arkadaşlar beta hcg 143,3 sizce hamilemiyim

ben çok kuruntulu bişiy oldum arkadaşlar..herşeye ağlıyorum.ama görseniz saçma sapan şeylere bile ağlar oldum.eşime kızıyorum olr olmadık yerde.tuhafım bennn.bebeğimi düşünüyorum bu değerler beynimi kemiriyor.neyapacağımı şaşırdım yaaa...sigarada içiyorum üstüne.kendimi dövesim geliyor :KK4:azalttım gerçi ama içimede çekmiyorum ama olsun sonucta yakıyorum onu..stres içindeyim ben.keşke dün kan testine gitseydim.araya cumartesi pazar girdii bideeee:KK52:inanın hç böyle olacağımı bilmiyordum ben havalara uçarım sevinçten diyordumki nitekim öyle oldu ama şimdide değer katlandımı,ardından kese gözükecekmi..kese olşmuşmudur..allahıma sık sık dualar ediyorum.:KK43: stres yapmamam gerektiğini bile bile içten geliyor..kızlar bugün cuma pzartesi yaptırmıştım ben kan testini 61.9 du.değerim kaç olmuştur şimdi? kasıklarım dolgun yürürken sanki su varmış gibi içinde :) göğüslerim çok hafif acıyo ama sol daha çok..karnım seert..çok acıkıyorum.gözlerim parlıyor.hafif bel ve hafif ara ara kasıkta ağrı.(gebelik belitileririni merak edenler için..) uyku az uyuyorum çok uyumuş gibi geliyor birdee hayret bişiyy...:KK49::KK9:kızlr bişiy daha bu arada inanmıycaksınız belki ama benim kasıklarımda kıpırtılar oluyo ara ara.tam orta kısımda oldukça belirgin birde.hiç ummadığım anlarda oluyor..hissedyorum yani..[/KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRNERDESİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNİZZZZZZZZZZ YA BİR ALLLAHIN KULUDA BİŞİY YAZSINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

ben çok kuruntulu bişiy oldum arkadaşlar..herşeye ağlıyorum.ama görseniz saçma sapan şeylere bile ağlar oldum.eşime kızıyorum olr olmadık yerde.tuhafım bennn.bebeğimi düşünüyorum bu değerler beynimi kemiriyor.neyapacağımı şaşırdım yaaa...sigarada içiyorum üstüne.kendimi dövesim geliyor :KK4:azalttım gerçi ama içimede çekmiyorum ama olsun sonucta yakıyorum onu..stres içindeyim ben.keşke dün kan testine gitseydim.araya cumartesi pazar girdii bideeee:KK52:inanın hç böyle olacağımı bilmiyordum ben havalara uçarım sevinçten diyordumki nitekim öyle oldu ama şimdide değer katlandımı,ardından kese gözükecekmi..kese olşmuşmudur..allahıma sık sık dualar ediyorum.:KK43: stres yapmamam gerektiğini bile bile içten geliyor..kızlar bugün cuma pzartesi yaptırmıştım ben kan testini 61.9 du.değerim kaç olmuştur şimdi? kasıklarım dolgun yürürken sanki su varmış gibi içinde :) göğüslerim çok hafif acıyo ama sol daha çok..karnım seert..çok acıkıyorum.gözlerim parlıyor.hafif bel ve hafif ara ara kasıkta ağrı.(gebelik belitileririni merak edenler için..) uyku az uyuyorum çok uyumuş gibi geliyor birdee hayret bişiyy...:KK49::KK9:kızlr bişiy daha bu arada inanmıycaksınız belki ama benim kasıklarımda kıpırtılar oluyo ara ara.tam orta kısımda oldukça belirgin birde.hiç ummadığım anlarda oluyor..hissedyorum yani..[/KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRNERDESİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNİZZZZZZZZZZ YA BİR ALLLAHIN KULUDA BİŞİY YAZSINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

