Arkadaşımızın evlilik yıldönümü partisi

Eğlenmek için bahane aramışlar . Çok da güzel olmuş bence. Eşiyle güzel bir anı biriktirmiş olacaklar. Doğum günü partisi verenler var bunlarda öyle yapmışlar. Yemeklerde onlardanmış. hersene yapılacak bir şey değil. Bizim bi arkadaş grubumuz var arada çocukları bırakıp partilemek için saçma sapan parti nedenleri buluruz. Yılda bi kere kafa dağıtmalık iyi oluyor🙃 yukarıda bi arkadaşın dediği gibi ufak bi altın güzel olur. Diğer katılan arkadaşları tanıyorsanız onlara da sorabilirsiniz. ( biz Geçen hafta arkadaşın bebeğinin desteksiz uyumasını kutladık 15 kız arkadaşımızla beraber mesela 😅)

Eğlenmek için bahane aramışlar . Çok da güzel olmuş bence. Eşiyle güzel bir anı biriktirmiş olacaklar. Doğum günü partisi verenler var bunlarda öyle yapmışlar. Yemeklerde onlardanmış. hersene yapılacak bir şey değil. Bizim bi arkadaş grubumuz var arada çocukları bırakıp partilemek için saçma sapan parti nedenleri buluruz. Yılda bi kere kafa dağıtmalık iyi oluyor🙃 yukarıda bi arkadaşın dediği gibi ufak bi altın güzel olur. Diğer katılan arkadaşları tanıyorsanız onlara da sorabilirsiniz. ( biz Geçen hafta arkadaşın bebeğinin desteksiz uyumasını kutladık 15 kız arkadaşımızla beraber mesela 😅)
Ayy siz yazinca hatırladım, bizimde bir çift arkadaşımız vardı, bizde sürekli kutlama yapmak için bahane arardık, yok çocuklar karne aldı, yok oğlan ehliyete yazıldı , yok bugün cumartesi gibi her bahaneyi kullanırdık :) maksat bir arada olmaktı. Ama kendi aramızdaydı , hiç iş arkadaşı vs çağırmadık. Böyle eğlenceler en samimi olduklarinla olur bence. Kocamin iş arkadaşının evlilik yil dönümünden Banane :)

Ayy siz yazinca hatırladım, bizimde bir çift arkadaşımız vardı, bizde sürekli kutlama yapmak için bahane arardık, yok çocuklar karne aldı, yok oğlan ehliyete yazıldı , yok bugün cumartesi gibi her bahaneyi kullanırdık :) maksat bir arada olmaktı. Ama kendi aramızdaydı , hiç iş arkadaşı vs çağırmadık. Böyle eğlenceler en samimi olduklarinla olur bence. Kocamin iş arkadaşının evlilik yil dönümünden Banane :)
Onu bende düşündüm de belki eşi samimidir. Eşler samimi olunca diğer eş de dahil olmak zorunda kalmıştır😅

Ben olsam 10ar tane 5er lirayı ikisinin boynuna dizerdim takı niyetine😂😂😂 şaka yaptılarsa şakalarına böyle karşılık verilir. Yok değil ciddiyse çok ayıp öyle ayıpla da ancak böyle dalga geçilir. Paraları bitti herhalde ondan takı takın diye parti yapıyolar😂

