Arkadaşlar bana da dua eder misiniz eşimle aramiz kötü ayrilmak istemiyorum

Nagiseko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2015
39
3
39
Esim boşanmak istiyor 3 yıllık evliyiz 2 yasinda ikiz cocuklarim var allah hepimizin dualarini kabul etsin inşallah bizm icinde dua eder misiniz tekrar biraraya gelelim hayirlisiysa Allahın izniyle haklarinizi helal.edin

İlişkinizi gözden geçirin yeniden başlayın.ayrılma boşanma beni ćok üzerine ćocuk varsa dahaüzerr.hak eden herkese duacıyım.kurtarmaya çalış.bu da bir sınavdır.

İlişkinizi gözden geçirin yeniden başlayın.ayrılma boşanma beni ćok üzerine ćocuk varsa dahaüzerr.hak eden herkese duacıyım.kurtarmaya çalış.bu da bir sınavdır.
Size katılıyorum rabbim yardımcısı olsun konu sahibinin dua ediyorum sizin için

Son düzenleme:
Sorunlar neler bahsetseniz belki beraber çözümler düşünürüz? Dua güzel tabi ederiz edelim de ama çözümleri de düşünün sonra da uygulayın olmaz mı

Boşanmanız hayırlı olansa boşanmalısınız. Sebeplerini bilmiyoruz problemlerin mesela, hayırlısı neyse o olsun inşallah

Problem ne olabilir ki bir çocuğu anne babasından ayıracak kadar mühim olsun.

Asilamayacak seyler degil ama hani birikir birikir bu tartismamizda son nokta oldu hayirlisiysa insallah biraraya geliriz hepinizden Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…