Göz Makyajı arkadasimin kaslari icin yardim lutfenn (resimli)))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Evet oyle yapmak istiyor sadece ustundeki ve altindaki fazlalillari aldiracak resimde gorduysen eyer nisan gibi turkiyeye gidicek o zman orda kafasina gore model verebilir yer olarakta yves rocher yaptirack bakalim memnun kailrsa artik
gördüm canım resmi aynen türkiyede şekil verdirtr yusrtdısnda şekil üzerinden devam ettirir

Bence kaşları çirkin değil, azcık alttan alın yeter. 2 haftada bi alması gerekecek sadece biraz inceltsin
Oda hic begenmiyor cok daginik diyor o yuzden toparlaticakti ama o altanda ustende aldirackti yani tum fazlalilari aldiracti sizde oyle yapamsi kotumu olur

Oda hic begenmiyor cok daginik diyor o yuzden toparlaticakti ama o altanda ustende aldirackti yani tum fazlalilari aldiracti sizde oyle yapamsi kotumu olur
Dağınıksa önce sarımsak badem yağı gibi şeyler sürsün ve kaşları gürleşsin. Sonradan alması daha düzgün ve kolay olur. Dağınık kaşı toplamak kolay değildir, alan kişinin cok becerikli olması lazım. Sarımsak sürün, gürleşir ve toplu durur kaşları. Alması basit olur en azından

Yani daginik derken hm ustunde ve altinda ama bazi yerlerde cok var yani onu demek istedim onu duzeltmek icinmi bunu yapsin ise yararmi

Yani daginik derken hm ustunde ve altinda ama bazi yerlerde cok var yani onu demek istedim onu duzeltmek icinmi bunu yapsin ise yararmi
Evet en azından dağınık görünmez, hatta gür hoşuna giderse aldırmaz bile. Ben kendi adıma ince kaşları sevmiyorum, kalın ve hafif kalkık seviyorum ( hic almadim ama benimki öyle). Gür kaş iyidir. Arkadasiniz da esmer haliba gördüğüm kadarıyla, yakisir bence

Cok esmer deyil bugday tenli oda ince kas istemiyor mesala beren saatinki vede perin karahanli gibi dusunuyor o kaslarinin baya gur oldugunu dusunuyor

Cok esmer deyil bugday tenli oda ince kas istemiyor mesala beren saatinki vede perin karahanli gibi dusunuyor o kaslarinin baya gur oldugunu dusunuyor
Işte sarımsak etkili çözüm, size özelden kendi kaşlarımı göndereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…