Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Selam kızlar;
16 haftalık ikiz bekliyorum, bu hafta yapılan kan testinde kan değerlerim çok düşük çıktı ilk zamanlar çok normaldi ama şimdi aniden düşmüşler böyle bir durumla karşılaşanlarınız varmı?

canım kan değerleriderken demir falan tam kan sayımı onlarımı kast ediyorsun.eğer öyleyse benimde 16. haftada yapılan testlerimde demirn düştüğü görülmüştü. oysaki başta çok iyiydi. şimdi demir hapını ikiye çıkardı doktorum günde iki tane kullanıyorum..içimizdeki bıcırıklar bizi yiyor annesiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sağl tatlım benim.Şeniz Nsıl geçiyor canım sıkıntıların var mı?Bu arada sen hayvanseverler kulubune uye mısın ?

Ah cnm ya sıkıntı olmazmı hiç hergün biryerimde bişey oluyor,bebeklerden birinin eşi rahim ağzına çok yakınmış o biraz kafama takılıyor,endişeleniyorum gerçi dr yat,dinlen yada dikkat et falan da demedi ama :çok üzgünüm: Senin nasıl gidiyor ? Evet cnm üye oldum bende, çok seviyorum hayvanları özellikle kedilere bayılıyorumkaydirigubbakcemile2

Canım rahat tut içini arkadaşımında rahim ağzına çok yakındı.Tam da vaktinde doğurdu.Sadece çok dikkatli davrandı,istirahat halindeydi.Sende dikkat et korkma.Peki kedin var mı?

Allaha şükür,
Allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesiinnopuyorumnanaktan

Aminnnn cnm....Hymarrycim bişey sorucam sen hala araba kullanabiliyormusun?Ben kullanıyorum ama çok kısa mesafe olmasına rağmen kasıklarım falan ağrıyor,dra sormayıda unuttum sakıncalımı diye ama ne yapsam?:uhm:

sorryyy canım ben yanlış anlamışım:kedi:bende sabah ve akşam aç karnına bir yemek kaşığı pekmez yiyorum ceviz ve kara üzümde yiyorum hergün 1 kasee..

Canım rahat tut içini arkadaşımında rahim ağzına çok yakındı.Tam da vaktinde doğurdu.Sadece çok dikkatli davrandı,istirahat halindeydi.Sende dikkat et korkma.Peki kedin var mı?

Cnm evlenmeden önce annemin evinde farklı zamanlarda iki tane kedimiz vardı ama maalesef kaybettik:çok üzgünüm: Şu an oturduğum evin bahçesi var 5 tane kedimiz var baktığım daha doğrusu hamile olduğumdan dolayı anneme verdiriyorum mama falan,birde şöyle bir durum var ki eşim hiç sevmiyor kedi falan,o yüzden evde bakma imkanım olamaz,zaten şu anda da imkansız:sinifsinif:mafoldumben

Kızlar mantar yada akıntı,kaşıntı için vajinal fitil kullanan varmı?Benim akıntı ve kaşıntım var dr fitil verdi ama çekiniyorum kullanmaya bebeklere zararı varmıdır diye????

Benim 4 yaşında bir kızım var dünyalar güzeli.Eşinin sevmemesi senin için şanssızlık olmuş.Eşim benden beter delisi kızımızın.lülülülülülü

Kızlar mantar yada akıntı,kaşıntı için vajinal fitil kullanan varmı?Benim akıntı ve kaşıntım var dr fitil verdi ama çekiniyorum kullanmaya bebeklere zararı varmıdır diye????

Canım o ilaçları sana doktorun verdiğine göre sorun yoktur.Sirkeli suyu dezenfektan olarak kullanıyorlar gebelikte duydunmu bunu hiç?

:çok üzgünüm:Birde kızlar benim bebeklerimin birinde detaylı ultrasonda böbreklerinde idrar toplanan yerlerde sınırın üstünde büyüme varmış dr şu an için yapabileceğimiz tek şey takip etmek olcak diyor,genelde erkek bebeklerde olan bir problemmiş,moralim çok bozuk:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…