arkadaşlar bilgisi olan yorumlayabilirmi eşim testlerini?

nhal83

02.11.2014
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2011
1.723
799
yaklaşık 2 yıldır korunmuyoruz ama hala hamile kalamadım benim tahlillerim temiz geçen ay rahim filmi çektirdim oda temiz çıktı şükür.eşim bugün yaptırdı testi sizce nasıl?

LABORATUVAR TEST SONUÇLARI
SPERMIYOGRAM
A) Tam Hareketli
30 dk. % 70
1. Saat % 60
2. Saat % 50
4. Saat % 35
B) Yavas Hareketli
30 dk. % 25
1. Saat % 25
2. Saat % 30
4. Saat % 30
D) Hareketsiz
30 dk. % 5
1. Saat % 15
2. Saat % 20
4. Saat % 40
MORFOLOJI
Anormal morfoloji % 25
Bas anomalisi % 15
Boyun anomalisi % 5
Kuyruk anomalisi % 5
Normal morfoloji % 25 > % 14
pH 7,5
Renk KIRLI SARI KIRLI SAR0I-B:ULA0NIK
SAYI
Toplam 23,100,000
1 ml.' de 15,400,000 >15.000.000
Mikroskobi Inceleme 1-2 GERM HÜCRESI GÖRÜLDÜ.
Miktar 1,5 ml. 1.5-6.5 ml
Sıvılasma Süresi 30 dk. 15-30 dak
Vizkozite YAPISKAN Mukuslu-Y0apı:skan0[/QUOTE]

Son düzenleme:
[/QUOTE]

canım biraz sayısı az ama sanırım onu vitaminler ve kürlerle arttırabiliyorsun.benim eşiminde morfolojisi düşük %4 bazı ürologlar normal diyor ama bazıları yeterli değil diyor.ama yapcak birşey yokmuş morfoloji için ama sayıyı arttırabiliyorlarmış.valla canım bildiğim bukadar.

canım biraz sayısı az ama sanırım onu vitaminler ve kürlerle arttırabiliyorsun.benim eşiminde morfolojisi düşük %4 bazı ürologlar normal diyor ama bazıları yeterli değil diyor.ama yapcak birşey yokmuş morfoloji için ama sayıyı arttırabiliyorlarmış.valla canım bildiğim bukadar.[/QUOTE]

cnm çok saol ...bişeyler yazdığın için...benimde çok bilgim yok ama doktora göstereceüiz pazaretesi inşallah çok kötü değildir...sen kaç yıldır

istiyorsun cnm bebek?

cnm çok saol ...bişeyler yazdığın için...benimde çok bilgim yok ama doktora göstereceüiz pazaretesi inşallah çok kötü değildir...sen kaç yıldır

istiyorsun cnm bebek?[/QUOTE]

ahh canım ne sen sor ne ben söylim:)2 yılı geçti sanırsam.bekliyoruz hala...salı yeni bir doktora gidcem bakalım bu seferkinden umutluyum:)benim sorunumu bulamıyorlar canım ya.yumurta spermle buluşuyor testler pozitif çıkıyor sonraaa hooppp adet oluyorum durmuyor,tutmuyor.biraz prolaktinim yüksek ama doktor pek engel değil demişti.şimdi yenisine gidcem bakalım bu ne diyecek...inşallah sende hayırlı haberler verirsn

istiyorsun cnm bebek?

ahh canım ne sen sor ne ben söylim:)2 yılı geçti sanırsam.bekliyoruz hala...salı yeni bir doktora gidcem bakalım bu seferkinden umutluyum:)benim sorunumu bulamıyorlar canım ya.yumurta spermle buluşuyor testler pozitif çıkıyor sonraaa hooppp adet oluyorum durmuyor,tutmuyor.biraz prolaktinim yüksek ama doktor pek engel değil demişti.şimdi yenisine gidcem bakalım bu ne diyecek...inşallah sende hayırlı haberler verirsn[/QUOTE]

allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah cnm ya...bende malesef bir kere kürtaj olmak zorunda kaldım ondan sonrada bidaha olmadı.benim tahlillerim ve rahim filmi temiz çıktı ama hala yok işte cnm zaten bildiğim kadarıyla prolaktin çok çok yüksek olursa gebeliğe engel oluyormuş ama sende engel olmuyorki gebelik oluşuyor,inşallah yeni doktorun uğurlu gelir sana:)))

mrb cnm
eşinin test sonucu kötü değil
hızı hareketi gayet ii.. morfoloji de iyi
sayısı az
ama onu da vitamin desteğiyle artırabilirsiniz
eşine keçi boynuzu kürü ve ardından havuç kürü yapabilirsin
eşin sigara içiosa mutlaka bırakmalı
larginin
çinko
evicap(e vitamini)
ginseng
gibi vitaminlere başlarsanız çok kısa sürede cvp alırsınız
umudunuzu kaybetmeden yükselecegine çok inanarak vitamin takviyesi yaparsanız çok kısa sürede bebişiniz kucağınızda olur

cnm cvp verdiğin için çok teşekkür ederim:) dünden beri araştırıyorum sonuçları.keçi boynuzu kürünü bende burdan okudum cnm ve bugün alıp başladık bile:)söylediğin vitaminleride yarın doktora gittikten sonra alırım inşallah...eşim sigara kullanmıyorum cnm allah şükür:) inşallah kürlerden sonra bebişimiz gelir:) tekrar teşekkür ederim...

sonucların hamilelik için yeterli canım merak etme
he nolur 3 ayda degıl de 6 ayda hamile kalırsın , sayı da ortalamada mesela 4 ml çıkmış olsa bır bırlıkteliğinizde sayı 60 milyon falan olcak yanlış bakmadıysam bu da gayet yeterli
moralinizi bozmayın keçiboynuzu tozunu süte koy eşine nesquik gibi içir çok faydası var hem de lezzetli
akşamları çayın yanında fındık fıstık incir badem yiyin.
gerisini Allaha bırakın
inanıyorum ki çok beklemeyceksiniz..
sevgiler.

cnm çok sağol:) inşallah en kısa zamanda allah isteyen herkese bebişini yollar...tavsiyelerin içinde ayrıca teşekkür ederim keçi boynuzu tozunu denicem mutlaka bugün kaynatıp suyunu içti fena bulmadı tadını ama sütüde çok sever öle uygulamakta çok kolay olur sanırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…