Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

selam kızlarrr
annemde misafirlikteyim yaw,takılamadım size..
kızlar kaswayı ben de bilmiyorum inanın,inşallah herhangi bir sıkıntı yoktur..

muallimim nasılsın,sodaya devam ben de günde iki tane içiyorum,
egelii canım çaylardan rezene papatya çayı da tanıdığımız bir doktorun tavsiyesiyle içilebilir olduğunu biliyorum,ben sevmem bitki çayını ama rezne bol süt yapar,sakinlik verir,
valla benim doktorum da başından beri sorun yok,keyfine bak diyor..

Kıslarr kaswa kaç gündür yok.. benim kaçırdığım bişey mi oldu tatilde falanmı bileniniz varmı merak ettim:sinifsinif:

Benim tatlı kalpli wavyimmmmmmmmmmmmmmmm Şeniz iyiyim ben güzelim merak etme.Sadece bugün hariç pcnin başına bile gelemedim.Çocukların odası badana oldu.Şimdide temizlik yapılıyor evde.Hemen çıkacağım.Yarın ayrıntılıya giriyorum inş.Doktorumla konuştum.Dediki bizim kadın doğum bölümünde var 4 boyutlu ultrasondan sana onu ayarlayalım.Ben daha ucuz bir yer buldum 150 liraya renkli cd li 4 boyutlu çekimim olacak yarın,sonrada doktoruma gideceğim randevuya.Yarın inş.girebilirsem anlatırım gelişmeleri.Bize dua et.Sen nasılsın,minnoşlar nasıl?Teyzesi onları yesin,yesin...Bu arada yeni gelen bütün ikiz hamileleri hoşgelmişler.....Bütün kocagöbüşdaşlarımı da öpüyorum....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Canım muhabbet ediyoruz ne demek,sen iyi ol,kafanı takma yeteryerimseniben

cnm benim ben zaten şişko hamiş kaldım 84 le hamiş kaldım 96 ile bitti

eve geldiğimde 82 kiloydum ....şimdi 84 olmuşum hemen vermem lazım aksamları koşu bandında 20 dk. takıldımmı bide böle yersem o iki kilo giderr

sende verirsin cnmmm benim

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ay canım merak ettim ortalarda görünmeyince.
ben bugün pek iyi değilim. sabahtan beri midem bulanıyor. ne yesem çıkarıyom:sinifsinif:

ne olduğunu anlamadım gitti. eşim içtiğim sudan olduğunu düşünüyr. dün markete gidemedik büfeden aldık suyu tadı biraz kalın gibiydi. eşim sudan şüpheleniyor. şimdi banasu getiriyor sevgili kocişim. oyşş ben aşığım ona yaa:kedi::kedi:

Canımm çok geçmiş olsunn,benim gibi olma dikkat et,
ilerlerse artarsa hemen bi serum al,bu sıcakta su kaybı yavruları çok etkiler,
bak hem kavurucu sıcaklar geliyormuş,offf Allah sabır versinmafoldumben..
Şimdi nasılsın?

Öncelikle tüm ikiz annelerine MERHABA..
Ben haziran ayında tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım. ıkizlerim olacak Allah kısmet ederse. Bebekleri düşündüğüm geceler heyecandan uyuyamıyorum. ıkiz gebelik risklidir,normal gebelere göre sıkıntılar iki kat fazla olur dedi kontrolde doktorum. Ama umrumda değil. ıçimde atan iki kalp öyle büyük bi mutluluk ve huzur veriyorki bana..
8.haftayı tamamladım. karnımdaki şişlik dışında hamileliğin hiçbir belirtisi yok şu ara.
Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

bademcik hayırlı olsun tedavinde bebişlerinde aramıza hoşgeldinnnnnnn opuyorumnanaktan

