arkadaşıma verdiğim elbise kayboldu:(

merhabalar sizlere bir şey sormak istiyorum. benim çok sevdiğim bir arkadaşım var. herkesin hayatında olur ya benim de öyle bir arkadaşım. geçen sene benden bir elbisemi almıştı özel bir günde giymek için zaten hep birbirimizden giyiniriz. ama elbise kaybolmuş. ben hiç sormadım ona elbiseyi ama elbise bir tık pahalı ve güzel bir elbiseydi. mezuniyetimde giymiştim, anısı vardı hediyeydi vs vs.. arkadaşım bunu söyledi ben bir şey demedim ama içten içe çok üzüldüm. kendisi yeni bir elbise almayı teklif etti ama hadi şunu al demekte içime sinmedi. sizce ne yapmalıyım. çok yakın olduğumuz için boşver ya diyip geçmeli miyim? yoksa sunduğu fikir mi daha makul:KK43: bu konuyu açarken bile ona karşı yanlış bir şey yapmış gibi hissediyorum ama elbise de çok güzeldi ya :KK70:
Elbisenin kayıp olması hiç inandırıcı değil
Ben olsam o elbiseyi tekrar giyemeceksem yenisini aldırmak yerine parasını isterdim
Elbiseyle fotokarınız vardır, onlar yeterince hatıra zaten aynısınıda bulamazsınız, o yüzden parasını isteyin. Ya birandan kayıp olan elbise ortaya çıkar yada parayı öder birdaha emanat bişey isterken 2 kez düşünür

yillar önce 2 yildir görmediğim eski iş arkadasim teeeee istanbulun bir ucundan kapima geldi (eski isimiz evime yakin oldugu icin birkac kez kahve icmeye gelmisti,adresi de nasil hatirliyorsa mahalle arasinda ev)
ani plan yapmislar da yola çıkacaklarmis da cadirimi ödünç istiyormus. ben zaten cadirimi esle dostla paylasan biriyim. emrivakisine gicik olsam da verdim.
sonra o da burada yazam herkes gibi yirtildi bahanesini kullandi. cocuklara evde oyun cadiri yapmis,bana yenisini alacakmis. "simdi calismiyorum ama söz odeyecegim" falan dedi. aradan kac zaman gecti yok. en son link attim "kampa gidicem, su ayni cadirimi su adrese alir misin" diye, sallamadi. gidip kendime yeni daha guzel bir cadir aldim. o eski modelin de güncel fiyatını çekip istedim. yine atmadi 😡 sonra yarısını gondermis "soz odeyecegim" falan demis.
2022den beri.
seytan diyor yeniden guncel fiyatini cek yarisini iste😂😂😂
paylasmayi cok severim. ama malim da kiymetlidir yani. o yuzden yerinde olsam ayni markadan bir benzerinin linkini atardim , "kuzenimin nisani var agustos sonunda, kaybolan o elbiseyi giyecektim,simdi yeni bir tane almam gerekiyor. bunu sevdim, xyz adresine siparis verir misin😇😇" derdim

X