabsına benzesinleropuyorumnanaktan
hem kıvırcık saç genetik olarak baskındır bilirsin..
kimsecikler yok canım sıkkın misafirlerimi ağırladım çok güsel geçtii

çok güzel büyük büyük ciciler gelmişş kışlıklarda hazır yaniii

canımın sıkkın olması kızlar ben lohusa adettinde hemen sonra normal adetimi gördüm ve pko olduğum için d.kontrole başaldım adetlerimde düzensilik olmasın diye yoksa çok kilo alıyorum neyse doğum sonrası kontrole gittim smer alındı idrar testi yapıldı iç dikişlerde yanma hissediyordum
idrarda intihap çıktı bir kullanımlık ilaç aldım birhafta sonra smer sonucunu aldım ondada mikrop çıktı birkutu antibiyotik ve fitl verdi doktor
antibiyotiği içtim fitili sonra kullandum hapı içerken adet olmuştum öleyken atmak istemedim şimdi fitili kullanıyorum.....iki üç gündür benden kanlı akıntı geliyor d.kontrol kullanırken gelirdi bazen
ama bugün resmen çamaşırım ağı komple batmış siyah kırmızı kahve akıntı gelmiş

tuvalete gittim taretlenmeden önce sildimki geliyormu diye geliyor .....d.kontorl kullanırken ara kanama olabiliyordu sanırım ama emin değilim yaa .....çok üzüldüm neden toparlanamıyorum hayata ne kadar pozitif baksam illa bi çomak giriyorr...şimdi çocukları bırakıp nasıl giedecem doktora yaa
Canım yazdıklarına üzüldüm,maalesef kadınızi,bu gibi mücadelelerimiz hep olcak desenebenneyaptımki
canım hala bebeklerin küçük,40 gün sonra kanamam bitti demiştin,belki bu ara kanamalar onun devamıdır,
ay ne bileyim en azından şöyle düşünelim ki önceden bu kanamaları-kanamamaları bebeklerimiz yokken yaşıyorduk,şimdi en azından onlar varr,
sen bebikleri bize bıraksana kızz,annemle bakarız sen gelene kadar vallaha,
antreman olur bizealkisalkisalkis
merhaba kızlarrrr...ben 2 gündür çok kötüyümm..mide bulantısı baş ağrısıı.. hamilemiyim nee..ilk defa bu kadar kötü oldum.. yatıştayım ben arkadaşlar.. öptümm hepinizi
benim de son haftalarımda olmuştu,biz de eşimle ayı espiriyi yapmıştık,
acaba hamilemiyiz kııızzzz:roflol:
cümleten geçmiş olsun kızlar nazarlandınızmı ne...dikkat edin yatın dinlenin...:nazar:
Aman aman herkes Allaha emanett,
Allah kimseye şu zor zamanlarda zor imtihanlar vermesinn..

Selam kızlarrr,alıntılarımdan sonra biraz yazayım dedim,biz bu gece serinlikte güzel bir uyku çektik hamdolsun,
sabah teyzeler,dayılar kahvaltıdaydık,güzel geçti,yoruluyorum ama,kendimi alamıyorum bu işlerden,
inşallah başıma bir iş açmam:kedi:
bu arada oradan çıkışta,bir ev projesini gezmeye gittik,
herkesin yavruları kısmetiyle bereketiyle gelsin inşallahh

Hymarry cim güzelsin yine maşallah :) serin serin uyuyup kahvaltınıda güzel geçirmişsin o bakımdan yani.. ev proıjesi içinde demekki dedikelri doğruymuş ilk bebeği kız olan bereketli olurmuş diyorlar bak bebeklerin bereketiyle geliyor ne güzel.. darısı başımıza bakalım hayırlısıyla ..

men geldimmm sabah kayınvalideme kahvaltıya gittik saat 3 de kaynım sevgilisinide aldı boğaza gittik sahilde dolaştık çok esiyordu battaniyede almamısım kafalarına badilerini geçirdik sırtlarına tülbet koyduk sıkıca sarıldık çocuklara öle gezdik planda böel bir gezi yoktu iyi oldu ama çay vs.içtik sonra biyere gittik yemek yedik eve şimdi geldik hazırlandık....taksiyi bekliyoruz işi varmış adamın 1 saat sonra gelirim dedi sanırım 8.30 olur burada bende kk ma takılam dedimmm

