Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Bu arada esterya gelişmeyen iki bebeğini aldırmak zorunda kaldı..
Kızcağı şehir dışına seyahat ediyor,çalışıyor bir de,Allah kolaylık versin..
Gelince başka bir doktorla tedavisine devam edecek inşallah..

Bu arada dün açelyayla da konuştumm,kendisi gayet iyiymişşopuyorumnanaktan
ıki kızı dünyaya gelmişti 29.Temmuzda.34+3 te doğup,ikisi de kuvöze girmemişler,maşallah:nazar:
ısimleri Selen-ıpek olmuş,güzel isimleriyle yaşasınlar inşallahh.
Bir de kızlarr misss gibi kokuyorlarmıııış,bunu duyunca çok duygulandıımmmafoldumben

günaydın arkadaşlar.bişi sorcam rahim ağzı boyu nasıl ölçülüyor

Günaydın canııım,
rahim ağzı boyu öncelikle normal ultrason izleme esnasında tam kasıklarının otasında(hani neredeyse kılların başladığı bir noktada) bakılıyor.Ama alttan bakan doktorlar da varmış,her yiğidin yoğurt yiyişi diyelim buna.
Fakat benim doktorum hep böyle baktı..

alttan baktırmam bende yaaa.benim ağrı eşiğim çok düşük dayanamıyorum.bende tüp babakta toplama transfer hepsini anestesili oldum.hatta ilk muayene ve rahim filmini bile.ondan sordumda

alttan baktırmam bende yaaa.benim ağrı eşiğim çok düşük dayanamıyorum.bende tüp babakta toplama transfer hepsini anestesili oldum.hatta ilk muayene ve rahim filmini bile.ondan sordumda

ah canııııım,kolay gelsin sana bu işler çok zor zaten,sana daha da zor,doktorun alttan bakmaz o zaman tanır seni..
vajinismus da yaşadın mı zamanında?

neyse bu dünyada herkes herşeyi yaşıyor,hiçbir şey kolay olmuyor,,
hayırlısıyla yavrularımızı kucağımıza alalım da,gerisi boş..

Açelyacığım hayırlı olsun atlatmışsın doğumu maşallah çok sevindim tebrik ederim tekrar kendine ve bebişlere iyi bak...a.s.a.s.

slm.bende 6 haftama bugün girdim.ikiz keseleri gördük sadece.benim arada çok az kanama oluyor agrılarımda var.sizler böyle bir şey yaşadınız mı ne olur yardım edin.

ya arkadaşlar ben daha hiç birşey almadım bi mendil bile.sizce ne zaman başlamalıyım?odalarını son iki ayda alıcazda hani diğer ufaktefek ihtiyaç kıyafet ne zman başlayayım sizce

günaydın kızlarrr ayyy çok hareketli başladım sabah alişe kalktım mama yaptım yedirdim
sonra mutfağı topladım bulaşıkları attım makinaya ....çamaşırları astım kirlileri attım
balkonumu yıkadım çocuklar balkona koydum kahvaltımı hazırladım...bugün diyete başladım iki kilo almışım vermem lazım ..................şimdi balkonumda oturuyorum çocuklarla......esiyordaaa saat 4 kadar rahatım 4 de güneş vuracak satt 7 kadar sonra serin yemeğimizi yeriz çocukalrda evi tıkılmamış olur...........eşim tv.çıkarsakmı der oldu hehehe sedir yaptırayım diyorr buryaaa

gunaydın................dırımkızı hamaratsın yıne....................herkese guzel bı gun

slm.bende 6 haftama bugün girdim.ikiz keseleri gördük sadece.benim arada çok az kanama oluyor agrılarımda var.sizler böyle bir şey yaşadınız mı ne olur yardım edin.

evet canım benim 3 aya kadar devam etti.... bende çok korkmuştum ama dr 3 aya kadar normal dedi.. yanlız benim ekstra bir durumumda vardı... geişmeyen 3. kese... ama dr ikiz gebeliklerde bunu normal sayıyor... ama sen yinede tedbirini al.. devamlı dr unla irtibat halinde ol...

sağol elmuallim cnm ne yapam yaaaa işler bana bakıyor bu hafta evde geçecek h.içi iş yapmam çamaşır yemek ütü sadece ....hsonu evi temizler çıkarız anneme gidecem babamız seyhate gidiyor

günaydın kızlarrr ayyy çok hareketli başladım sabah alişe kalktım mama yaptım yedirdim
sonra mutfağı topladım bulaşıkları attım makinaya ....çamaşırları astım kirlileri attım
balkonumu yıkadım çocuklar balkona koydum kahvaltımı hazırladım...bugün diyete başladım iki kilo almışım vermem lazım ..................şimdi balkonumda oturuyorum çocuklarla......esiyordaaa saat 4 kadar rahatım 4 de güneş vuracak satt 7 kadar sonra serin yemeğimizi yeriz çocukalrda evi tıkılmamış olur...........eşim tv.çıkarsakmı der oldu hehehe sedir yaptırayım diyorr buryaaa

dırım kızı evlendiğimizde çok ama çok şirin çatı katı evimiz vardı... ona ahşap pergole yaptırmıştık.. süper manzara vardı.... ben orada kahvaltılık iberimi maydanozumu salatalığımı yetiştirdim... yazın şezlongları çıkarıyordum... bide şu şişme havuzlardan almıştık... inan arkaadaşlar bana havuza girmeye geliyorlardı... :içelim: ama sonra eşimin işinde bir ihaleyi kapabilmek için o evimi satmıştı... ama hala aklım oradadır.. şimdi sen bunları anlatırken hep eski günler geliyor aklıma... tavsiye ederim... çocuklarada havuz halan koyabilirsin seneye..... bu arada bizim tv hep dışarıdaydı.. hatta seyrederden uyuyakalırdık... bak sedir yapacaksan rüzgar almayan bir köşesine önceden iki karış uzunluğunda tahtadan bir alt yaptır onun üzerine sedirleri koy... çünkü böcek ve karıncalar başına dert olabilir....

dırımkızı valla rabbım kolaylık versın...............ama yınede kendını çok yorma ış bekler boşver sen bebışlerı sev bol bol bu anları çok gıuzel bı daha gerı gelmıyoooooooooooooooooooooooooooooooooo.....................yerım onları ...............

Kızlar slm nasılsınız?Ben iki gündür karnımda tuhaf rahatsızlıklar hissediyorum çok yersinde şişkinlik,hazımsızlık olur ya öyleyim birde karnımın komple sağ tarafında hafif ağrı hissediyorummafoldumben,neden olur acaba bu,druda aramadımmafoldumben

X