Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar günaydın nabersiniz tatil bana yaradı ya valla bütün işlerimi hallettim sayılır.eksik gedik aldık işte ama yoruldum ohh ne güzelmiş beee evde olmak bu arada hepinizi çok özledim...opuyorumnanaktan

günaydınlarrrrrrr güzel göbüşlülerrrr

iki veledimde kalktı bağrınıyolarr

kızlar günaydın nabersiniz tatil bana yaradı ya valla bütün işlerimi hallettim sayılır.eksik gedik aldık işte ama yoruldum ohh ne güzelmiş beee evde olmak bu arada hepinizi çok özledim...opuyorumnanaktan

hoşgeldiniz kinderler........opuyorumnanaktan

günaydın koca göbişler hepinize güzle günler

dirim kızı ............. ne diyeceğimi bilemiyorum burda salya sümük ağlattın beni aslında yaşadıkların çok kötü diycem ama diyemiyorum çünkü o kadarda güzle şeyler anneliği iliklerine kadar hissetmişsin canabı hak yüzüne gülmüş ama şimdi bebekleirnle eşinle çok mutlusun daim olsun . hayatta yaşayıp yaşayabileceğin en kötü günler o hastanaede kalsın bidaha yüreğin acımasınn

Bu sabah iki bacağımada kramp girdi.Gittiğimde magnezyumuma baktıracağım.Ame benim belimde ameliyetlı olduğu için bilemiyorum bu belimden mi gebelikten mi?Kramp giriyormu kızlar bacağınıza,giriyorsa ne zaman başladı?Bir de 4 gündür hiç hissetmedim hareketlerini canım sıkılıyordu çok.mafoldumben ilk hareketleri başladığında sizinde böyle ara verdiği oluyormuydu?Kramptan sonra hareket ettiler.şükürler olsun.Haftaya salı randevum var.Çok özledim artık,merakta ediyorum,içim sıkılıyor bazen...

Herkese günaydıınn,biz geldiikk:lepi:

geçmiş olsun kaswacım,magnezyumdadır o,bir de günde iki soda bu kramplara iyi geliyor,ikiden fazlası sakıncalı ama iki ideal olan canım,ben tavsiye ederim..
Bebeklerin hareketleri daha yeni olduğu için canım en kuvvetli olanları hissediyorsun şuanda,bu yüzden çok sert hareketleri yapmıyorisadece hafif hareketler yapıyor olabilirler,sen de hissedemeyebiliyorsundur.Canını sıkmaa..

dırımkızı
okudum yazınıı,sen edebiyatçımısın kuzumm,ne güzel ifade etmişsin,gerçekten çok duygulu,neyse ki yavrularının şuan seninle olduğunu okumak,seninle böyle keyifli keyifli konuşmak daha da güzellRabbim bizlere de bağışlasın inşallahhh..

muallimim
takılmıyorsun bu ara güzelim yaaa?

arkadaşlar şu an 9 aylık meleklerimle koşturmaca içindeyim.. ama en güzel hamileliği bile bu duyguya değişmeme.. rabbim hepinize sağlıkla kucaklamayı ve büyütmeyi nasip etsin...... çok yoğun ve zor bir gebelik geçirdim... ama asıl zorluk doğduktan sonra annelik zor çoğul annelik daha zor.... rabbim hepinizin yardımcısı olsun...

canım nasılsın.... bu kramplar daha çok olur... vitamin eksik etme ve bol su iç.... msn e geldiğinde bikaç yöntem söylerimm...

Cannımm hoşgeldin aramıza,
iyiki yazdınn,dırımkızının topiğinde bebeklerin yatakları konusunda bir tecrübeni paylaşmışsıın,önceki gün biz de bunu konuşmuştuk burda,aramızda sadece dırımkızı var tecrübeli ikiz annemiz olarak,sen de tecrübelerinle bize zaman zaman ışık tutarsan çok memnun oluruz canımm..
Rabbim yavrularını sağlıkla sana bağışlasın,darısı bizim balımıza inşallahha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…