Arkadaşımın üç günlük evliliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Problem sigara içmesi değil yalan söyleyerek evlenmeye ikna etmiş olması. Bzim muhteşem kk hanımları bu sefer yanlış yere takılmışlar. Sigara bazı insanlara göre problemdir bazılarına göre değildir. Mesele kandırılmak. İnsan kocasınada güvenemeyecekse yalan söylemez diye nasıl evlilik olacak? Şimdi o kıza eşi ne dese yalan gibi gelecek. İnanmakta zorluk yaşayacak. İnsanların küçük gördüğü yalanlar zamanla evlilikte giderek büyüyor bir kere söyleyen devamını getiriyor. Kızı manipule etmesi filan korkunç bence zaten. Kafanda kuruyorsun demek bir nevi akıl sağlığı ile oynamak. Yakalandıktan sonra da tekrar yalan söylemek manipule etmeye çalışmak ciddi problem. Çift terapisi tavsiye edebilirsiniz. Geri başka birşey de diyemezsiniz. Sonra bazılarının kocası epey kıymetli olur siz üzülen olursunuz.

Benim niyetim zaten tavsiye vermek değil,iyi ya da kötü tavsiye vermek istemiyorum.Sadece çok üzgün kandırılmış hissediyor,hayatta eşine de güvenemeyecekse kime güvenecek.Aldatılmış hissediyor evlenene kadar yalan söylendiği için.Aslında sorum onu nasıl teskin edebileceğim,nasıl yatıştıracağımdı.

Ama arkadaşlar teskin etmenin kelime anlamını bilmiyorlarmış ki aralarına girme,yorum yapma diyen diyene.

Bizde diyoruz yada soruyoruz ki bundan size ne? teskin etmek sizemi düştü? Hala cevap yok. Okuduğunuzu anlamiyormusunuz nedir ya. Neyse ben anlatayım Kendi işinize bakın kısacası. Sizi ilgilendirmeyen konulara burnunuzu sokmayın. Arkadaşınız başkalarının fikrini istiyorsa buraya kendi yazsın, onun yerine siz değil.
Ha belkide bi arkadaşımın başına geldi adı altında siz kendiniz içinde yazıyorsanız, yazmayın. Direk başıma böyle birşey geldi neyapabilirim diye sorun.
Açık açık yazdım anlarsınız bukadarını da herhalde

ablam sen çok farklı kafadasın hadi öteye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…