canım benim bende aynı durumdayım cuma günü öğrendim hamile olduğumu sarıkamıştayım birde düşün halimi öyle burada her daim kan testi için gidemiyorsun çoğu zamanda hormon makinesi bozuk oluyor. cuma günü beta hcg 80 çıktı değerimin düşük olduğunu söylediler ama daha adet günüm geçmemişti zaten daha. bugünde gittim doktor 2000lere gelmeden bişey konuşmak doğru olmaz dedi üzüldüm. 1 hafta bekleyeceğim artık değerler yükseliyormu diye. ama yumurtlamadan geçen gün sayısına göre normalmiş dediler. hayırlısı olsun hakkımızda. benimde senin gibi kasıklarımda ağrı oluyor ara sıra uyuya kalıyorum evde sürekli

az önce kan tahlili yaptırdım bakalım sonuçlar 2.30 da çıkacak.allahım yardım etsin bebeğim bana sıkı sıkı tutunup kocaman olmuştur inşallah:KK43: rabbim herkese yardım etsin tüm anne adaylarına,anne olmak isteyenlere, doğum yapacaklara,doğum yapmışlara...rabbim sağlıklı sıhhatli kolay hamilelik ve kolay doğumlar nasip etsin yavrularımıza ve bizlere yardımcı olsun inşallah..bu mübarek ayların,peygamber efendimizin yüzusühürmetine..allahıma ettiğim dualarımı rabbim bağışladı kabul etti ..ona sonsuz şükürler olsun .. allahım yardımcımız olsun..hepinizi öpüyorum dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar...

alıntı ile cevap veremiyorum canım seninde 80 çıkmış değerin hemen hemen aynı sayılır..benim adetlerim çok düzensizdi.hamile kalmadan son iki adetim hayatımda ilk defa günü gününe olmuştum çok sevinmiştim :)) en son 24 nisanda adet oldum o günden beri tık yok...yani ben 2 aydır adet görmüyorum.yumurtlama nezaman oldu,nezaman hamile kaldım hiç bir fikrim yok.. çok zor benim gibiler takip etmesi bu durumu.kafam çok karısık.ben hamileysem 3-4 haftalık gibi duruyor.ama 2 aydır gecikmem var..yanibu değerler yükselip 2 aya bebek kendini tamamlayacak mı? yoksa 1 ay gibi çok uzun bir zaman geriden mi gelicek? çoooookk karışıkk:26:eek: yüzden yumurtlammamı hiçbirşeyimi hesaplayamıyorum..benim gibi olanlar varmı diye araştırdım ama en fazla 1 hafta gerien gelenler olmuş ne yani ben ilk miyim??:KK1:

ARKADAŞLARR KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM SONUCU ALDIM RABBİME ÇOOKK DUALAR ETTİM ALLAHIM KABUL ETTİ ŞÜKÜRLER OLSUN SONUÇ: 4060,8 :nazar:DOKTOR BİLE ŞAŞIRDI.ÇOK GÜZEL ARTMIŞ DEĞERİN DEDİ.ALLAHIM 8 GÜNDE 61.9 DAN BU DEĞER TAM İSTEDİĞİM DEĞERDİ...KISMETSE HAFTAYA PAZARTESİ ULTRASONA GİRİCEM..RABBİM ANNE OLMAK İSTEYEN TÜM HERKESE BU DUYGULARI TATTIRSIN..:KK9:RABBİM KUCAKLARIMIZADA EVLATLARIMIZI SAĞLIKLI SIHHATLİ EKSİKSİZ ALMAMIZI NASİP ETSİN..:KK49: BENİM NERDEYSE 2 KAT ARTMIŞ HERGÜN İKİZ Mİ OLACAK ACABA?:KK19:KARNIMDA ŞİMDİDEN BELİRGİNLEŞTİ..İLK GEBELİK KIYAFETİMİ DE ALDIM.:21:HEPİNİZ ÖPÜLDÜNÜZZ

