arkadaşlar bir bakar mısınız zayıflamak isteyenler

ecemim2001

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.019
1
bugün itibariyle doğum yapalı 39 gün oldu hamilelik döneminde 20 kilo almıştım ama çoğu şişti şu an eski kıyafetlerime girmeye başladım ama biraz daha vermem geek kıyafetlerim oluyor ama göbeğimde çıkıyor malesef

şu elma sirkesi ile yapılan doğal karışım yağlar için çok iyi ama sütü azaltır mı bilmiyorum yada süte bir etkisi var mı bir fikri olan var mı

şimdiden çok teşekkür ederim

CANIM BENİMDE VERMEM GEREKEN KİLOLARIM VAR ARAŞTIRDIMDA KULLANANLAR AZ DEĞİL TAYLAN KÜMELİNİN SİTESİNDE BULDUM LİNKİNİ VERİYORUMTAYLAN KÜMELİBENDE DENİİCEM BAKALIM İNŞALLAH MİDEME BİZARARIOLMAZ BEN BUNU KULLANMIŞTIM DAHA ÖNCE ILIKSUYA 1 ÇORBA KAŞIĞI SABAH VE AKŞAM BAYA İŞE YARIYODU

Valla kilo vermeyle hiiç ugraşamam zaten kendi kendine gidiyo sütüm olsunda kilo çok sorun degil benim için

[ı]kızlar ya ben de çok kilo aldım üstelik de veremiyorum... Valla hamile iken daha az kilo almıştım ... Doğumdan sonra uçtum.. Kilo o biçim ilerliyor...[/ı]

ah biz kadinlar ne cinsiz ya :) kilo ha kilo nereye kadar bu arada bende ayni derten muzdaribim :) girtlagimi bi tutsam olay biticek ama tutamiyorumki lanet olsun :)

lanet olsun içimdeki aşırı yemek yeme arzusuna... çıldıracağım habire yemek yiyorum... kiloyu hiç sormayın...76...ve ben 74 kilo doğum yaptım...

Ben de spor yapmayı düşünüyorum... Yalnız süt üretimine olumsuz bir etkisi olur mu diye daha başlamaya cesaret edemedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…