Arkadaşımızın evlilik yıldönümü partisi

hic usenmemis bir de davetiye mi bastirmislar? kime ne ki onlarin evlilik yildonumunden
zaten 7-8 sene önce yapmışlar bitmis yani, bu ne sacma bir sey
benim bildigim biri 40. evlilik yildonumunu düğün gibi yapmisti,salon tutmustu. giden tanıdıgım (yakin akrabasi) çeyrek takmıştı. fotolarda kırmızı serit falan cekmisler boynuna, gercekten bir suru taki -para takılmış. bilezik falan da vardi ama cok degildi. belki cocuklari almistir.
yani bilemiyorum, annemle babamin 40ina az kaldi. Aslında yakin sevdiklerle aile ici bir kutlama düşünüyorum ben de ama tabii bu sekilde hediyeli takili torenler bana sacma geliyor.
kerizden bir sey koparmak için gibi.
yerinde olsam hic gitmem

ay yok, kızları var 5 yaşına yeni bastı, kendileri de en fazlaaaaa 7-8 yıllık evlidir.
çok yakın arkadaşlarım olsa çok iyi fikir 😅

ben de sizin gibi düşünüyorum ama altın düşünmemiştim, incik boncuk bişey düşünmüştüm
Valla saçma sapan birşeyin daha popüler olmaması için istediklerini vermezdim ben madem davet ediyorlar ödesinler herşeyi içecekler sizden üstüne birde takı mı yok artık🤣 oldu olacak balayı hediye edin. Ben ciddi anlamda bir hediye vermezdim.

yemekleri onlar ödeyecekmiş, içecek kısmı misafirlerdenmiş.

ya bide öyle çok para kazanabilecekleri işlerde de çalışmıyorlar, tuhaf 😐
tamam madem yemek var, esinle iki kisilik yemege ortalama ne veriyorsanız onun ayarinda bir sey taksan uygun olur. 20 dolar ya da 0,25 gram altin gibi

hic usenmemis bir de davetiye mi bastirmislar? kime ne ki onlarin evlilik yildonumunden
zaten 7-8 sene önce yapmışlar bitmis yani, bu ne sacma bir sey
benim bildigim biri 40. evlilik yildonumunu düğün gibi yapmisti,salon tutmustu. giden tanıdıgım (yakin akrabasi) çeyrek takmıştı. fotolarda kırmızı serit falan cekmisler boynuna, gercekten bir suru taki -para takılmış. bilezik falan da vardi ama cok degildi. belki cocuklari almistir.
yani bilemiyorum, annemle babamin 40ina az kaldi. Aslında yakin sevdiklerle aile ici bir kutlama düşünüyorum ben de ama tabii bu sekilde hediyeli takili torenler bana sacma geliyor.
kerizden bir sey koparmak için gibi.
yerinde olsam hic gitmem

Saçmalık, evlilik yıldönümü baş başa kutlanır, davetiye basıp milleti çağırmak hangi seviye işsizlik bilemedim. Zart partisi zurt partisi, iyice şaşırdılar artık ne yapacaklarını.

Allah akıl fikir versin.Bir bahane bulur gitmezdim.Düğünde takı bekledikleri ciroya ulaşamamış mı

Insan neden evlilik yildonumunu milleti toplayip kutlar ki cok sacma 🥴
ya sanırım eğlenmek için bahane aramışlar..

davetiye öyle uyduruk bişey, ahım şahım bi düğün davetiyesi gibi değil.

25 yıl olur, 50 yıl olur sevdiklerinle bi kutlama yaparsın da bu biraz abartılı olmuş sanki..

zaten eşim de davetiyeyi bana verirken baya dalga geçti gülüştük eğlendik 😂

10 yıl, 20 yıl falansa kutlanabilir bence ama iş arkadaşıyla değil. Yakın arkadaşla olur, aileyle olur. Acaba rötarlı düğün gibi bir şey mi bu? Hani ne etkinlik olacak acaba yemek ve sonrasında danslı halaylı mı? 😂 Hediyeye gerek yok bence, ben bir şey götürmezdim.
merhabalar,

eşimin iş arkadaşı (erkek) evlilik yıldönümü kutlaması için davetiye vermiş.
davetiyede not olarak "takı takmak zorunludur. (pos cihazı mevcuttur)" yazıyor, espri olarak yazmışlar herhalde 😅

yani tabii bu kutlamanın gerekliliği de tartışılır 😂

eşini de tanıyorum muhabbetimiz var ama öyle yakın değiliz, telefon numarası bile yok bende..

sırf hafta sonu eğlencesi olsun diye davete icabet etmek istiyoruz.

daha önce hiç böyle bi kutlamaya gitmedim, usulünü bilmiyorum.