10 yıl, 20 yıl falansa kutlanabilir bence ama iş arkadaşıyla değil. Yakın arkadaşla olur, aileyle olur. Acaba rötarlı düğün gibi bir şey mi bu? Hani ne etkinlik olacak acaba yemek ve sonrasında danslı halaylı mı? 😂 Hediyeye gerek yok bence, ben bir şey götürmezdim.
eşimle arkadaşı samimiler ama yakınlar, o yüzden ben davet etmelerini yadırgamadım.
Yorumlari hayretle okudum, herkes ne kadar kasinti. Yok davetiye mi basmislar, yok bas basa kutlanir.
Birakin insanlar eglensinler kendi istedikleri sekilde. Ozenmisler, kendilerince davetiye basmislar. Amac sevdikleri insanlarla guzelce vakit gecirmek. Yemegi de oduyorlarmis zaten, kimseye yuk olmak da istememisler o konuda.
Taki beklentileri de yok, POS cihazi kismindan da mi saka oldugunu anlamadiniz? Keske benim arkadasim olsaymis su cift. Belli ki vizyon sahibi, eglenceli insanlar.
Eger eliniz bos gitmek istemiyorsaniz, guzel bir sarap vb. hediye edebilirsiniz bence. Ama cok da gerek yok gibi.
insanların kendi tercihleri ya çokta şeyyapmamak lazım. belli ki eğlenmek istemişler ve kendilerine bi sebep bulmuşlar.
Bacım onlar evlilikten sıkılmış kendilerine eğlence arıyorlar.
Fazla önemsemeyin geçer 😀
Çocuk hastalandı gelemedik deyin
şuna katılıyorum. ama ben gitmek istiyorum yani değişiklik olsun diye.

Ne saçma sapan partiler çıktı arkadaş evlilik yıl dönümü partisi nedir. Evlilik yıl dönümü eşle beraber kutlanir. Ben olsam gitmezdim !

merhabalar,

eşimin iş arkadaşı (erkek) evlilik yıldönümü kutlaması için davetiye vermiş.
davetiyede not olarak "takı takmak zorunludur. (pos cihazı mevcuttur)" yazıyor, espri olarak yazmışlar herhalde 😅

yani tabii bu kutlamanın gerekliliği de tartışılır 😂

eşini de tanıyorum muhabbetimiz var ama öyle yakın değiliz, telefon numarası bile yok bende..

sırf hafta sonu eğlencesi olsun diye davete icabet etmek istiyoruz.

daha önce hiç böyle bi kutlamaya gitmedim, usulünü bilmiyorum.

şimdi sorum şu; sizce ufakta olsa bi hediye götürmeli miyim yanımda?

Zıkkım yesinler ya ne saçma bir şey. 😄

Ama var böyle bir şey, ben geçen bu şekilde kutlama yapan genç bir çiftin kutlamasını instagram'da gördüm. Gelinlik gitmiş hatta kadın 🤣

Yorumlari hayretle okudum, herkes ne kadar kasinti. Yok davetiye mi basmislar, yok bas basa kutlanir.
Birakin insanlar eglensinler kendi istedikleri sekilde. Ozenmisler, kendilerince davetiye basmislar. Amac sevdikleri insanlarla guzelce vakit gecirmek. Yemegi de oduyorlarmis zaten, kimseye yuk olmak da istememisler o konuda.
Taki beklentileri de yok, POS cihazi kismindan da mi saka oldugunu anlamadiniz? Keske benim arkadasim olsaymis su cift. Belli ki vizyon sahibi, eglenceli insanlar.
Eger eliniz bos gitmek istemiyorsaniz, guzel bir sarap vb. hediye edebilirsiniz bence. Ama cok da gerek yok gibi.
Vizyon sahibi olmayi gerekli gereksiz herşeyi partiye dönüştürmek olarak mi nitelendiriyorsunuz 👏

Böyle bir şeye hiç katılmadım ama bence götürülmeli.
Hani misafirliğe eli boş gitmemek gibi.
Ama cidden çok gereksiz ya. Ayrıca bence o espri değil şaka yollu baştan söyleme durumu.
Bence 0.25 Gr altın alıp gidin. 600-650 arasıdır fiyatı. Şu an markete girip iki ekmek bi süt alsan da aynıyla geliyo. Hem esprisine karşılık olur.
Birinin evlilik yıldönümü diye altın takmak çok saçma 😅 evlenirken takılır hadi neyse de

ya insanlar bebeklerine 6 ay kınası falan yapıyor 🤣
en azından evlilik yıldönümü kutlaması bi tık daha anlamlı 😅

