Arkadaşımla olan tartışmamız

Bir dış gebelik nasıl bu kadar hasta eder sizi çok ağır bir şey değil ki bende geçirdim o yüzden biliyorum. Arkadaşınıza darıldıniz anlıyorum da tedavi olmayı düşünüyor musunuz bari

Her zaman mesaj atmiyorum çok kötü olduğumda atıyorum demeniz bile kadının artık sürekli negatif muhabbetlere maruz kaldığıni gösteriyor
Bir de tvsiye vermstir zamaninda yani daha ne desin insanda kelimeler de bitiyor bir yerden sonra hep aynı konu hep aynı konu
Bir ara annem her sabah kalkar suram şöyle buram böyle derdi sıkıntısı uzerinde öyle pek konuşmazdık o bile gına getirmişti artık
Bir arkadasimla da ne zaman konuşsak sürekli kpss den iş bulmaktan konu açardı sıkılırdim valla

Ben bir arkadaşımla konuşuyorsam ve benimle ilgili konuşuyorsak konuyu arkadaşıma ceviririm çünkü sıkılabilir benimle ilgili konuşmaktan diye düşünürüm hele de derdimle ilgili bir şey anlatirsam bunaltmamaya özen gösteririm

Size bir tavsiye de ben vereyim siz böyle hastayım hastayım dedikçe daha kotu oluyorsunuz. Hasta olduğunuza inanıyorsanız bile hastaliginizi görmezden gelin

Belli ki bıkmış benimde böyle bir arkadaşım vardı evlenmek istiyordu ama kimseye adım atmıyordu sürekli herşeyden şikayetleniyordu çok uzun zaman destek oldum ama biryere kadar dayanıyor insan ne zamanki bıktım o destek olduğum zamanlar silindi gerçeği duymak zoruna gitti bence sizde ciddiye alın ve kendinizi düzeltin farkında değilsiniz ama demekki bıktırıyorsunuz insanları. Ben çok severdim arkadaşımı ama artk gerçekten bıkmıştım sürekli sorun konuşmaktan

Ee hastaymışsınız zaten. Ruhsal sağlığınızda meydana rahatsızlıklar da hastalıktır. İki yıl geçmiş tedavi olmadığınız için iyilesememissiniz. Dost acı söyler.

Arkadaşım da olsa sürekli dert yakınan, yaşamaktan keyif almayan ve tavsiyelerimi dikkate almayan insanları etrafımda fazla uzun tutmuyorum.

Kimse sizin anneniz değil. İnsanın annesi bile bir yere kadar seviyor.

Yani arkadaşınız hadsizlik etmiş ama bu bir iki olayda yazılacak bir şey değil gibi. Muhtemelen hep böyle depresif haliniz var yazdığı mesajdan o anlaşılıyor bıkmış sizden
Yok hep böyle değildim, aynı işyerinde çalıştığımız için onunda zor zamanlarında hep destek olduğum oldu

Bizimde böyleydi
2 sene boyunca her ay hamile miyim diye bana anlatırdı, evdeyken mesaj yazardı işimi gücümü bırakıp cevap yazardım
Ama asla bıktım demedim, bıksam da arkadaşımdır dedim dinledim ama hata yaptım

İnşallah çok saolun
Bende sert buldum bu şekilde tepki beklemiyordum
Mesafe koysaydı bu kadar üzülmezdim.
Artık kimseye anlatmıcam

allah aşkına kadına ne sizin ilişkide canınızın yanmasından, 2 kere regl olmanızdan ?
bi de kadına cinsel hayatını sormuşsunuz sende de böyle oldu mu diye
kadını zaten bunaltmışsınız bardağı taşıran son damla olmuş
benim de karşımda birisi sevişirken canı acıdı diye ağlama krizlerine girse vallahi cinnet getiririm
insanların ne büyük dertleri var bunlarla mı uğraşacak ?
en kısa zamanda bu hastalık hastası durumunuz için terapi alın ve etrafınızdaki insanlar da rahat bi nefes alsınlar
böyle devam ederseniz başkalarını da kaybedeceksiniz
empati yapın, siz yakın çevrenizde kendiniz gibi davranan birini ister miydiniz ? acilen bu sorunu çözmeniz lazım
herkesten önce kendi iyiliğiniz için . çünkü böyle olmak da yorucudur.

Yazınızı okurken negatif enerjiniz resmen bana geçti içim daraldı yaa
Bence psikoloğa görünün arkadaşınız bunalmış ve biraz sert davranmış ama yüzde yüz haksızda diyemiyorum. Kimse kimsenin sürekli negatifliğini çekemez.
Sonuçta o bir eş ve anne. Çocuklarla kocayla mı ilgilensin sizi mi pohpohlasın. Onun penceresinden de bakın

Psikoloğa randevu aldım. Aslında iyileştiğim düşünmüştüm iyiydim de bıktıyda bende anlatmam bilseydim anlatmazdım

Gerçek dünyaya hoş geldiniz diyorum sadece.Kim kimin nazını,sorununu çekiyor ki? Eğer konunuzda asıl arkadaşım alttan aldı vs yazsaydı derdim ki öyle naif dostluklar var mı? Kısaca hayat böyle
İnanın onu dinlediğim için o kadar pişmanım ki, keşke bende onun zamanında olan sorunlarını dinlemeseydim

Bir dış gebelik nasıl bu kadar hasta eder sizi çok ağır bir şey değil ki bende geçirdim o yüzden biliyorum. Arkadaşınıza darıldıniz anlıyorum da tedavi olmayı düşünüyor musunuz bari
Evet ağır birşey değil ama ben dış gebelikten sonra toparlayamadım
Aslında toparlar gibi oldum ama şuan yine kötü durumdayım
Tedavi olmayı düşünüyorum artık kimseye anlatmak istemiyorum

Bana arkadaşınız haklı gibi geldi.

Bana da öyle geliyordu benim psikiyatriye gitmem gerekti en son ama ilaç kullanmak istemedim en son gittiğim dermotoloji doktoru Roza hastalığım olduğunu söyleyince rahatladım benim de yazın olmuştu ve yüzümün sol tarafı yanıyor ve uyuşuyordu nörolojiye bile gittim testler yapıldı yüz felci olmadığına en son gittiğim Doktor inandırdı ve tedavi etti roza yani gül hastalığı yanma ve uyuşma yapıyormuş yüz de tek bir ilaç ve krem verdi ertesi gün hepsi geçmişti o süreçte namaza başladım beni asıl kurtaran namazdı ama siz lütfen önce iyi bir doktor bulun

Bende de gül hastalığı çıktı Allah korusun tehlikeli bir hastalıga cevirmiyor demi

Yok önemli bir rahatsızlık değil stresten oluyor zaten iyi bir güneş kremi kullanırsanız roza için üretilen güneş koruyucu kremler var artık eczaneler de satılıyor güneşten korunun stres yok bu kadar
Çok şükür ya kansere falan çevirir diye korktum internette saçma bir yazıya denk gelince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…