şimdi sorum şu; sizce ufakta olsa bi hediye götürmeli miyim yanımda?

ya sanırım eğlenmek için bahane aramışlar..

davetiye öyle uyduruk bişey, ahım şahım bi düğün davetiyesi gibi değil.

25 yıl olur, 50 yıl olur sevdiklerinle bi kutlama yaparsın da bu biraz abartılı olmuş sanki..

zaten eşim de davetiyeyi bana verirken baya dalga geçti gülüştük eğlendik 😂
Altin yaldizli dugun davetiyesi olsa ciddiye mi alacaktiniz yani 😀
Bence fazla guluyorsunuz takiyi begenmezlerse suratlar düser ahahah

yemekler evlilik yildonumu yapanladan icecekler konuklardan ictigi kadarmis.
bence bu haliyle en adili yediğin ölçüde bir hediye almak olur
Ben bir salata alayim o zaman sjfhsjdjfk😄
Saka bi yana en mantikli taki yontemi bu olur sanirim ama ben olsam gidip orada otururken neden bu sacma ortamdayim diye bi sorgularim🤤

merhabalar,

davetiyede not olarak "takı takmak zorunludur. (pos cihazı mevcuttur)" yazıyor, espri olarak yazmışlar herhalde 😅

eşini de tanıyorum muhabbetimiz var ama öyle yakın değiliz, telefon numarası bile yok bende..

Buyrun sizin için Twitter'dan derlediğim örnekler 😂

Eklentiler

• Screenshot_20240725_121427_com.android.chrome_edit_56345717573693.jpg
    Screenshot_20240725_121427_com.android.chrome_edit_56345717573693.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_20240725_121353_com.android.chrome.png
    Screenshot_20240725_121353_com.android.chrome.png
    202,7 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20240725_121336_com.android.chrome.png
    Screenshot_20240725_121336_com.android.chrome.png
    154,2 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_20240725_121310_com.android.chrome.png
    Screenshot_20240725_121310_com.android.chrome.png
    117,5 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_20240725_121245_com.android.chrome.png
    Screenshot_20240725_121245_com.android.chrome.png
    230,1 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20240725_121200_com.android.chrome.png
    Screenshot_20240725_121200_com.android.chrome.png
    167,1 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20240725_121136_com.android.chrome.png
    Screenshot_20240725_121136_com.android.chrome.png
    232,1 KB · Görüntüleme: 62
merhabalar,

Ne kadar da prezervatif götürmelik bir parti

Ay çok saçma, evlilik yıl dönümü partisi ne 😂
O takı olayı da esprili şekilde hediye beklediklerini gösteriyor bana kalırsa, hiç öyle espri niyetine söylendiğini düşünmüyorum :)
Ben olsam gitmezdim sanırım. Hem el boş gidilmez, ne alacağım derdi var, hem de çok saçma.

Yorumlari hayretle okudum, herkes ne kadar kasinti. Yok davetiye mi basmislar, yok bas basa kutlanir.
Birakin insanlar eglensinler kendi istedikleri sekilde. Ozenmisler, kendilerince davetiye basmislar. Amac sevdikleri insanlarla guzelce vakit gecirmek. Yemegi de oduyorlarmis zaten, kimseye yuk olmak da istememisler o konuda.
Taki beklentileri de yok, POS cihazi kismindan da mi saka oldugunu anlamadiniz? Keske benim arkadasim olsaymis su cift. Belli ki vizyon sahibi, eglenceli insanlar.
Eger eliniz bos gitmek istemiyorsaniz, guzel bir sarap vb. hediye edebilirsiniz bence. Ama cok da gerek yok gibi.

X