Arkadaşlar dua edin!!!

Allah razı olsun canım şu yazdıklarınız içimi okadar ferahlatiyoki bir bilseniz, şu anda biberona geçemiyoruz.yutma refleksi yok şu anda hala düzelmedi buda beni çok korkutuyor
Tabii korkarsın ama bebeğinden çok daha ağır durumda olup düzelenler var, hep olumlu örnekler üzerinden düşün, bak burada bile bebeğine dua eden birsürü insan var

Tabii korkarsın ama bebeğinden çok daha ağır durumda olup düzelenler var, hep olumlu örnekler üzerinden düşün, bak burada bile bebeğine dua eden birsürü insan var
Hepinizden binlerce kez Allah razı olsun Anne yüreği işte dayanamıyor hemen herşey biranda olsun istiyor , bugün 1gibi gidicem yanına inşallah 5gundur görmedim inşallah çok iyi görürüm oglusumu dua edin arkadaşlar yazarım son durumunu inşallah .

Bebeğim iyileşsin artık Allah'ım ne olur çok özlüyorum dayanamıyorum hasretine,teyzeleri bebişim iyileşti sağlığına kavuştu yazdığım günleri nasip etsin en yakında zamanda inşallah (KÜN FE YEKÜN)ol der olur Allah'ım inşallah

Ne kadar oldu acaba zikrimiz bende 3000tane alıyorum kaç kaldı

Amin canım Allah razı olsun, Bey'in tomografisi 3boyutlu kötü çıktı, zaten böyle bir olasılık vardı dedi doktor biliyordunuz dedi, Allah kimseyi korktuguna ugratmasin, Allah'ım kimseyi evladiyla sınaması
Rabbim korktuğunuzdan emin etsin Şafii ismiyle şifa versin.

Arkadaşlar tesbihimiz 70.000bine tamamlanmış tır bütün Koray Talham için ya şafi çekenlerden Allah razı olsun ,bu yalan Dünya'da ayağınıza taş değmesin inşallah, ayrıca dua eden arkadaşlardan da Allah razı olsun iyi dilekleriniz için ,bu hafta çok önemli İnşallah iyi şeyler duyarız doktor dan ,acaba çektiğimiz zikirlerin duası yapiliyormu bir arkadaş başlatmıştı ama , nasıl oluyor sonunda?

Geçmiş olsun.
Mesajı şimdi gördüm.ben başlatmistim ya şafi esmasini.
Zaten oğlunun niyetine okuduk o yüzden dua yapmaya gerek yok.
Nasıl oldu Koray Talha varmı gelişme inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…