güzel bir pazar olduu

Hymarry cim güzelsin yine maşallah :) serin serin uyuyup kahvaltınıda güzel geçirmişsin o bakımdan yani.. ev proıjesi içinde demekki dedikelri doğruymuş ilk bebeği kız olan bereketli olurmuş diyorlar bak bebeklerin bereketiyle geliyor ne güzel.. darısı başımıza bakalım hayırlısıyla ..
Canım inan yavaruları hiç yük olarak görmedim,inan onların haberini aldığımızdan beri yağdırıyor hiç bilmediğin yerlerden Rabbim..
Yani ev durumunda kesin bişey yok,ama bi yerden tutsak diye gayret ediyoruz,
yavrular okula eğitime başlayana kadar ne yapabilrisek kar gibi..
men geldimmm sabah kayınvalideme kahvaltıya gittik saat 3 de kaynım sevgilisinide aldı boğaza gittik sahilde dolaştık çok esiyordu battaniyede almamısım kafalarına badilerini geçirdik sırtlarına tülbet koyduk sıkıca sarıldık çocuklara öle gezdik planda böel bir gezi yoktu iyi oldu ama çay vs.içtik sonra biyere gittik yemek yedik eve şimdi geldik hazırlandık....taksiyi bekliyoruz işi varmış adamın 1 saat sonra gelirim dedi sanırım 8.30 olur burada bende kk ma takılam dedimmm

güzel bir pazar olduu
Maşallahh..
Bizim de güzel bir gündüüüzemuszemus

tesekkur ederim hymarrycım,,,allahımıza bin şükür,,,
şımarıyorum işte sıkıntıdan,,,ben sımardıkca kocacım dahada nispet yapıyor,,,kaydirigubbakcemile3
ama saka maka ona benzıyor diye nasıl mutlu anlatamam,görseniz inanamazsınız cocuk gıbı oluverdı,,bakıp bakıp duruyor fotograflara,,,aslında onu oyle gormek benı cok mutlu edıyor,,,çok sukur,çok seviyorum ailemii...opuyorumnanaktan

tesekkur ederim hymarrycım,,,allahımıza bin şükür,,,
şımarıyorum işte sıkıntıdan,,,ben sımardıkca kocacım dahada nispet yapıyor,,,kaydirigubbakcemile3
ama saka maka ona benzıyor diye nasıl mutlu anlatamam,görseniz inanamazsınız cocuk gıbı oluverdı,,bakıp bakıp duruyor fotograflara,,,aslında onu oyle gormek benı cok mutlu edıyor,,,çok sukur,çok seviyorum ailemii...opuyorumnanaktan

bizim biri bana biri babaya benziyormuş dokrtoumuz bunu ilk söylediğinde eşim inanamadı,
bana mı benziyor,eminmisiniz,bakiyimm filan diye incelemeye çalışıyorduukaydirigubbakcemile3
ama erkekler bebekler konusunda bizden daha heyecanlı ve çocuk gibiler,
dediğin gibi onları öyle görmek çok hoşşşopuyorumnanaktan

iyi akşamlar kk en tatlı anneleri...ben yine yatıştayım sanırım hamileyim artık:emir_bebek:
kızlar son haftaların tadını çıkarayımm. her istediğimi yiyorum.. hamile olmadan önce aman kilo alacağım diye az yerdim ama yine kilo alırdım..şimdi yemekteyiz programını izliyoruz.. bakalım canım ne çekecek:kedi:

hymary benim allatki bebek tıpdemiş babasının burnundan düşmşş.. ama ikinci bebiş göstermiyorr.. annemde dayısına benziyor diyorr.. hani ben nerdeyim

ne güzel benzetmelerde yapılmış ben daha iyice görmedimki bebişlerimin yüzlerini ayrıntılıda gördünüz heralde siz klızlar.. ya bende merak ettim şimdiiii benimkiler kime benziyorlar inşallah babalarına benzerler diyede dua ediyorum beyaz tenli yeşil gözlü :kedi: hayırlısı inşallah artık.. ayyyyy gamyoncuiremsu

kizlar sizide rabbim kazasiz kurtarsin insallah.benimde cok yakin aradasim bugün sabah altida dogum yapti,ikiz kizlari oldu tam 38 haftalik dünya ya geldiler.normalde bir hafta sonra bekliyorlardi termin o güne verilmisti.ama bugün sabah 6 suyu gelmis ve sezeryanla almislar bebekleri.
biri 2.200kg digeride 2.400 kg dogmus.zeynep ve zehra sagliklari gayet iyi masallah küveze bile gerek duyulmamis.
insallah sizde saglikli bir sekilde alirsiniz bebislerinizi kucaginiza

