Göz Makyajı arkadasimin kaslari icin yardim lutfenn (resimli)))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

b2010

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2013
198
35
Iyi aksamlar kizlar sizden bu sefer arkadasim icin yardim alicam kendisini kaslarini aldirmak istiyor ama nasil yapacagini bilmiyor ilk aldirma onemli oldugu icin korkuyor ve aldirmiyor..
Kaslarinin resmini koyucaz bize model olarak yardim edermisiniz
bide hic yves rocher kas aldiran varmi yada nasil aldigina dair fikri olan..

bide konumuzun burdan kaldirmassaniz cunku burda daha cok ilgi var

dogal bisey olsun, inceltmesin, zeynep çamcı nın kaşlari tarzi mesela.. yada ozgu namal'in az daha kalini..

dogal bisey olsun, inceltmesin, zeynep çamcı nın kaşlari tarzi mesela.. yada ozgu namal'in az daha kalini..
Oda aslinda ince istemiyor ama etrafindaki daginiklar duzlenirse cok ince olur diye korkuyor cunku kaslari cok kalin deyil o yuzden
Bnde ona pelin karahanlininkini demistim ama kararsiz iste

Hayatımda kaş aldırmadığım için pek bilmiyorum da aldıracaksa doğal olsun

öyle incecik ip gibi kalkık çok kötü oluyor

Bence kaşları çirkin değil, azcık alttan alın yeter. 2 haftada bi alması gerekecek sadece biraz inceltsin

Sakin inceltmesin sakinnn
Desek deeee
O kaslar incelicek, cok bilmis kuaforlerimiz saolsunn

Aynı Susam Sokağı'ndaki kırpık Yıllar önce tam da böyleydi kaslarım. Kendim aldım hiç kuaföre gitmedim Kaş için. Ne büyü hataydi. Şimdi kuaforler gayet güzel şekil veriyorlar. Tabii 5 tl.ye fön çeken kuaforlerden bahsetmiyorum. Iyi bir kuaför salonunda hallederler.

Oda aslinda ince istemiyor ama etrafindaki daginiklar duzlenirse cok ince olur diye korkuyor cunku kaslari cok kalin deyil o yuzden
Bnde ona pelin karahanlininkini demistim ama kararsiz iste
o kadininkiler de hos dogal.. ama kas sekli, kemik yapisi filan da onemli, her kaştan ayni kaş cikmaz..
kuafore toplatmak istedigini belirtsin..
hangi sehirdesnz?

o kadininkiler de hos dogal.. ama kas sekli, kemik yapisi filan da onemli, her kaştan ayni kaş cikmaz..
kuafore toplatmak istedigini belirtsin..
hangi sehirdesnz?
Fransada yasiyoruz yuz tipi yuvarlak sadece toplatmayi dusunuyor oda cunku kavis felan yakismaz diye korkuyor

Kuaföre dağınıklığı toplatmak istiyorum sadece inceltmeyin diye gidin.
Alttan hafif girecek, üstten dağınıklığı toplayacak o kadar.
Verin cımbızı halledeyim hemen

Ben ilkinden itibaren hep kendim aldım, gayette iyiyimdir bu konuda :)

Yüzünün sağ ve sol tarafına 2 tane kıytırık ince çizgi koyulmuş gibi kaş olmasında... Velhasıl doğal olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…