Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

arkadaşlar selammmm....

çok yorucu bir pazar geçirdim... sabah kalktığımda ne elektrik var ne su.... yan sitede kepçeler çalışıyordu bütün ana hattı kopartmış... dediler aşamüzeri gelecek... bunun üzerine istanbuldan arkadaşlar aradı biz yoldayız geliyoruz diye...... :bbo: allahım bir geldiler 3 araba.... kafamçokkarıştı yandım mahvoldum.... ta akşam 11 de döndüler ama bende takat kalmadı.... bugün dinlenicem biraz evden çıkmayacağım... yarın zaten dr kontrolum var.... bebişlerimde dr teyzelerine gidene kadar dinlensin biraz........

kızlar birşey sormak istiyorum,,bugun arada bir vajinamın iç kısmında hafif hafif iğne gibi batmalar hissediyorum ne olabılır,,,

marinkap balık yağı hapı kullanan arkadaşlar.........................

bende aldım bu haptan.. günde kaç tane alıyorsunuz hapı? prospektüsünde günde 3 defa 2-3 tablet alın diyor.. kafam karıştı sizde öylemi kullanıyorsunuz?

marinkap balık yağı hapı kullanan arkadaşlar.........................

bende aldım bu haptan.. günde kaç tane alıyorsunuz hapı? prospektüsünde günde 3 defa 2-3 tablet alın diyor.. kafam karıştı sizde öylemi kullanıyorsunuz?

benimki o değil ama ben balık yağı hapından günde 1 tane alıyorum tatlım,,2 tane alanı hiç duymadımm..nasıl olsa hergün alıcan için 2 taneye gerek yok... kaydirigubbakcemile5

çegirge seninle aramızda 2 gün var......... benim öyle iğne gibi olmadı ama hafif kasılma şeklinde ağrılar oluyor... yarın dr a sorucam bakalım... seninkide muhtemelen kasların gerilmesidir diye düşünüyorum

bugün doktor günümüz kızlarrrrr opuyorumnanaktan bıcırıklarımı görücem inş.. bakalım napiolar içerdeee

tatlım bendede oluodu ara ara ama korkulucak bişi değil... opuyorumnanaktan

rahatladım egelicimm tesekkur ederim,,,bebeklerım alt alta yattıgı ıcın efham yapıyorum,acaba yıne baskı yaprlarmı rahım agzına dıye,,rahım agzı uzunlugum bu hafta 3 cıktı,4 le baslamıstım hamılelıgıme oysakı,doktor ıyı dedı gercıde gezmek,iş,miş hersey yasak işte....

amaaannn..... ne güzel demi... bende yarın gidicem çok heyecanlıyım.. dr umuz tatilde olduğundan arayı açtım bu sefer biraz.. inşallah hayırlı haberlerle gelirsin egeliii..... sen çekirge ben aramız çok az... biri daha vardı... bakalım ilk hangimiz alacak kucağına bebişleirni...

evet kaswa ve waycim de vardıı bizle bir...onları görmek çok güsel bi duyguu bende çok özledim çünküüü...çekirgecimm dediğin gibi banada herşey yasak.. napalım katlanıcaz...

çegirge seninle aramızda 2 gün var......... benim öyle iğne gibi olmadı ama hafif kasılma şeklinde ağrılar oluyor... yarın dr a sorucam bakalım... seninkide muhtemelen kasların gerilmesidir diye düşünüyorum

evet evet dedıgın gıbı olabılır,,,halbukı yenı gıttım doktora daha, bi sorun cıkmadı,cok sukur,,ay vallahı bi atlatsak allahın izniyle,,,

5-6 kısı ard arda dogurucaz allahın ıznıyle,,,ben cmt.gıttım doktora,,,23 cm.400 er gr.cıktılar,,ama bu gr.pek net olmayabılıyor,,rahım agzı uzunlugunuzu bılıyormusunuz,,,

evet evet dedıgın gıbı olabılır,,,halbukı yenı gıttım doktora daha, bi sorun cıkmadı,cok sukur,,ay vallahı bi atlatsak allahın izniyle,,,

korkma tatlım panik yapmaa biliosun stres herşeyin başıııı relaxx ol.... bebişlerin ii hep böle düşün... opuyorumnanaktan

5-6 kısı ard arda dogurucaz allahın ıznıyle,,,ben cmt.gıttım doktora,,,23 cm.400 er gr.cıktılar,,ama bu gr.pek net olmayabılıyor,,rahım agzı uzunlugunuzu bılıyormusunuz,,,

belki hepimiz aynı günde doğururuzzz kaydirigubbakcemile3 ben bugün gidince öğrenicem artık saatimi bekliorum... opuyorumnanaktan

X