Aile Planlaması Arkadaşlar adetim 6 gün gecikti

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Selam yeni üyeyim . Erkek arkadaşımla geçen ay adetim bittikten 2 gün sonra korunmasız ilişki yaşadık . Bunu daha öncede yapmıştık asla bi sıkıntı olmamıştı. Neyse ilişkiden 1 hafta sonrasında gögüslerimde şişme oldu ve çok ağrıyordu . Yani hamile kalınsa insanın hemen gögsü 1 haftada şişer mi ? Sonuçta hamilelik bi süreç değil mi ? Ben çok taktım ondan sonra ve bilmiyorum sanırım ondan dolayı gecikti çünkü bende şuan göğüslerimin dolgunluğu hariç hiçbir belirti yok . Arada rahmime bıçak batıyor gibi . Ama dün ve bugün çok ağrım oldu sabaha kadar karnım ağrıdı ama adet ağrısından farklı gibi ama Sabaha kadar o ağrıyı hissettim . Lütfen bana akıl verin o kadar korkuyorum ki
Zaten evlenmeyi düşünüyoruz ama karantina döneminde işsiz kaldım bu sebepten maddi ikimizde güçlü değiliz . Ertelemek zorunda kaldık . Test yapmaya ödüm kopuyor . Sizce hamile olabilir miyim cidden ağrım var şuan yazarken bile
ArkadaŞlar gece şiddetli ağrım oldu zaten dün o patlama noktasına gelen gögüslerm inmişti . Kahverengi leke geldi hep adet gelmeden ilk o gelir . Çok mutlu oldum , o kadar üzülüyordum ki günlerdir kendimi yedim bitirdim ne yapacağım ben diye
Bi daha korunmasız ilişki mi tövbe . . Bu korku bana ölene karar yeter . İnşallah akşama adetim sökülür tam rahat ederim

ArkadaŞlar gece şiddetli ağrım oldu zaten dün o patlama noktasına gelen gögüslerm inmişti . Kahverengi leke geldi hep adet gelmeden ilk o gelir . Çok mutlu oldum , o kadar üzülüyordum ki günlerdir kendimi yedim bitirdim ne yapacağım ben diye
Bi daha korunmasız ilişki mi tövbe . . Bu korku bana ölene karar yeter . İnşallah akşama adetim sökülür tam rahat ederim
aynen soledm sana endiselenme die ama sen yine bir dahakine dikkat et icine bosalmasin prezervatif kullansın yada doğum kontrol hapi kullan oda yan etkileri var ama dikkatli ol

aynen soledm sana endiselenme die ama sen yine bir dahakine dikkat et icine bosalmasin prezervatif kullansın yada doğum kontrol hapi kullan oda yan etkileri var ama dikkatli ol
Yaaa çıldracağım dün adet ağrısı çektim kahvrengi leke geldi sonrasında bişey yok ilk defa böyle bişey yaşıyorum o kadar moralsizim ki evden çıkmıyorum :KK43:
Ne prezervatifi koruması ya uzun süre ilişkiye bile gireceğimi sanmıyorum

Bu kadar stres yapıcana git bi test versene kuzum benım de adetim geciktı sadece gögüste şişlik oldu sonra gecer gibi oldu bi kac gün tekrar şişmeye basladı uyku hali kasıklarda batma hiç beklemıyordum stresten fln düşünürken 5 haftalık hamile cıktım test icin geç kalma

Yaaa çıldracağım dün adet ağrısı çektim kahvrengi leke geldi sonrasında bişey yok ilk defa böyle bişey yaşıyorum o kadar moralsizim ki evden çıkmıyorum :KK43:
Ne prezervatifi koruması ya uzun süre ilişkiye bile gireceğimi sanmıyorum
duzensizlik olmus olabilir benim en son adetimde lekelenme seklinde bir kac gun gelip bitmişti birindede su oldu kahverengi leke geldi 4 gun filan sonra kirmiziya döndü mesela birsey sorucam kullandigin ilac birsey varmiydi etkileyebilicek en son adetim tam senin anlattgn gbiydi benim mesela miktarida azdi adet olmadim sandim ama adetmisim ilk defa yaşamıştım

Şöyle anlatayım canım bende hipotroid var ve aylık tahlil olup ilacım ona göre ayarlanırdı ama karantinada gidemedim bende telefonla tahlilsiz bu ay mg düşürdüm 100 den 50 e o yapmış olabilir

Bu kadar stres yapıcana git bi test versene kuzum benım de adetim geciktı sadece gögüste şişlik oldu sonra gecer gibi oldu bi kac gün tekrar şişmeye basladı uyku hali kasıklarda batma hiç beklemıyordum stresten fln düşünürken 5 haftalık hamile cıktım test icin geç kalma
Boşuna dil dökmeyin.. Yapmıyor inat etti.. eğer hamileyse yasal aldrma süresi geçsin diye bekliyor galiba 🤷‍♀️🤷‍♀️

Şöyle anlatayım canım bende hipotroid var ve aylık tahlil olup ilacım ona göre ayarlanırdı ama karantinada gidemedim bende telefonla tahlilsiz bu ay mg düşürdüm 100 den 50 e o yapmış olabilir
kiz ALLAH iyiligini versin hipotroidi ztn adet duzenszligi yapar ki ilaclarda etkiler lekelenme yapar yada once leke bir kac gun sonra adet gorursun veya adet yogunlugunu azaltir bndede en son oyle oldu lekelenme olarak devam etti ve bitti kirmiziya bile donmedi nadirende olsa bazen olabilior stress yapma etkilenir hatta doktorada danisabilirsin adetle alakali troid icin gidersen bnimde geceb sene oleydi 1 ay gelmedi sonra troid degerlrim dustu cok sonra

birde hic gebelik testi yaptin mi icin rahat etsin die yaptir istiosan cunku stres yaptin se stressde etkiliyor cok.saglik ocagina gidip kan ver bence kesin sonuc olur stressde cok tetikliyor adet miktarini suresini troidde olunca iyice ust uste gelmiş glb ben gibisin sende

Bu kadar erken göğüs şişmesi olmaz, olduysa da yumurtlama belirtisi olarak olmuştur. Adetiniz sökülemiyor olabilir. Test yapın eğer gerçekten öyleyse adet söktürücü kullanırsınız.

birde hic gebelik testi yaptin mi icin rahat etsin die yaptir istiosan cunku stres yaptin se stressde etkiliyor cok.saglik ocagina gidip kan ver bence kesin sonuc olur stressde cok tetikliyor adet miktarini suresini troidde olunca iyice ust uste gelmiş glb ben gibisin sende
Korkudan yapmadım ama salı günü yapacağım olmazsa kendime söz verdim

Bu kadar erken göğüs şişmesi olmaz, olduysa da yumurtlama belirtisi olarak olmuştur. Adetiniz sökülemiyor olabilir. Test yapın eğer gerçekten öyleyse adet söktürücü kullanırsınız.
Gögüslerim ilişkiden birkaç gün sonra şişti 3 hafta öldüm dünden beri rahatladım
Evet yapacağım artık hasta oldum düşünmekten sabahın köründe kalkıyorum uykular haram resmen

X