Aile Planlaması Arkadaşlar adetim 6 gün gecikti

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
kalsin yumurtlama donemi adettn 2 gun sonra olmaz en azindan canli kalsin yinede yumurtlama gunu deil doktorlara sorabilirsiniz adett bitimi 1 2 gun sonra gebelik riski olmaz cok düşük ihtimaldir yanlis yonlendrme deil bn uydurmuyorum doktorlar soluyor okuyabilirsiniz sorabilirsiniz yumurtlama gunu de sinra adet biter bitmez baslamaz en azindan bir kac gun daha gecmeli yumurta olgunlasmak icin zzamana ihticyaci vardir bu hemen adetten hemen onra olmaz arkadasim.biraz zaman sonra olur sorabilirsiniz
Adetten Hemen Sonra İlişkiye Girince Hamile Kalınır mı? | Op. Dr. Uzay Yıldırım
"Bazı" doktorlarn cevaplarna karşlık.. Bazı doktorlar da bu şeklde söylüyor.. İhtimal her zaman vardır.

Adetten Hemen Sonra İlişkiye Girince Hamile Kalınır mı? | Op. Dr. Uzay Yıldırım
"Bazı" doktorlarn cevaplarna karşlık.. Bazı doktorlar da bu şeklde söylüyor.. İhtimal her zaman vardır.
ihtimal var ben düşük dedim cok dusuk adetken yumurtlucak hali yok hani soyle bir 5 gun gecse tmm adetsin adet biter bitmez yumurta aninda olgunlaşıp yumurtlama donemine grmesi lazim kizin cok zor onu diorm her mn ohtimal var deniyor sogru ama cok cok dusuk ztn hamileyse yakinda yazar kiz buraya bakalm kim hakli yazsin bnde hamilemi burda hepberaber gorururz madem ihtimal bn gormek istiyorum hamileyse yazsin buraya yolsa adetken bile ihtimal ona bisi demedik

ihtimal var ben düşük dedim cok dusuk adetken yumurtlucak hali yok hani soyle bir 5 gun gecse tmm adetsin adet biter bitmez yumurta aninda olgunlaşıp yumurtlama donemine grmesi lazim kizin cok zor onu diorm her mn ohtimal var deniyor sogru ama cok cok dusuk ztn hamileyse yakinda yazar kiz buraya bakalm kim hakli yazsin bnde hamilemi burda hepberaber gorururz madem ihtimal bn gormek istiyorum hamileyse yazsin buraya yolsa adetken bile ihtimal ona bisi demedik
Niye atar ypıyorsunuz.. düşükte olsa ihtimal var mı ? Evet var.. bu durumda hamilelik olsa da olmasa da işi şansa bırakmayıp korunmak gerekir diyorum.. konu sahibi kesn hamile veya hamile çıkcak bak görürsün demiyorum.. olayı bakalım kim kazancak diyerek yarışa getirip çirkinleştirmenin alemi yok.. konu sahibi her zaman bir ihtimal olduğunu bilerek bundan sonra korunsun istemek suç mu ?

Niye atar ypıyorsunuz.. düşükte olsa ihtimal var mı ? Evet var.. bu durumda hamilelik olsa da olmasa da işi şansa bırakmayıp korunmak gerekir diyorum.. konu sahibi kesn hamile veya hamile çıkcak bak görürsün demiyorum.. olayı bakalım kim kazancak diyerek yarışa getirip çirkinleştirmenin alemi yok.. konu sahibi her zaman bir ihtimal olduğunu bilerek bundan sonra korunsun istemek suç mu ?
ewt o kismi gectik zaten sadece dusuk ihtimal yazdim korunsun diede yazdim zten bir dahaki icin bence inatlasmanin alemi yok düşük dedim iyiki bi doktorlarin soledigi seyi aktardm okadar cirkinlescek durum yok neyse onu soledm dmi.inatlasiyorsun yapma gereksiz tartisiyoruz yarış da yapmiyorun bir dahakine dikkatli ol dedk hepimiz ama adettwn hemen sonraki gun dusuk ihtimal yazdm bu yine yazarsan burdan devam edersen yine ayni seyi yazicm sabaha kadar yazismanin a nlamida yok

ewt o kismi gectik zaten sadece dusuk ihtimal yazdim korunsun diede yazdim zten bir dahaki icin bence inatlasmanin alemi yok düşük dedim iyiki bi doktorlarin soledigi seyi aktardm okadar cirkinlescek durum yok neyse onu soledm dmi.inatlasiyorsun yapma gereksiz tartisiyoruz yarış da yapmiyorun bir dahakine dikkatli ol dedk hepimiz ama adettwn hemen sonraki gun dusuk ihtimal yazdm bu yine yazarsan burdan devam edersen yine ayni seyi yazicm sabaha kadar yazismanin a nlamida yok
Adet biter bitmez ilişkiye giripte hamile kalan var mı?
Yine bu sitedeki yorumlar 🤷‍♀️ bilmem.. Ben uzatmak için yazmıyorum keskinlikten uzak kalmakta yarar var diyorum sadece.. iyi günler..

