Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Kıslarr kaswa kaç gündür yok.. benim kaçırdığım bişey mi oldu tatilde falanmı bileniniz varmı merak ettim:sinifsinif:

ayyyy cnm benimmmm bizim maddi imkanımız olmadığı için ahşap yaptırmadık cnm
o zamanda yaptırmak zorunda kaldık yani ama bölde güzelll evimiz çok büyük değil
ama balkonumuz yaz için idall...sedirde yüksek olacak cnm olursa ama tahta su çekebilir
yıkıyoruz biz ona bi çağre bulup öle yapmalıyız......yavaş yavaş olur heralde biz evi aldık az paramız vardı sonrasında borçlarını ödmeeye koyulduk çoğu bitmişken bebek istedik geride kalan küçük miktarı ödemeden çocuk işine girdim ilk bir sene havaya 5 milyar gitti ikinci sene tüp bebek ve doğum masrafları 15 milyarla kapanış yaptık şimdi bebeklerin masrafı baya sarsıcı üstelik kriz bahanesi ile zam yapmayan bir patron var .....allah büyük hep şükrediyorum ya kiracı olsaydım......senin evi tahmin edebiliyorum çok hoştur benim balkonun dörttarfı kapalı öle çokkkk sarsıcı rüzgar yokk seneye çocuklara alacam havuz hatta büyük alam bende girem diyom ama bakalım eşim istemez biri görür diye balkonda mayo ile .....
cnm korkma kanaman lekelenmen olmadığı sürece korkma dinlen olabilr bebekler büyüyor rahim büyüyorr
Kıslarr kaswa kaç gündür yok.. benim kaçırdığım bişey mi oldu tatilde falanmı bileniniz varmı merak ettim:sinifsinif:

bilmiıyorum cnm benimde aklıma geldi ama çok aktif değilim burada
hymarry biliyordur belkii

kızlar bişi sorucammmm dr tavsiyesiyle içtiğiniz bitki çayları varmı,,varsa neler...

canım ben bitki çayı içmiyom. korkuyom düşük tehlikesi yapıyor çoğu o yüzden içmemeyi tercih ediyorum..

anliorum tatlım daaa hepsi de bu riski tetiklemiodur heralde onu merak ediyorum işteee,,kimler ne içio

kızlar ben cok arastırmıştım doktorumda coğu bıtkı cayını onermıyo.........yesıl cay sakın dıyo...............zararsız olanlar kı ben mıdem ıçın ıçıyorum zencefıl cayı............papatya ve ıhlamur.............dığerlerınden uzak durun yınede ve gunde ıkı bardagı gecmesın kızlar zencefıl mıdemme ıyı gelıyo bu hafta rahatım azcık daha...............bugun ense olç yapıldı çok sukur kızlar hepsı ıyı cıktı ...........kıpır kıpır uçude ortada kalan azcık kuçuk sıkışmış...........ılerde ne olcek bılmıyom halı

teşşekkür ederim canım benim dr umda hiçbişi önermedi de o yüsden sordum :uhm:

bu arada bebişlerin için herşeyin yolunda olmasına sewindim.. opuyorumnanaktan

çok sagol canım ınşşşşşşşşşş saglıkla gelır cumlemızınkı..............ben bıde lımonlu soda ıcıyorum cok rahatlatıyo soda olmasaymış naparmışım..............ınş haftaya cınsıyetlerı bellı olur ...........

sodamı hemde limonluuu :uhm: off ya benim dr maden suyunu haftada en fazla 2 kez tüketebilirsin dedi,,onun dışında kesinlikle tavsiye etmioo,,geçenlerde hymarryle konuştuğumuzda oda gergün 2 tane içtiğini sölemiştiiii bak yine kafam karıştı yaaa :uhm:

a.s.Dırımkızı teşekkür ederim cevabın için......Banada karnım büyüyor gibi geliyor ama insan yinede korkuyor eğer artarsa drumu ararım artık........................Dırımkızı sen ve Hymarry her türlü soruma cevap vermeden geçmiyorsunuz,içimi rahatlatıyorsunuz gerçekten çokkk teşekkür ederimopuyorumnanaktana.s.

Son düzenleme:
nevrat nedmeek cnm bizde seni seviyozzz

offf bu diyet işi yaş işşş yaaa alışmışım rahatlığaa neyse artıkkk sıkaca dişimizi verecezz yağlarıı

egelı soda dedığım maden suyu...........içiyom valla ..............mıneral var ıçınde.........mıdem çok kotu yoksa

dırımkızı dıyet basladı dımı............hamışken ye gıtsın dıyoz ...........bende cok alıcam bu gıdışle sonra nasıl vercem bakalım hem ben sızın gıbı gencde değilim zor verırıum gayrı

anladım tatlım işte onuda bana hafta 1-2 kez dedi dr ummmm

ya benim drr larım nieee böleeeee herşeyimi yasakliolarrrrrrrrr :sinifsinif:

doktorların hepsı ayrı ılgınç napalım onlarsız olmuyoooooooo.......................esımın dayısıda esıde doktor..............genelde hep onlara danışıyoz ıyı oluyoooooooo

sanki ben onları özellikle seçmiş gibiyim o yasak bu yasakkkkk offffffffffffffffffff lmaz:

egeli bana da doktorum tansiyon sorun olmadığı sürece günde 1-2 iç fazla içme dedi,belki tansiyon için demiştir.maden suyu bayağı etkiler biliyorsun

egeli bana da doktorum tansiyon sorun olmadığı sürece günde 1-2 iç fazla içme dedi,belki tansiyon için demiştir.maden suyu bayağı etkiler biliyorsun

bak seninkide günde 1-2 demiş benimki haftada 1-2 dioo oda mecbur kalırsam yaniii,,iide benimm şimdiye kadar tansiyonumda bi değişiklik yokkiii :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…