arkadaşlar acilll fikirlerinizi bekliyorum:(:(

minikcadimm83

MeLeĞiM BeNiMLe..
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
2.657
3
bi sorun var arkadaşlar hemde büyük bi sorun.ama benimle ilgili değil görücemle ilgili, 4 aydır nişanlı ama nişanlısı herşeyi problem eden biri,hergün ağlıyor nerdeyse,annesiyle babasına bişe diyemiyor sürekli ailen şööle bööle diyor,sizce bööle bi insan sevilirmi,yada şööle sööliim sevgi uğruna bi ömür bu adama katlanılırmı,bence hayır amakafamçokkarıştı

canım ilk şunu soyleyeyim sen kesınlıkle onların işlerine müdahale etme yarın bürgün vazgeçirmeye ççalısırsan iş senin üzerine kalır.eğer onun bu huylarını biliyorsa ki zaten nişanlılar diyorsun bırak kişisel kendı tercihi.inş mutlu olurlar...

biliyo canım yaa ben kaırşmıyorum zaten sen çekebileceksen bişe demiyorum diyorum.banane tabii sadece üzüldüm buraya taşımak istedim.

sürekli ağlıyorsa katlanmak zorunda değil tabikigamyoncuiremsu
daha sonra sevgisi biterse pişman olmak için cok geç olur ..
istersen uyar o zaman için rahat olur keşke uyarsaydım belki görürdü demezsin..
Ona sor katlanabilecek misin diye göstermeye çalış birşeyleri bakalım belki işe yararyerimseniben

adam mı sürekli ağlıyo annamadım adam sürekli ağlıyorsa çekilmez tabi yaa.. tepende sürekli zırıl zırıl

Neden agliyor nisanlisi?
Sorunlari mi var?
Aglama sebeplerini ve görümcenin ailesini suclama sebebini yazarsan yorum yapariz canim

kesinlikle sen karışma bence de...
Onlar barışır gelin araya girmeye çalıştı olur adın..
Bence neden ağladığı önemli, zırlak kaprisli biriyse görümcen bilemeyiz, ama nişanlısı gerçekten üzüyorsa çok düşünmemek lazım, orda yol vermek lazım
:nazar:

Ağlayann görümcesi...çekilmez hemde nisanlılar daha evli bile değiller ailem hakkında yorum yapmasına izin vermem hele beni bu sekild eüzmesine asla ne demek ya ailen şöyle böyle ... Bence görümceniz seviyorki katlanıyor yoksa kimse katlanmaz hergün ağlamakmı olur canım yol yakınken dönsün bence aksi taktirde bir gün olur görümcenizin ailesini eleştirdiği gibi ilerde görümcenizide eleştirir... Ha yok ben memnunum seviyorum derse orasına karısamayız valla ozaman hergün ağlasın

bi sorun var arkadaşlar hemde büyük bi sorun.ama benimle ilgili değil görücemle ilgili, 4 aydır nişanlı ama nişanlısı herşeyi problem eden biri,hergün ağlıyor nerdeyse,annesiyle babasına bişe diyemiyor sürekli ailen şööle bööle diyor,sizce bööle bi insan sevilirmi,yada şööle sööliim sevgi uğruna bi ömür bu adama katlanılırmı,bence hayır amakafamçokkarıştı

tabi böyle bi erkekle bi ömür geçmez,daha yol yakınken evlenmeyi bi gözden geçirse...
sen yinede karışma sonra kötü olan sen olursun...:teselli:

bu şekilde davradığı sürece aradaki sevgiyi ve saygıyı yitiricek görümcen ve hayatı bu kişi ile hiç çekilcek gibi olmaz...

X