Arkadaşlar doktorlar bahar aylarında hamile kalanların sayısının daha fazla oldu

Aybala42

''me veddeake rabbuke ve ma kale...''
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
1.332
206
Sizce böyle bir şey olabilir mi?Bu neyle alakalı olabilir? burada kış ayında da hamile kalan çok...Umutsuzluğa düşmeye başladım şimdi...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım bunun yazı kışı olmaz Allah nasip ettikten sonra, ama bir doktordan duymuştum, yazın çok sıcaklarda spermlerin kalitesinde düşüş olabilir diye, yani söylediğinin ilmi bir açıklaması olabilir tabi ki, hiç belli olmaz.

Ben kk da bahar ayında neredeyse her gün birinden hamile haberi duydum.. bahar ayları hormonların daha çok çalıştıgı zaman die bilinirmiş.. sanırım onunla da alakalı olabilir.. bana sorarsan en iyi bildiğim şey; her ruhun gelme zamanı bellidir, bize de düşen tevekkül yapa yapa sabırla beklemektir, böyle şeylere takılı kalma derim, kendini boşuna üzmüş olursun.

Bence de olabilir özellikle yaz bittiğinde hamile kalan sayısı daha fazla , benim fikrime göre yazın tatilini yapan ve rahatlayan bünyeler çocuk için sinyal verebilir , ama ben tatile gitmedim bu yaz uamrım tezimi çürütürüm :)

X