arkadaşlar değişmek istiyorum

Roaccutane işe yaramadımı ya? Bende kullandım baya baya işe yaradı ama bende iz yoktu sadece sivilce sorunum vardı ergenken:) Hatta 2 3 sene öncede kullandım:) Tedavi bitince tekrarlama ihtimali yüksek bir de ciğerleri yoruyor bir daha kullanma derim ben.

Kg vermek için spor yapmalısın tabi ama yanında beslenmene de dikkat etmezsen spor hiç bir işe yaramaz yıllardır sporla içli dışlı olan biri olarak söylüyorum:)

Burun o hareketlerde asla küçülmez tatlım ya ameliyat olacaksın yada öyle kalacak. Çok büyük sorunun yoksa burnunu dokunma bu yaşta kendini beğenmemen normal biraz kg verirsen daha farklı olur kendinle çok uğraşma.

Ablacım Allaha bin şükür sivilce tedavisi ise yaramıştı o zaman. Su an tek tük çıkıyor geçiyor maşallah.

Spora bende başlamıştım ama (bu aralar bırakmak zorunda kaldım ) başlayınca kilo aldım şiştim bide. Bacaklarım falan daha çok kalınlaştı. Cardio yapıyordum iste . Bölgesel sıkıntılarım fazla. Ben de şaşırdım ne yapacağımi. Bide hocam bana her gün 2 kere tavuk eti yememi söyledi. Sabah ta yumurta (igrendim yumurtadan) . Yiyemiyorum dedim sabah ta tavuk ye dedi. Yok artik . Diyetisyene gitmistim ama istemiyorum hergun yok et yok su kadar sut yoğurt falan. Sonuçta benimde canım birşeyler çekiyor ki tatlıya aşık insanım.

Burun konusu da burnum çok büyük değil de biraz daha dik olsun küçülsun istiyorum. Yani masajla yuz tipim falan değişse, elmacık kemiğin oralar çıkık değil falan . Değişse diye ugrasiyim diyorum ama kilo versem o bile su an oda yok yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…