Arkadaşlar çok merak ediyorum yardım istiyorum..

eylxuxl ekin85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
271
5
Reglim geçtikten 3 günsonra kan testi yaptırdım 71,1 çıktı. Bugün tekrar yani 5. gün test yaptırcam. 30 günde bir gün regl oldum son dönem . Sanırım regl gectikten 17 gün sonra yumurtluyorum. İlk testi yaptığımda 16 gün geçmiş üzerinden. Deeğerin nasıl böyle bir değerle başlayıp sağlıkla bebekleri bekleyen ve bebeklerine kavuşan arkadaşlar varmı. Yardımı esirgemeyin. Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar bazıları sırf mesaj sayısı doldurmak için cevap yazıyo. Fikrini belirten ,kendinden örnek veren, ama bi şekilde cevap veren belkide SADECE destek olacak insanlar yokmu? Şaşkınım..

Arkadaşlar bazıları sırf mesaj sayısı doldurmak için cevap yazıyo. Ama ben zor durumdayım bişi yazan yok... Fikrini belirten ,kendinden örnek veren, ama bi şekilde cevap veren belkide SADECE destek olacak insanlar yokmu? Şaşkınım..

geç yumurtlama yaşadıysan bence değerin normall zaten suan değerin ne kadar oldugu önemli değil 2 günde 2 katına cıkması önemlii bugünkü test sonucuda yazarsan daha iyi bir yorum yapılabilir

bazıları mesaj sayısını doldurmak ıstıyor cvp yazıyor demıssınız kım sıze yardım eder kı sımdı ön yargı ıle yaklasmayın yasamadım bılmıyorum mesaj sayımda dolu yeterınce mesaj alıp gönderebılıyorum... sağlıkla dogsun

canım geç yumurtlama olduysa değerin normal kan testini tekrarla eğer 2 günde 2 katına çıkıyorsan normal öenmli olanda değerin 2 günde 2 katına çıkması zaten üzme kendini ilk düşüğümde benm ilk test yaptırdığımda değerim 27 küsürdü 5 gün snra testi tekrarladım 700 küsürlerdeydi ve herşey normaldi bu değerin benim düşük yapmamla ilgisi yoktu bunuda belirtiyimde sen de bnm değerim de böyle düşüklemi sonçlanır diye kendini yiyip bitrme benm düşüğümün değerle alakası yoktu... üzme kendini...

Cevap verdiğiniz için sağolun . O cümle eksik olduğu için hemen aşağısında yeniden açıklama yaptım. Demek istediğim şey bazıları sırf mesaj sayısını doldurmak için cevap yazıyo bana yazıyo anlamında değil genel olarak lütfen banada birileri cevap versin anlamındaydı.. Yanlış anşaıldım..

canım benim reglime 2 gün kala değerim 7,25 regli günümde 30,03 5 gün sonra ise 903 felandı seninki çok normal çıkmış bide benimklere bak. ama Allahah şükür şuan bir yaramazlık yok.

birde merak ettim mesaj sayısı dolunca ne oluyor. ?

geç yumurtlama yaşadıysan bence değerin normall zaten suan değerin ne kadar oldugu önemli değil 2 günde 2 katına cıkması önemlii bugünkü test sonucuda yazarsan daha iyi bir yorum yapılabilir

Teşekkürler heyecana bekliyorum akşam yaptırcam kan testini tekrar yarın öğlen 12' ye alırım sonucu ama korkuyorum işte.. Miğde bulantım yok. Arada regl olacak gibi ağrım var.. Bu iyi gidecek bu sefer kalbi atacak mı endişesi Hamile olduktan sonrada strest bitmiyo...

Çok teşekkür ederim, içimi rahatlatabilsem keşke... Kan değerleri ile ilgili 70 sayfa okudum dün, benzer örenk varmı diye. Değerleri benim gibi olanların sayfalarını kontrol ettim bebekleri olmuş mu diye.. Heyacanla yarını bekliyorum, kan sonucunu yarın alcam bu akşam verip..

slm arkadaşım benim de reglim 3 gün geçikmişti test yaptırdığım da 36.1 çıktı gebeliğim oluşmuştu.ama 10 gün aralıklarla tekrar test yaptırp yükselip yükselmediğine bakmam gerekiyor. yükseliyor ise herşey yolunda idir gebesindir.

Şöyle kis sitede "mesaj sayısını yükseltmek için "diyerek konu açılmış,insanlar attıkları mesaj sayısını arttırmaya çalışıyo.. onları gördüm.. Sanırım özel olarak başkasına mesaj yazma izni falan oluyo... Ama ben o cümleyi bana yazanlar mesaj sayısını yükseltmek için yazmasın demek için değil bana da cevap yazın , meraktayım.. anlamında yazmıştım.. Sonra düzelttim. 3. mesajımda durumu..ama geciktik işte..

Çok teşekkürler cevap için... Umarım sizde sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz..

Arlkadaşlarım bışey sormak istiyorum benım adetım 2 gun gecıktı hamıle kaldıysam şayet umutlanmıyorum ama (ayrıca adetlerım de düzensizlık yyaşamadım bugune kadar) hamılelıgın baslangıcıda beklenen adet gunu de sankı olacakmıs gıbı hafıf sancı oluyormu hamıs bayanlar benı aydınlatırsanız sevınırım.

hayrlısı olsun cnm benmde bugunle 5 gün reglm gecktı cuma gününe rndovu almştım hastnedn aradlr doktrm yokmuş cuma günü cumrtesi gününe kaldı. sbrsızlıkla bekliyorum işnlh hamileyimdr... kan sonucunu aldıktan sonra haber ver cnm tamam.

Evet oluyo hatta hamileliğimi öğrendikten sonra da arada regl arısı gibi ağrı çekiyorum ben. Umarım hamilesindir.:)

Valla inanılmaz sabırlısın ve en doğrusunu yapmışsın.5 gün geçti ne idarar ne kan demek valla ben yapamazdım. Hadi hayırlısıyla gebesindir ve sağlıkla bebeğine kavuşursun.. Valla alır almaz yazıcam benim durumumda kalanlara bir fikir olsun diye..

ahh gel o sabrı birde bana sor içim içimi yiyo her tuvalete gidince bir korku ama başka çarem yok idrarda tek çizgiyi görüpte yıkılmak istemiyorum 3 aydr her defasnda bi umut yeşeriyo içimde sonu hüsran oluyo bu defa olmaz işnlh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…