Vizyon sahibi olmayi gerekli gereksiz herşeyi partiye dönüştürmek olarak mi nitelendiriyorsunuz 👏
Gerekli veya gereksiz olmasına siz mi karar veriyorsunuz? Bahane aramışlar eğlenmeye, bunu anlamak bu kadar mı zor?
Hayatta bir şeylerden keyif almaya çalıştıkları için, bunu yaparken de kendileriyle de dalga geçtikleri, davetiye çıkarmak gibi küçük hoşluklar yaptıkları, üstüne yemeği de kendileri ödedikleri için(hadi hep beraber bir yerde eğlenelim diyip kimsenin hesabına da karışmayabilirlerdi).
Bunu bana bu şekilde açıklatma gereği duydurduğunuz için benden de size bir alkış gelsin 👏
Bırakın insanlar istedikleri gibi eğlensinler kimseye bir zararları yok, istemeyen gitmez.

Sana ne? Benim canım öyle yazmak istedi onu yazdım. Beddua mı ettim kötü dilek mi diledim. İstediğim fikri beyan ederim.
Öncelikle sakin ol şampiyon, bu ne şiddet bu ne celal. Kendinizi saldırmadan ifade edebilememeniz çok üzücü.
Bana ne olması kısmına gelirsek, orda küçük bir paradoksa gireriz çünkü burada tartışılan konuların hiçbiri bizi ilgilendirmiyor.
Zıkkım yesinler ya ne saçma bir şey. 😄
Evet beddua ettiniz :)
Fikrinizi belirtmenizde bir sıkıntı olduğunu söylemedim zaten, sıkıntı beddua etmenizde.

Öncelikle sakin ol şampiyon, bu ne şiddet bu ne celal. Kendinizi saldırmadan ifade edebilememeniz çok üzücü.
Bana ne olması kısmına gelirsek, orda küçük bir paradoksa gireriz çünkü burada tartışılan konuların hiçbiri bizi ilgilendirmiyor.

Evet beddua ettiniz :)
Fikrinizi belirtmenizde bir sıkıntı olduğunu söylemedim zaten, sıkıntı beddua etmenizde.

Saldırı? Şiddet, sinir?

Bu konuda herkese sanki kutlamayı yapan gelin gibi tırnaklarını çıkarıp, insanların karşıt görüşlerine saldıran ben değilim, sensin. İnsanlar fikirlerini yazmışlar sen gelmiş "hayır böyle düşünemezsin" diyerek yargılıyorsun. Ben dahil bir sürü kişiye yanıt yazmışsın. Sıcak başına vurmuş belli.

Saldırı? Şiddet, sinir?

Bu konuda herkese sanki kutlamayı yapan gelin gibi tırnaklarını çıkarıp, insanların karşıt görüşlerine saldıran ben değilim, sensin. İnsanlar fikirlerini yazmışlar sen gelmiş "hayır böyle düşünemezsin" diyerek yargılıyorsun. Ben dahil bir sürü kişiye yanıt yazmışsın. Sıcak başına vurmuş belli.
O tirnaklar benim tirnaklarim mi sizin tirnaklariniz mi bir daha dusunun derim :) Zira zikkimdan girip sana neden cikan sizsiniz.
Baskalarinin dusuncelerine katilmadigimi belirtmek onlara bir dusunce dayatmak anlamina gelmiyor. Bunun farkindasinizdir diye umuyorum. Demedigim seyleri demisim gibi lafi carpitmayin lutfen.
Not: Sicak basima gecmedi, yasadigim yerde hava 20 derece.
O sicak sizin basiniza gecmis, biraz sakinlesip yazdiklarinizi okuyun. Bir de psikolojide yansitma diye bir kavram var, eger bilmiyorsaniz onu da bir arastirin derim.

Son düzenleme:
X