arkadaşlar beta hcg 143,3 sizce hamilemiyim

melexgximmm:):)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2008
72
1
arkadaşlar adetim geçeli 2, gün bugün kan testi yaptırdım 143,3 çıktı hastaneden büyük ihtimal gebesiniz ama henüz yeni dediler ama emin olamıyorum sizce hamilemiyim

canım kesinlikle hamilesin....tereddüte gerek yok... benim ilk hcg değerim 60 dı sonra 195 oldu..sonra da 3600...bugün yaklaşık 6 haftalık hamileyim....

canım değerin 2 günde bir ikiye katlaması gerekiyor..şu anda daha çok küçük görünüyor..eğer sağlıklı bir gebelikse değer artacaktır..umarım bir sorun çıkmaz ..

canım tebrkler bence hamilesin 2 gün sonra bidaha test yaptır derimbakalım değer 2 ye katlıyomu 1000-1500 olduğunda değerelrin zaten toktora gidersin şuan gitsen bile bişi göredmezsin anca 1 hafta sonra degerin 1000 leri bulur zaten. bu arada ben kan testi yaptırmamıştım adet günümdü olmadım akşamıda idrar testi yapmıştım evde pozitif olduğunu gördüm ama 1 hafta beklemeyi tercih ettim doktora gitmek için sonrada gittim ve keseyi gördüm.

Son düzenleme:
çok sağolun arkadaşlar eşimle sonucu aldık kesin bi sonuç bekliyoduk böyle olunca şaşırdık şimdi hamilemiyim değilmiyim diye yani.daha öncede idrar testi yapmıştım ondada 3 kez silik ikinci çizgi çıkmıştı.hayırlısı umarım bu ay olmuştur bu ay tedavi görmüştüm.ganophen ve çatlatma iğnesi rabbaim inş. cümle isteyenlere nasip etsin

ŞUAN HAMİŞ OLDUĞUN Bİ GERÇEK CANIM..ÖNCELİKLE TEBRİKLER

AMA BUNDAN SONRA TABİ ARKADAŞLARIN DEDİĞİ GİBİ 2 GÜNDE BİR DEĞER 2 YE KATLANMALIKİ NORMAL Bİ GEBELİK OLDUĞU ANLAŞILSIN...SAĞLIKLA BÜYÜT İNŞALLAHHH

canım tebrik ederim bencede büyük ihtimalle hamilesin sen yine test yaptır ama yükselince rahatlarsın allah tamamına erdrsin:hooray:

evt değer yükselene kadar içimde hep bi şüpe kalıcak sevinemiyorum ble nedense değişik bi duygu...inş. rabbim kucağımıza almayıda nasip eder tüm isteyenlerin hepsine..dualarım sizinle

tebrikler canım arkadaşlara katılıyorum bencede hamilesin ve 1 kaç gün sonra tekrar kan testini tekrarlamaılısın hayırlısı olsun

canım kan testi doğru çıkar ama sen en kısa zamanda ultrasona gir olurmu.
hayırlı uğurlu olsun. sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.

hamile olman gerek bu değerle.ama bide değilsindir falan üzülürsün sonra en güzeli bekleyebilse insan yapcan idrarda silik milik çift çizgiyi gördünmü tamamdır :)

2 gün vardı reglime hcg 120 çıktı. evde 3 adet idrar testi yaptım 2. bir hcg testi yaptırana kadar. silik silikti hep çizgiler. 48 saat sonra 2. hcg 320 olmuştu. yine inanamadım. 5 haftalıkken doktora gittim kese gördük. inanır gibi oldum:) 7+5 iken kalp atışlarını duydum biraz daha inandım. ne de olsa mucizenin ta kendisi bu hamilelik:)
büyük ihtimalle senin de böyle bir hikayen olacak canım. tebrikler şimdiden. kendine çok dikkat et:)

2 gün vardı reglime hcg 120 çıktı. evde 3 adet idrar testi yaptım 2. bir hcg testi yaptırana kadar. silik silikti hep çizgiler. 48 saat sonra 2. hcg 320 olmuştu. yine inanamadım. 5 haftalıkken doktora gittim kese gördük. inanır gibi oldum:) 7+5 iken kalp atışlarını duydum biraz daha inandım. ne de olsa mucizenin ta kendisi bu hamilelik:)
büyük ihtimalle senin de böyle bir hikayen olacak canım. tebrikler şimdiden. kendine çok dikkat et:)

çok sağolun arkadaşlar inanın moral verdiniz bir yandan sevinirken bir yandanda acaba diye aklım takılı kalmıştı.çünkü sonucu bi dr göstermedim.sonucu veren kıza sordum oda ordan sanırım gidip dr sordu ve pozitif ama henüz yeni bi gebelik bi kaç gün daha beklemek gerek dedi.3 kez idrar testi yaptım ve hepside ikinci çizgi pembe çıktı.umarım dedikleriniz gibi olur.inşallah hayırlı haberlerini duymakta nasip olur bebişimin.rabbim cümle isteyenlerin hepsini bebişlerine kavuştursun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…