Aile Planlaması Arkadaşlar adetim 6 gün gecikti

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Normalde adetiniz gecikmiyorsa test yapın 6 gün fazla bir gecikme cesaret edin ve yapın
Bende gebelik belirtisi olarak kasiklarimda batma çok yaşadım korkunun ecele faydası yok derler test yapıp emin olacaksınız başka çare yok
3-4 ay evvel 5 gün gecikmem oldu
Daha öncelerde de oldu 2-3 gün
Ne zaman strese girsem oldu ama bu en fazlası

Hamile olabilirsin canım reglden sonra yumurtası çatlayan çok kadın var
Göğüs şişmesi veya rahimde batmada gebelik belirtisi. Ben hiç normal Gebeligim olmadı ama tüp bebek le test gününden sonra rahim de batma olmuştu bebek yerleşmesi için yer hazırlıyormuş bence bi kan testi yaptırın özel hast

Hamile olabilirsin canım reglden sonra yumurtası çatlayan çok kadın var
Göğüs şişmesi veya rahimde batmada gebelik belirtisi. Ben hiç normal Gebeligim olmadı ama tüp bebek le test gününden sonra rahim de batma olmuştu bebek yerleşmesi için yer hazırlıyormuş bence bi kan testi yaptırın özel hast
Rahimde batmadan kastınız sağ sol yumurtalıklarda olan batma hissi mi?

Selam yeni üyeyim . Erkek arkadaşımla geçen ay adetim bittikten 2 gün sonra korunmasız ilişki yaşadık . Bunu daha öncede yapmıştık asla bi sıkıntı olmamıştı. Neyse ilişkiden 1 hafta sonrasında gögüslerimde şişme oldu ve çok ağrıyordu . Yani hamile kalınsa insanın hemen gögsü 1 haftada şişer mi ? Sonuçta hamilelik bi süreç değil mi ? Ben çok taktım ondan sonra ve bilmiyorum sanırım ondan dolayı gecikti çünkü bende şuan göğüslerimin dolgunluğu hariç hiçbir belirti yok . Arada rahmime bıçak batıyor gibi . Ama dün ve bugün çok ağrım oldu sabaha kadar karnım ağrıdı ama adet ağrısından farklı gibi ama Sabaha kadar o ağrıyı hissettim . Lütfen bana akıl verin o kadar korkuyorum ki
Zaten evlenmeyi düşünüyoruz ama karantina döneminde işsiz kaldım bu sebepten maddi ikimizde güçlü değiliz . Ertelemek zorunda kaldık . Test yapmaya ödüm kopuyor . Sizce hamile olabilir miyim cidden ağrım var şuan yazarken bile
Olabilir tabii cnm, hamilelik belirtilerine uyuyor yazdıkların, eğer doğurmayı planlıyorsan içtiğin ilaçlara, yaptığın işlere, yediğine içtiğine dikkat etmen lazım, bi doktora gidip folik asit gibi değerlerine baktırman lazım... bu yüzden hadi test yap, testi gönder bizde görelim, plansız gelen bebişi 🌹 🧿

Teşekkür ederim bu şekilde bilgilendirme yaptığınız için benim ilişkiden 1 hafta bile değil 3-5 gün sonrasında şişti öyle devam etti . İntermette baktığımda hormon bozukluğunda böyle ağrı olabiliyormuş . Ben yakın dönem annemi kaybettim acılı bi dönemden geçtim . Babamız zaten yoktu. Bu corona dönemi aşırı strese soktu son 1 ayda korkuyorum ya bebeğim olsun istemem mi ama şuan asla zamanı değil .
bende sanki afedersiniz ishal olacak olursunuz karnınız ağrır ya o derece bi ağrı var
uzmek istemem ama ilk haftalarimda o ishal gibi agri 2 hafta kadar kasiklarimda vardi ins degilsindir

Olabilir tabii cnm, hamilelik belirtilerine uyuyor yazdıkların, eğer doğurmayı planlıyorsan içtiğin ilaçlara, yaptığın işlere, yediğine içtiğine dikkat etmen lazım, bi doktora gidip folik asit gibi değerlerine baktırman lazım... bu yüzden hadi test yap, testi gönder bizde görelim, plansız gelen bebişi 🌹 🧿
Stres değil yani

Stres değil yani
Kesinlikle test yapmalısın.nöbetçi eczaneden alıp hemen yap bence.herkesin belirtileri farklıdır çünkü.bende olan belirti başkasında olmuyordur ,başkasında olan bende olmuyordur inan bana.mesela benim hamile kaldığım ay (hamile oldığumu bilmiyordum) midem bulanıyordu,başım dönüyordu ve narkoz almış gibi yatıyordum.

Yok hayır 6. Gün yapmadım stresten diye bekliyorum

Herkesin belirtileri farklı oluyor, hiç belirti yasamayan da var.

Şu an beklemek aleyhinize işliyor. Bir an önce test yapın, hamilelik yoksa çektiğiniz stres biter, varsa da ne yapacağınıza karar verirsiniz. Belki de baska bir rahatsizliğiniz var en azindan doktora gidersiniz boşuna ağrı, stres çekmeyin.

Herkesin belirtileri farklı oluyor, hiç belirti yasamayan da var.

Şu an beklemek aleyhinize işliyor. Bir an önce test yapın, hamilelik yoksa çektiğiniz stres biter, varsa da ne yapacağınıza karar verirsiniz. Belki de baska bir rahatsizliğiniz var en azindan doktora gidersiniz boşuna ağrı, stres çekmeyin.
Haklısınız 10 gün bekleyin yazmışlar onu bekliyorum . Başka rahatsızlığım olabilir .

Bekliyorum test yapmanı çünkü hamişsen ağlayacam ...

Ben 2 yıldır sadece bunun için çabalıyorum ama yok, herşey normal ama olmuyorrrrr. Sende 1 kerede hemde ovülasyonu takip etmeden hamilemi kaldın kızzz. Ah ben nerelere gidemmm.
Hamileysen sakın aldırma çok üzülürsün.

3-4 ay evvel 5 gün gecikmem oldu
Daha öncelerde de oldu 2-3 gün
Ne zaman strese girsem oldu ama bu en fazlası
Bilmiyorum inanın bendede oldu 5 gün 6 gün ama bu en fazlası . Hamile olduğumu asla hissetmiyorum gögüslerim dolgun ama tek sıkıntım rahime 2 taraftan gelen kramplar o da sanırım içtiğim bitki çaylarından ama tık yok . Çok stres yaptım çok

X