Selam yeni üyeyim . Erkek arkadaşımla geçen ay adetim bittikten 2 gün sonra korunmasız ilişki yaşadık . Bunu daha öncede yapmıştık asla bi sıkıntı olmamıştı. Neyse ilişkiden 1 hafta sonrasında gögüslerimde şişme oldu ve çok ağrıyordu . Yani hamile kalınsa insanın hemen gögsü 1 haftada şişer mi ? Sonuçta hamilelik bi süreç değil mi ? Ben çok taktım ondan sonra ve bilmiyorum sanırım ondan dolayı gecikti çünkü bende şuan göğüslerimin dolgunluğu hariç hiçbir belirti yok . Arada rahmime bıçak batıyor gibi . Ama dün ve bugün çok ağrım oldu sabaha kadar karnım ağrıdı ama adet ağrısından farklı gibi ama Sabaha kadar o ağrıyı hissettim . Lütfen bana akıl verin o kadar korkuyorum ki
Zaten evlenmeyi düşünüyoruz ama karantina döneminde işsiz kaldım bu sebepten maddi ikimizde güçlü değiliz . Ertelemek zorunda kaldık . Test yapmaya ödüm kopuyor . Sizce hamile olabilir miyim cidden ağrım var şuan yazarken bile
Ertesi gün hapı alsaydın keşke ama olan olmuş test yap ona göre önünüze bakın bence . o şekilde kalan çok var ama bir haftada döllenme tutma derken hemen göğüs ağrısı şişme olmaz kafanda tasidigin için farklı hissediyorsun

Bilmiyorum çok canım sıkkın aptalım ya
Birkaç gün daha bekleyeceğim ama asla akıntım yok hiçbişry yok tek sıkıntı gögüslerim şiş
Ne uyku hali
Ne idrara sıkışıklık . Bugün akşama kadar dışardaydım tuvalete girmedim 8 saat falan ve asla rahatsız olmadım . Moralim bozuk şuan bebek yapmam imkansız aşırı üzgünüm ölesim geliyor ölesimmm

Bilmiyorum çok canım sıkkın aptalım ya
Birkaç gün daha bekleyeceğim ama asla akıntım yok hiçbişry yok tek sıkıntı gögüslerim şiş
Ne uyku hali
Ne idrara sıkışıklık . Bugün akşama kadar dışardaydım tuvalete girmedim 8 saat falan ve asla rahatsız olmadım . Moralim bozuk şuan bebek yapmam imkansız aşırı üzgünüm ölesim geliyor ölesimmm
Herşeyi zorlayıp bir yolunu bulmaya çalış ama sonuç pozitif çıkarsa sakın kıyma emin ol çok güzel seylerin yolunu açabilir. Burda yıllardır umutla bekliyoruz bizler de. Ama ben hamile olduğuna inanmıyorum açıkçası stresten bence

Herşeyi zorlayıp bir yolunu bulmaya çalış ama sonuç pozitif çıkarsa sakın kıyma emin ol çok güzel seylerin yolunu açabilir. Burda yıllardır umutla bekliyoruz bizler de. Ama ben hamile olduğuna inanmıyorum açıkçası stresten bence
Dün konuştuk sürekli şunu dedi şuan çocuğa haksızlık olur zaten bi düzenimiz yok tabi isterim vs vs ne yapayım ?

Dün konuştuk sürekli şunu dedi şuan çocuğa haksızlık olur zaten bi düzenimiz yok tabi isterim vs vs ne yapayım ?
[/QUOT
Maddi olarak mı mesele var? Düzen için herşey dört dörtlük olacak diye bir şey yok. Elinizden geldiği kadariyla olsun . Önce kendin düşün taşın ama onun karşısında kararlı ve güçlü dur sakın ağlayarak ne yapacam falan diye panik olma.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah testi ne zaman yapacaksınız
Eğer hamileysem şuan 5 hafta . . Önümüzdeki haftayı bekleyeceğim olmazsa yapıp çaresine bakacağım . Ama psikolojik demi ? Bu kadar erken göbekte çizgi olur mu sanki açık bej çizgi var ama deliğe kadar değil ortada yamuk bişey belki önceden vardı

Eğer hamileysem şuan 5 hafta . . Önümüzdeki haftayı bekleyeceğim olmazsa yapıp çaresine bakacağım . Ama psikolojik demi ? Bu kadar erken göbekte çizgi olur mu sanki açık bej çizgi var ama deliğe kadar değil ortada yamuk bişey belki önceden vardı
Kız sen kendine odaklanma bırak akışına adam strese girsin biraz da. Zaten hamileyim dedikçe o yönde oluyor belirtiler. Değilsin bence

Kz br test yap gözünü seveyim ben strese girdim burada.. yoktur belki yalandan yere kendini stres yapmanın alemi yok anoom

Teşekkür ederim bu şekilde bilgilendirme yaptığınız için benim ilişkiden 1 hafta bile değil 3-5 gün sonrasında şişti öyle devam etti . İntermette baktığımda hormon bozukluğunda böyle ağrı olabiliyormuş . Ben yakın dönem annemi kaybettim acılı bi dönemden geçtim . Babamız zaten yoktu. Bu corona dönemi aşırı strese soktu son 1 ayda korkuyorum ya bebeğim olsun istemem mi ama şuan asla zamanı değil .
bende sanki afedersiniz ishal olacak olursunuz karnınız ağrır ya o derece bi ağrı var

Bakın herkes herseyin farkinda insanlar birseyler yazinca hemen tepki veriyorsunuz madem cocuk dusunmuyorsunuz neden korunmasiz iliski yasiyorsunuz bu rahatlık bu ozguven nerden geliyor yani bu isler bu kadar basit mi

Bakın herkes herseyin farkinda insanlar birseyler yazinca hemen tepki veriyorsunuz madem cocuk dusunmuyorsunuz neden korunmasiz iliski yasiyorsunuz bu rahatlık bu ozguven nerden geliyor yani bu isler bu kadar basit mi
Bunu bende biliyorum ve kaç kere yazdım zaten aptallık ettim diye . Akıl istediğim o konuda değil onu biliyorum zaten

X