Arkadaslar cok kotuyum yardimci olun lutfen?

Blackworld_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2018
226
50
26
8 aylık bir iliskim var . Ben 22 o 23 yasinda. Normalde ocakta aile tanismasi bu yaz dugun vardi . Ama annem okulum tamamen bitmedigi ve babam hayatta olmadigi ben herseyi tek yetistiremeyecegim icin erteledi.
Neyse kayinvalidem icerlenmis bizi istemiyorlar mi diye . Benimkine söylememiş benimki baskasindan duymuş annesi kiz ariyormus. Gel annemle konus heni anlamiyor diyor.

Neyine icerlenmis kv ya yaslar daha çok küçük okul bitmemiş anneniz haklı kadın evlenmeyin dememiş ki 1 sene erteleyelim demiş sizde o sürede okulu bitirip işinize başlarsınız en mantıklısı böyle zaten . Hem 23 yaşındaki oğlana ne kız aramasına çıkmış kv tamamen sallamasyon ya sizi acele evliliğe ikna etmek dert

Alacağım oğlunuzu açıkta kalmayacak merak etmeyin diyin 😒😒
Daha yaşlarınız çok küçük bu ne acele.
Anneniz baştan düşünmesi gerekirdi bu durumu ama ortada atılmış resmi bir adım da yok yani istediğiniz gibi erteleyebilirsiniz.
Evlenmek için kendini olgun görüyorsa erkek arkadaşınız annesini kendi ikna edecek.

Anneniz gayet haklı, mantıklı nedenleri var. Okul bitmeden evlenmeyin ve kendinizi annenizin yerine koyun. Bu yaşa ne kadar zorluklarla getirdi. En güzel şekilde evlenmenizi ister. Elinden geleni yapmak istiyor.
Zaten çok gençsiniz. Bekleyemeyecek durumda değilsiniz.

Asıl problem kayınvaldenizde yani sizi ayırmak için bahaneye bakan kadında ve annesine evleneceği kızı bile seçebileceğini gösteremeyen pısırık sevgilinizde. Gerçekten Böyle bir aileyle mutlu olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bari mesleğinizi elinize almadan evlenmeyin.

Anneniz baştan düşünmesi gerekirdi bu durumu ama ortada atılmış resmi bir adım da yok yani istediğiniz gibi erteleyebilirsiniz.
Evlenmek için kendini olgun görüyorsa erkek arkadaşınız annesini kendi ikna edecek.

Beni anlamiyor birde sen konus diyor

Beni anlamıyor birde sen konus diyor

Neyine icerlenmis kv ya yaslar daha çok küçük okul bitmemiş anneniz haklı kadın evlenmeyin dememiş ki 1 sene erteleyelim demiş sizde o sürede okulu bitirip işinize başlarsınız en mantıklısı böyle zaten . Hem 23 yaşındaki oğlana ne kız aramasına çıkmış kv tamamen sallamasyon ya sizi acele evliliğe ikna etmek dert

Yok gerçekten bakiyor annem baskasinin evine gitmeden sen gel konus diyor

Beni anlamiyor birde sen konus diyor
Annesine söz geçiremeyen, evlilik gibi bir kararda yumruğunu masaya vurup hayatını eline alamayan biriyle, evlenmek istediğinize emin misiniz?
Böyle sözcüsü mü olacaksınız hep?
Unutmayın ki sizin istemediğiniz şeylere de karşı tarafı sözcü seçecektir kendine.

Ne alaka annesinin terbiyesizligi oglu evdemi kalmış? Ayrica o istedigi kadar kız baksın sevgiliniz anne ne yapiyorsun sen diyemiyomu? Bence kız bakma olayi filanda yalan sevgilin seni gaza getirmek biran önce tanisma dügun ayarlamak icin söylemistir başkasindan duyduguna inanma. Birde annen cok hakli aceleniz ne daha 8 aylk beraberliginiz ya.

Yangindan mal mi kaciriyorlar, bu ne ya. 8 aylik iliski daha. Okulunun bitmesini bile beklemiyorlarsa sana da saygilari yok bence. Hem sevgilin annemle konus diye kendi sorununu kendi cozemeyecek biri ise sen hep kayinvalide ile evli olacaksin gibi. Cunku sevgilin kriz anını yonwtebilecek biri degil. Kayinvalide ile gorusup yuzgoz olmani tavsiye etmem. Sevgilin kendi meselesini kendi cozsun. Seni seviyorsa bekler, beklemiyorsa bosver gitsin, degmeyecek bir demek ki. Bu arada 22 evlilik sorumlulugunu kaldirabilmek icin cok erken.