Canım işte böyleee,keyifli,nasıl bir mucizeye ev sahipliği yaptığını bilerek huzur duyan bir hamile duymak istiyorummm,
Harikasın canım,evet daha sıkıntılı bir süreç olabilir,ama inan ben şuna inandım ve şunu yaşadım,kendini pozitif tuttuğun sürece herşey öyle devam ediyor.Ne zaman kendini gerdin,sıkıntılar kanamalar be bunalımlar da arkasından geliyor.
Evet iki kat bir ağırlığımız var fakat ben seçilmiş olduğumuzu ve bunu kaldırabileceğimiz için Allahın bunu bize kutfettiğini düşünüyorum.Bu yüzden sen de güzel düşün,güzel olsun canımma.s.

iidir canımm yaaa canım sıkılıooooooo havada bunaltıcıı sıcakkkk öle işteeee,,sen nasılsın bakalım

egeliii çokmu sıkıldın..... kıyamammmm.... ya siz çıkıp gezmiyormusunuz.... ben şimdi çarşıdan geldim.... valla galiba bende işi abartıyorum.... galiba o yüzden ayaklarım çok şişiyor :kedi: ama başka türlüde zaman geçmiyor.....

bu arada hymarry cim seni hiç es geçermiyim sadece egelii ile haftalarımız çok yakın diye endişelendim... hani benim ayaklarım biraz erkenmi şişmeye başladı acaba diye üzülmüştüm.... yerim seni bennnnnnnnnn.....

canbebek nolurr yine açmıyalım bu konuyuuuu malesef ben evden dışarı çıkamiommm yasak banaaa :1no2: eee işde yapamiommm dolanıp duruom işte sabahdan akşamaaaa patlıycammmm yakındaaa sıkıntıdannnnnnnnnnn mafoldumben

iyidir diyelim,sıcak,oturduğum yerde ter döküyorum,bugün temizlik yapamadım.
Sabah kahvaltıya annemlere bi gittim yeni geldim eve,bişeyler hazırladım,eşim geldi yemek yedik.
Sırtımın ağrısı gün geçtikçe artıyor,karnım gittikçe büyüyor,zor zamanlar yaşıyorum.
Ama her an oynuyorlar,birbirlerini itiyorlar,yeni doktora gittiğim için pozisyonların ıfalan da gördük ya,hareket edince neresi nereleri tahmin de edebiliyorum,iyice sabırsızlanıyorum,
ama sağlıkla doğsunlar da beklerim işte öylee canım..
Sen takvimini mi değiştirmek istedin?

evet canım ama pekdee işe yaramadı yapamdımm amannnn olsun işteeee bukadarı yetsinnnn...

bu arada artık sayılı haftaların kaldı yaaa heycan ne alemdeee

kaydirigubbakcemile3 ben de seni yerim canıııımm,hani eğer ayaktaysan,uzanıp yatmaya fırsatın olmuyor yada kendin yatmayı tercih etmiyorsan yada hiçbir sebep olmasa da bünyene bağlı olarak şişlikler değişiklik gösterebilir canım,
şu haftalasrda öyle şiştim ki bugn annem diyro ki kız karnın çıkmadı iki zkarnı gibi bacakların şişti..
İnan fil ayakları gibi dümdüz oldu tüm bacaklarım yani,eğer belli kan tetkiklerin yapıldıysa,normal bunlar canım benim..

evet canım ama pekdee işe yaramadı yapamdımm amannnn olsun işteeee bukadarı yetsinnnn...

bu arada artık sayılı haftaların kaldı yaaa heycan ne alemdeee

Ay canım benim de bu takvimim neden se 35.haftaya göre ayarlanmış,onu değiştirmek istiyorum,ama zamanım yok pek..
Ayyy sayılı haftalar kaldı,heyecen dorukta.Doktorumuz 37.hafta dedi fakat dayanabilirmiyiz bilmiyorum,sağlıkla kendilerini kuvözdenkurtarsınlar da yavrularım gerisi önemli değil..

inşallah tatlımmm yaaaa ama gör bakk küvözlük bi olay olmıycakk senin kızlarr annelerine çekmiş bencee opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…