kizlar sizide rabbim kazasiz kurtarsin insallah.benimde cok yakin aradasim bugün sabah altida dogum yapti,ikiz kizlari oldu tam 38 haftalik dünya ya geldiler.normalde bir hafta sonra bekliyorlardi termin o güne verilmisti.ama bugün sabah 6 suyu gelmis ve sezeryanla almislar bebekleri.
biri 2.200kg digeride 2.400 kg dogmus.zeynep ve zehra sagliklari gayet iyi masallah küveze bile gerek duyulmamis.

ne güzel bi haber bu canım insana moral veriyor.. maşallah arkadaşının kızlarına sağlıkla büyütsün inaşllah.. 38 hafta süper inşallah bizde o haftalara gelebiliriz hayırlısıyla sağ salim..

pamuk seker insallah canim ne güzel seninde cogu gitmis azi kalmis.insallah sizde güzel haberleri verirsiniz vakti gelince

iyi akşamlar kk en tatlı anneleri...ben yine yatıştayım sanırım hamileyim artık:emir_bebek:
kızlar son haftaların tadını çıkarayımm. her istediğimi yiyorum.. hamile olmadan önce aman kilo alacağım diye az yerdim ama yine kilo alırdım..şimdi yemekteyiz programını izliyoruz.. bakalım canım ne çekecek:kedi:
aaay ö yemekteyiz beni de öldürüyor,mazoşist gibi de bile bile izliyorum manyak mıyım neyimmkaydirigubbakcemile3
son haftalarda hızla kilo alıyor insan ama doğumdan sonra birçoğunu kilo verelim derken rüyada görücez ancak diye ben de yiyiyorum anasını satıyım hihiiihhikaydirigubbakcemile3
hymary benim allatki bebek tıpdemiş babasının burnundan düşmşş.. ama ikinci bebiş göstermiyorr.. annemde dayısına benziyor diyorr.. hani ben nerdeyim
:eek: nerdesin acaba,,
dua et biri babasına biri daysına benzesin,
ben sadece eşimin kanından diye ya kaynanama ya görümceme benzerlerse diye ödüm kopuyor ııııyyyyggh:bbo:
ne güzel benzetmelerde yapılmış ben daha iyice görmedimki bebişlerimin yüzlerini ayrıntılıda gördünüz heralde siz klızlar.. ya bende merak ettim şimdiiii benimkiler kime benziyorlar inşallah babalarına benzerler diyede dua ediyorum beyaz tenli yeşil gözlü :kedi: hayırlısı inşallah artık.. ayyyyy gamyoncuiremsu
Canım biz ayrıntılıda renkli ultrasondan faydalandık,renkli usg çok farklı bir boyutta gösteriyor,hani bir daha renkliye girme imkanım olomaz sanırımiartık doğunca görürüm yavruları sanırım ama orda çok net belli oluyor yaaopuyorumnanaktan
ayyy canım maşallah bı nasıl güzel bir haber,,
38 hafta ne demek yaaa,
ama siz yurt dışındasınız,brda biraz daha farklı bizi çok tutmuyorlar böyle,
yadea biz dayanamıyoruz baksana yeni yeni topikler açıldı hep 33-34.haftalarda doğuruveriyrolar,ne yapıcaz bilmem,ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUNN..

Son düzenleme:
günaydın kızlarr
eşimi kahvaltısını hazırlayıp gönderiyorumibir daha uyuyamıyorumm,
bugün yine dışarı çıkasım var,aslında eşim de kızıyor artık,çıkmayalım dinlen diye,ama sabahtan aklıma bişey düşüyor,daha gündüz onu yapmasam çatlarım,
sonra ben de pişman oluyorum ama iyi de oluyor,
hastane için bir gecelik-sabahlık takımı aldım ama bir sabahlıksız gecelik daha almam şart,
bir de böyle kokoş pofuduk bir terlik arıyorum ama sezon müsait değil sanırımibirkaç hafta önce çıktıpımda bulamadım onu,bir daha bakayım diyorum..
herkese güzel bir gün,güzel bir hafta olsuunn inşallahh..

kız hmyry.............gezme kız...........otur bakım evde artık yorma kendını................bı ay daha dayancan................yokya ıkı ay................dıkkat et..............kızların çok gezentı olur bak kımse almaz..............laelaelaelaelae

X