Arkadaşımın bana yaptığı şey normal mi? Ben mi abartıyorum? (Konuşmaları yükledim)

Neden öyle dediniz
2 günlük tatil ayarlanmış. Toplantısını ertelesin. Sakaryayı teklif etmesi bile saçma. Düşünmüyor seni. Sen de pasif agresif tavırdasın ona karşı net bir şekilde tavır koymamışsın. Birbirine açık olmayan iki arkadaş görüyorum ama tabi gösterdiğin iki mesaja göre konuşuyorum.

Arkadaşının üslubundan ben de hoşlanmadım. Sen kaç kere ısrarla planın kesinliğini sormuşsun, o da sorun olmayacağını söylemiş. Sonradan işler istediği gibi gitmeyip böyle olduysa " kusura bakma, çok özür dilerim" dilerek gönlünü almalı, sana jest yapmalıydı. Ama o, gayet normalmiş gibi davranıp üste çıkmış resmen. Sanki planı bozan sensin.

Ben olsam bir günü o arkadaşımla geçirdim. 2.gunu ise İstanbul'da ya o şehirdeki bir tanidigimla veya tek başıma geçirirdim. Arkadasimdan dolayi 2. günü kendime zehir etmezdim. Hiç görmediğim yerlere gider gezerdim. Önceden içimde kalan şeyler varsa onları yapardım. Sonra da keyifli şekilde işimin yolunu tutardım. O arkadaşımla da bu davranisindan dolayı bir daha hiç konuşmazdım.

Gelirse gelsin gelmezse kafa dinler kendi başına bir tatil yapmış olursun. İlişkinizi bilmemekle beraber çok saçma olmuş söyledikleri. İntikam almaya çalışır gibi sanki.

Aslında çok yakındık ama çatırdamalar oldu arkadaşlığımızda son dönemlerde
Bu tatil toparlama şansı olacaktı

Ben nasıl pasif agresif tavırdayım? Aksine agresif davranmamaya çalışmıştım ve ılımlı yaklaşmaya çalışmıştım akşam yine de konuşalım diyerek
Lütfen bir yol gösterir misiniz ne diyebilirdim agresif olmamak için

Arkadaşın sinir bozucu ve bencil. Tavrı da hiç hoş değil. Ben sevmiyorum son dakika plan değiştirenleri. Eminim çok acil bir illaki salı günü gitmesi gereken bir toplantı değil. İstanbul'a gelmişken araya sıkıştırıyor. Alt tarafı 2 günlük tatil. Madem yanında çalışanlar gitsin toplantıya. Kendi işyeri olduğu için perşembe dinlenebilir ama senin öyle bir şansın olmayacak.

Kuş kadar tatilimi kimsenin yancısı olarak geçirmezdim ben. İstanbul’da tek takılmaktan sıkılmayacaksanız sen git gel ben takılırım deyin. Tavrından anladığım kadarıyla zaten o andan itibaren arkadaşlığınız bitmiş olacak

Yok zaten kendi işi de Sakarya’da. Yani aslında beni almaya havalimanına gelecek sonra biz istanbulda kalıcaz sonra sakaryaya geçicez sonra beni geri havalimanına bırakıp geri Sakaryaya dönecek. Ona da bir sürü iş çıkıyor yani

Şimdi böyle anlatinca nedense inandım kiza ama ne olursa olsun kendi gitsin halletsin işini.
Çok yorucu 2 gün sizi bekliyor

Aman güvenme bence hic seni geri götürürüm falan demesine. Askim isim uzadi Ben sana taksi tutayim Ben öderim bebegim diye bir mesaj gelebilir her an

Açık açık bu kadar yorucu bir şekilde ilerlemek istemiyorum, seninle bir günü geçirelim kalan günü ben tek başıma takılırım deyin kapatın. Çünkü ben tek takılırım gibi bir şey demişsiniz mahçuo olacağına üstten konuşmaya devam etmiş.

Biz arkadaşlarla İtalya tatili ayarladık, eşimin kriz bir işi çıktı dönmemiz gerekti. Mahcubiyetten ben öldüm resmen mesajda beni teskin ettiler gelmeden. Biz araçla gittik diye benzine ortak olalım dediler dedik saçmalamyın sizi bırakıyoruz trenle döneceksiniz bizim yaşadığımız yere. Defalarca özür diledim ben

İstanbul Sakarya arası kaç km? 1 saat mi acaba yol? Nasıl bir işi varmış bence sorun.

İptal eder bir daha plan yapmazdım. Herkes zamanını ayarlayacak yoksa okeylemeyecek baştan. İşim çıktı gelemiyorum derdim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…