Göz Makyajı Arkadaşlar dipliner,eyeliner tavsiyelerinizi bekliyorum...:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
flor-mar ın yeni çıkardığı bir kalem var. hem çok ucuz hemde akmıyor. çok paralar verdiğiniz diğer kalemlerinizi rafa kaldıracak emin olun..

kalem şeklinde eyelinerda oriflame derim fakat fırçalıyı tavsiye etmem
bir de likit olup kalem uçlu eyelinerlar var ben onlardan kullanıyorum onunda markası Catherine Arley

bu kajal markası heryerde var mı? Ankarada yım nerde bulabilirm?

bide bileniniz var mı u.m.a markası nasıldır?? alman bir marka sanırım
.

sabahın köründe ne kadar güncel olabilirse o kadar güncel yapmak için taşıyorum yukarı

Kesinlikle dipliner veya eyeliner olarak kullanmak için Inglot jel eyeliner. Park Bravo'nun içinde oluyor genelde mağazaları. YApısı azcık sert fırçala sürülüyor ama acayip kalıcı. HA daha yumuşak derseniz MACin var gel eyelinerı ama Inglot kadar kalıcı değil kesinlikle.

flor-mar ın yeni çıkardığı bir kalem var. hem çok ucuz hemde akmıyor. çok paralar verdiğiniz diğer kalemlerinizi rafa kaldıracak emin olun..

evet yeni çıkan kalemi gerçekten akmıyo ama diplinerını hiç beğenmiyorum akıyo zamanla rengi açılıyo grimsi oluyo bitsin değiştiricem

Bobbi Brown ve MAC'in eyelinerları şahanedir....ayrıca bir de sheida marka sürmeler var ki onları daha uygun fiyata alabilirsiniz...renk seçenekleri de çok güzel....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…