ARKADAŞLARR KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM SONUCU ALDIM RABBİME ÇOOKK DUALAR ETTİM ALLAHIM KABUL ETTİ ŞÜKÜRLER OLSUN SONUÇ: 4060,8 :nazar:DOKTOR BİLE ŞAŞIRDI.ÇOK GÜZEL ARTMIŞ DEĞERİN DEDİ.ALLAHIM 8 GÜNDE 61.9 DAN BU DEĞER TAM İSTEDİĞİM DEĞERDİ...KISMETSE HAFTAYA PAZARTESİ ULTRASONA GİRİCEM..RABBİM ANNE OLMAK İSTEYEN TÜM HERKESE BU DUYGULARI TATTIRSIN..:KK9:RABBİM KUCAKLARIMIZADA EVLATLARIMIZI SAĞLIKLI SIHHATLİ EKSİKSİZ ALMAMIZI NASİP ETSİN..:KK49: BENİM NERDEYSE 2 KAT ARTMIŞ HERGÜN İKİZ Mİ OLACAK ACABA?:KK19:KARNIMDA ŞİMDİDEN BELİRGİNLEŞTİ..İLK GEBELİK KIYAFETİMİ DE ALDIM.:21:HEPİNİZ ÖPÜLDÜNÜZZ

maşallah maşallaaaaaah çok sevindim ya darısı başıma hadi :KK34: ya bende doğum videoları izleyip korkuyorum daha şimdiden içim ürktü yaaa. pazartesi inş bende böyle güzel sonuçlar yazarım :KK34::KK34: birde bişey soracağım seninde kasıklarında ağrı oluyor mu benim sağ kasığımda arda bir şişme oluyor fıtık falan mı var diye korkuyorum

Canım hayırlı olsun çoklu gebelik gibi duruyor maşallah=):nazar: 4000li değerle ultrasona girmeyi niye haftaya erteledin?Ben de almak istiyorum kıyafet de şimdiden havasına girmeyeyim diyorum çok küçük henüz inşallah sağlıkla alırız kucağımıza.

[sıze=3]maşallah maşallaaaaaah çok sevindim ya darısı başıma hadi :KK34: Ya bende doğum videoları izleyip korkuyorum daha şimdiden içim ürktü yaaa. Pazartesi inş bende böyle güzel sonuçlar yazarım :KK34::KK34: Birde bişey soracağım seninde kasıklarında ağrı oluyor mu benim sağ kasığımda arda bir şişme oluyor fıtık falan mı var diye korkuyorum[/sıze]

canım inşallahhh değerin artar rabbim gönlüne göre versin inşallah...doğum vidyoları izleme canım psikolojini bozarsın daha çok.akışına bırak bence.allaha dua et.hayırlsıı neyse olcak zaten.ama bende çok ebndişeliyim :) kısmetse normal düşünüyorum bide..benim kasıklarımda ağrı olmuyor çok fazla çok ara sıra batıyo gibi ama hafiften.birtek bu sabah hızlı oturdum koltuğa birden sancı bi girdi :)))) tamam annecim özür dilerim dedim :KK1:geçti sonra..o şişme bende yok sen doktora göster canım inşallah önemli bişiy yoktur..

canım hayırlı olsun çoklu gebelik gibi duruyor maşallah=):nazar: 4000li değerle ultrasona girmeyi niye haftaya erteledin?ben de almak istiyorum kıyafet de şimdiden havasına girmeyeyim diyorum çok küçük henüz inşallah sağlıkla alırız kucağımıza.

amin canım cümlemizin hayırlı olsun inşallah..terslik oldu canım yoksa girecektim.doktorun son anda önemli misafiri geldi.telefon açtırttım bebeği birazdaha büyüsün demiş. ,:)müsait olamayacağını söylemiş...olsun benim salı gününe randevum var zaten başka özel doktora.orda ultrason daha iyi hem.merakla bekliyorum.bu coklu gebeliği herkes söylüyor :KK1:bu gün sağlık ocağına kayıt olurken hemşire bile dedi ikiz gibi duruyor :)) karnın belirginleşmiş şimdiden ..dedi.birde eşimin amcasının ikizleri var ..bakalım hayırlısı kısmet sağlıklı sıhhatli olsunlarda önemli olan o..benim paltolaonlarım hepsi rafta kaldı giyemiyorum olmuyor.zaten dar giyinmeyi seviyodum ..hepsi bana bakıyo öle..mecburen aldım.dahada almam lazım yoksa çıplak kalcam haha :)))))

merhaba; aynı duyguları baylaşıyoruz suan , adetim geceli 3 gün oldu kasıklarımda ağrı var acaba hamilemiyim test yaptırmak için erken midir , hayal kırlıklığı yaşamak istemiyorum:KK43:

X