Arkadaşımın üç günlük evliliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sigara içmeyen birini bulsaymış,güzel tavsiyeniz için teşekkürler ama eşi sigaraya çok sonradan başladı zaten.

Maalesef anlayamadı,haftada bir görüşebiliyorlardı o da birkaç saat.

Anlasa zaten balayında konusu geçmezdi.

Sizlik bir durum yok. Evli insanlara karişmayın, yolda göstermeyin.

Sigara içmeyen birini bulsaymış,güzel tavsiyeniz için teşekkürler ama eşi sigaraya çok sonradan başladı zaten.

Ayrılsaymış. İlla evlenmek zorunda mıydı? Kabul etmiş ilişkiye devam etmiş sonrasında evlenmiş. Kocası onun çocuğu değil ki sigara içip içmemesine karışsın. Siz niye kraldan çok kralcılık yapıyorsunuz onu da anlamadım ben açıkçası.

Kabul etmedi zaten ayrılmak istedi,bırak demedi.Eşi söz verdi,bıraktım dedi.Evlenene kadar kandırdı içmiyorum diye.

Okuduklarınızı anlamıyorsunuz belliki,böyle konuşmak zorunda kalıyorum.

Müdahil olduğumu neye dayanarak söylediniz acaba ?

Eşi bana anlattığını bile bilmiyor.
Adamın arkasından demediğiniz kalmadı ayı vs eşi de bunları emin olun yakındır öğrenir. Bu yorumları muhtemelen arkadaşınıza da yapıyorsunuz. Ne olursa olsun evlenmiş hakaret etmeniz normal mi? erkeklerin arkadaşları bu yorumları yapsa neler neler deriz

Karısı dert edipte bu kadar gelip konu açmamış çok tuhaf. Eşimizin arkadaşı evliliğimize bu yorumları yapsa neler yapardık düşünemiyorum bile

Karısı dert edipte bu kadar gelip konu açmamış çok tuhaf. Eşimizin arkadaşı evliliğimize bu yorumları yapsa neler yapardık düşünemiyorum bile
“Arkadaşım” gelip burda benim adıma benim evliliğim ile ilgili konu açsa, artık arkadaşım olmaz.
Kendine yapılmış gibi üzülmüşte bilmem neymişte. Vah vah.

Kabul etmedi zaten ayrılmak istedi,bırak demedi.Eşi söz verdi,bıraktım dedi.Evlenene kadar kandırdı içmiyorum diye.

Okuduklarınızı anlamıyorsunuz belliki,böyle konuşmak zorunda kalıyorum.

Bir insan sevgilisinin sigara içtiğini nasıl anlamaz? İnandırıcı geliyor mu size bu bana gelmiyor. Yanındayken hiç içmedi diyelim içip gelse kokudan anlaşılır onca zaman görüşmüşler. Ben okuduğumu anlıyorum da siz ne yazdığını unutuyorsunuz “Evlenmeden önce kavga etmişlerdi eşinin sigarayı bırakması için” yazmışsınız. Şimdi bırak demedi diyorsunuz. Hangisi doğru? Bu cümleden medenice madem sigara içiyorsun biz ayrılalım o zaman dedi şeklinde bir anlam çıkmıyor. Arkadaşınız kocasının annesi değil öyle gibi davranmasına gerek yok yani.

Size gelince hayatınızda başka meşguliyetiniz yok mu da arkadaşınızın daha 3 günlük evlilik hayatını kendinize dert edindiniz?

Ne kadar kötü kalpli insanlarsınız siz şaşırıyorum şu an.

Eşine de kendisine tek kelime kötü konuşmadım konuşmam da zaten,aklım en az sizin kadar çalışıyor.

Okumayı öğrenmişsiniz tebrikler,ama okuduğunuzu anlamayı da başarırsanız çok güzel olur.

Konuyu düzgünce okuduysanız eğer,arkadaşımı nasıl teskin edebilirim diye soruyorum.

Nasıl tavsiye verebilirim demiyorum.Teskin etmek ne demek,kelime anlamını biliyor musunuz ?

“Arkadaşım” gelip burda benim adıma benim evliliğim ile ilgili konu açsa, artık arkadaşım olmaz.
Kendine yapılmış gibi üzülmüşte bilmem neymişte. Vah vah.

Arkadaşı görse keşke şu konuyu. Konu sahibi işsizlikten arkadaşının hayatına sarmış sanırım

Sigaradan daha önemli bir konu var. Adamın kp ve kv'ye güvenmiyor. Oysa ki onlarda artık onun bir ailesi olması gerekiyordu.

Benim ailem herşeyim ve hassas noktam. Onlar hakkında eşim bişey diyemez mesela... Evlendikten sonra altınları benim aileme bırakıp da gittik biz. Hiç bişey demedi. Ailesine karşı niye böyle bişey dedi acaba çok merak ettim. Bişeylerini falan mı gördü yoksa ortada bir durum yokken mi böyle dedi?

Biz kötüyüz öyle mi? Karı koca arasına giren, adama ayı diyen kim? Eşi bunları görse bakalım arkadaşınız size bir daha selam verebiliyor mu? En ufak şeyde de gayet kocam o deyip size had bildirir arkadaşınız emin olun yakındır yaşarsınız.
Muhtemelen klasik saldırma moduna geçeceksiniz ama kıskançlık yaptığınız anlaşılıyor gibi hiç kusura bakmayın.. 10 yılda birbirlerinin ailesi olmuşlardır çoktan sizin arkadaşınızı tanıdığınızın kaç katını tanıyordur adam. Utanmasanız boşansınlar diye yol yapacaksınız.

puahahahahahah

Kız adama dağ ayısı demişsin ya daha nasıl kötü konuşacaksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…