Göz Makyajı arkadasimin kaslari icin yardim lutfenn (resimli)))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
İnceltirmeyin bence de hic gitmez.. Dogala yakin olmasi lazim..
Kalin kas moda zaten

Kendisi korktugu hic ellemiyor guzellik.merkezine gidicek yves rocher ama yine de korkuyor yapamazlarsa diye biraz cok cekingen bu konularda

Yani bizde oyle demeyi istiyoruz ama daginik toplarken cok inceltmesinden korkuyor bende iyiyim yanimda olsa alirdim simdiye kadar ama bna uzak yerde okuyor

Yani bizde oyle demeyi istiyoruz ama daginik toplarken cok inceltmesinden korkuyor bende iyiyim yanimda olsa alirdim simdiye kadar ama bna uzak yerde okuyor

Çok inceltmesine gerek yok kaşları az değil bence.
Güzel bir model çıkarmak için azıcık işlem gerekiyor..

Sakın iple aldırtma.İp demek çılgınca bir hızla neredeyse yüzde kaş bırakmamak demek az biraz toparlansa yeter.

bu konu bdvye ait değil. o yüzden bölümüne taşıyorum. konularınızı ilgili bölümlere açmaya dikkat edelim lütfen

Çok inceltmesine gerek yok kaşları az değil bence.
Güzel bir model çıkarmak için azıcık işlem gerekiyor..
Yani sadece altan usten toparlatmak istiyorum ama dogal seklini ellemeyin dese guzel diye dudunuyoz.ama iste yinede kararsiz kaldik

yuvarlak yüze kavisli yakışır kaşlarını alıncada fotosunu koyarmısınz benim kaşlarımda bunun gibi bişey merak ettim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…