Yasınız evlilik icin kücük bana göre(hemde 8 aylık bir iliski icin). Erkekler o yasta daha tam olgunlasmamıs oluyor genelde... kv de biraz sacmalamıs.
ben olsam hic üstelemezdim beklemek isteyen bekler,istemeyen beklemez. Hele böyle yapan kv ye hic laf anlatmaya calısmam yani
Olay senın sevgilinde biter

Anneniz gayet haklı, mantıklı nedenleri var. Okul bitmeden evlenmeyin ve kendinizi annenizin yerine koyun. Bu yaşa ne kadar zorluklarla getirdi. En güzel şekilde evlenmenizi ister. Elinden geleni yapmak istiyor.
Zaten çok gençsiniz. Bekleyemeyecek durumda değilsiniz.

Asıl problem kayınvaldenizde yani sizi ayırmak için bahaneye bakan kadında ve annesine evleneceği kızı bile seçebileceğini gösteremeyen pısırık sevgimizde pısırık sevgilinizde
Benim gibisini hayatta bulamazlar herkes diyor bunu . Erkej arkadasim 1 hafta küs kaldi kavga edip. Kadın anlamiyor gel bide sen konus diyor

Yasınız evlilik icin kücük bana göre(hemde 8 aylık bir iliski icin). Erkekler o yasta daha tam olgunlasmamıs oluyor genelde... kv de biraz sacmalamıs.
ben olsam hic üstelemezdim beklemek isteyen bekler,istemeyen beklemez. Hele böyle yapan kv ye hic laf anlatmaya calısmam yani
Olay senın sevgilinde biter
Kadin anlamiyor erkek arkadasimla 1 hafta küs kaldilar düşün. Napicam bilmiyorum bide sen konus diyor

Kadin anlamiyor erkek arkadasimla 1 hafta küs kaldilar düşün. Napicam bilmiyorum bide sen konus diyor
Ben konusmak zorunda mıyım deseydin... erkek arkadasın kendi arasında halletsin daha annesine laf geçiremiyor ilerde cok zorlanırsın ben sana diyim..23 yasında erkeğe annesi kız bakıyor , ve annesine laf geçiremiyor. Sen bunu düsününce mantıklı buluyor musun peki kendin?
Simdiden o tavizi verme

KV nizin sizin sevginize saygı duymadığını düşünüyorum. Ne bu böyle yaşı mi geçiyor da oğlunun hemen kız bakmaya başlamış. Sevgiliniz çalışıyor mu?

8 aylık bir iliskim var . Ben 22 o 23 yasinda. Normalde ocakta aile tanismasi bu yaz dugun vardi . Ama annem okulum tamamen bitmedigi ve babam hayatta olmadigi ben herseyi tek yetistiremeyecegim icin erteledi.
Neyse kayinvalidem icerlenmis bizi istemiyorlar mi diye . Benimkine söylememiş benimki baskasindan duymuş annesi kiz ariyormus. Gel annemle konus heni anlamiyor diyor.
Bu yaşta gerçekten evlenmeyi düşünüyorsanız çok cesursunuz. Ayrıca anneniz çok haklı. Annenizin arkasında durun. Bunun lafını eden hemen oğluna kız aramaya başlayan kv zaten hayatı size zindan ederdi. Hem sevgili bostan korkuluğu mu annesine anne sen ne yapıyorsun diye tepki gösterememis? Sizi şimdi korumayan, arkanızda durmayan ilerde hiç korumaz

Yangindan mal mi kaciriyorlar, bu ne ya. 8 aylik iliski daha. Okulunun bitmesini bile beklemiyorlarsa sana da saygilari yok bence. Hem sevgilin annemle konus diye kendi sorununu kendi cozemeyecek biri ise sen hep kayinvalide ile evli olacaksin gibi. Cunku sevgilin kriz anını yonwtebilecek biri degil. Kayinvalide ile gorusup yuzgoz olmani tavsiye etmem. Sevgilin kendi meselesini kendi cozsun. Seni seviyorsa bekler, beklemiyorsa bosver gitsin, degmeyecek bir demek ki. Bu arada 22 evlilik sorumlulugunu kaldirabilmek icin cok erken.
Beni anlamiyor diyor bir kez bu muhabbetler yuzunden 1 hafta küs kaldılar . Beni anlamıyor birde sen konus diyor

X