arkadaşıma aşık oldum. ne yapacağımı bilmiyorum. lütfen bi lokma akıl !!!

Irm4k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2011
10
0
merhaba arkadaşlar. 34 yaşındayım. bekarım. uzun boylu, etli butlu herşeyi fazla bi insanım. çirkin olmadığımı varsayıyorum. memleketin en iyi okullarından birinde master yaptım, aklımın başımda olması lazım ama galiba değil. çoğu kadın kuaför, kılık kıyafet muhabbeti yapar, kendine özen gösterir ya. ben pek öyle sayılmam. ben parfümeri gezeceğine koçtaşın hırdavat bölümünden el aleti koleksiyonu yapan, fayans döşeyen, sıva yapan, tamirat tadilat ve el işi şeylerden zevk alan bi tipim daha çok. kendi banyomun fayanslarını kendim döşedim mesela. ilgincim yani hiç sıradan bi insan değilim. türümün tek örneğiyim gibi bişey. harley davidson motorum var. kimse motorun benim olduğuna ve kullanabildiğime inanmıyor falan. böyle bi tipim işte.

2009 yılında 2 yıllık bi ilişkim vardı, bitti. çok sancılı geçti o dönem. 3 yıl bilfiil ağladım. sadece çocuğun yaptıklarından değil ama. depresyona gireceğim tutmuşçasına. tabi o çocuğun da beni ne kadar çok kırdığını üzdüğünü anlatamam. kendime güvenimi 0 a indirdi davranışlarıyla. ben de ne safmışım onu adam sanıp her lafına itibar etmişim. kendime çok kızıyorum. birine sürekli iyilik yapıp iyilik beklersen ve o kişi yaptıklarını sallamayıp kafasının dikine gidip seni yok sayarsa olacağı bu. kız anneleri kızlarına oğlanlara saçını süpürge etmemelerini, oğlan anneleri de oğullarına kızları kullanıp atmamalarını anlatsın lütfen.

sonra bi kaç kişi girdi çıktı hayatıma. ama ben hiç birini hayatımda tutmak istemedim. iyi değildim, beni sevmeye niyetlenen insanları da üzmek istemediğim için ciddi bi ilişki kurmadım kimseyle. aradan 5 yıl geçmiş toplamda. ben hala iyi değilim. o herifi çoktan unuttum. ama içimde derin yaralar kaldı. nasıl oluştuğunu bile hatırlamıyorum ama orda varlar ve yok olmuyorlar.

bunun üstüne başka bi adam girdi hayatıma. onunla 3 yıl önce tanıştım. doğulu bi ailenin egede büyüttüğü 4 erkek kardeşten biri. laylaylom bi tip. dövüşçü. astığı astık kestiği kestik. herkes bundan korkuyor. bu herkesi korkutuyor. korksunlar istiyor. sadece çok yakın arkadaşları biliyor onun nasıl bi insan olduğunu. bi olay çıksın, abi koş. bi telefonla koşup gidip sorun çözüyor. ne iş yaptığını bilmiyorum. soruyorum, bazı cevaplar veriyor. neyse ne. beni de çok ilgilendirmiyor. hani bi insanın formülünü bilirsiniz ama sayısal değerleri değişkendir ya. ben onun ne yapıp ne yapmayacağını biliyorum. en iyisini de en kötüsünü de. ama ne zaman nerde kime ne yapacağını bilmiyorum. bilmek de istemiyorum.

tanıştığımız yıl bi kaç sefer beraber olduk ama çıkmadık. çıkmadık ama kanka kanka gezdik dolaştık. bi süre sonra ona aşık olduğumu söyledim. umursamadı. sonra bi kaç sefer daha birlikte olduk. şimdi arkadaşlığımızın üçüncü yılında ona olan sevgimi, ona değer verdiğimi göstermek için canının çok sıkkın olduğu bi dönemde ona istediği güneş gözlüğünü aldım. çok mutlu oldu. kabul etmek istemedi. ona hediyeyi bişey beklediğim için değil arkadaşı olduğum ve onu mutsuz görmek istemediğim için aldığımı söylediğimde ısrarıma dayanamayıp kabul etti. bi kaç sefer parasız kaldı para verdim ve geri almadım. ama o günden sonra herşey daha değişik oldu tabi. bana daha çok değer verdiğini varsayıyorum o günden sonra. eskşden bişey olsa amaan salla derdi, şimdi sorunu çözmeye beni mutlu etmeye çalışıyor. geçen gün "ne istedin de yapmadık ulan" dedi. pis bi bakış attım, "yani aşk dışında demek istedim" diye düzeltti.

sorunum şu
ben bu adama aşığım ve onunla evlenmek istiyorum. koşulsuz şartsız, sorgusuz sualsiz. onunlayken çok huzurlu ve mutluyum. bir o kadar da gerginim. çünkü o ona aşık olduğumu biliyor. çok kez söyledim. sana aşığım seninle evlenmek istiyorum manasına gelecek laflar ettim. onun cevabı ise şu oldu. ben evlenmek istemiyorum, ama evlenecek olursam o kişi sen olacaksın. senden daha evlenilesi insan yok çevremde, herşeyimi bilen bi kaç kadından biri sensin dedi. hayatımdaki en temiz sayfa sensin dedi. etrafındaki kadınların hiç biri benim gibi değil. çok afedersiniz paçoz karılarla takılmış bunca zaman. kuzenlerinden biri benim ona olan ilgimi babasına anlatmış. herhalde babası gidip tanışın mı dedi artık ne oldu bilmiyorum. bigün 10 kişiyi topladı benim dükkanımda. hepsini benle tanıştırdı. aile fotoğrafı çekilelim dediler, ben kaçtım ortamdan, gelsene yaa dedi. neden canım aile fotoğrafı o dedim. e tamam nasıl olsa sen de yakında bu aileye gireceksin dedi. dayım dayım dediği büyüğü bi adam geldi bigün. öz amcasıyla beraber. dedilerki yaşınız geçmeden mürüvetinizi görelim artık vs. bunun gıkı çıkmıyor. bütün o adamları getirip götürüyor yanıma. adamlar böyle saçma sapan (aslında tam duymak istediğim şeyler ama) konuşuyorlar. bu arkalarından dil çıkartıyor vs. sonra yurtdışından bi manitası geliyor, koştur koştur onun yanına gidiyor. kız ülkeyi terk edince, ona da söyledim yakında evlenicem dedim diyor. ne diyorsun sen ya dediğimde öf hadi tamam sus kafamın etini yedin diyor. bazen dellenip git evlen biriyle diyor. bazen evlenirsem hayatta aldaatmam o yüzden evlenmiyorum zaten diyor. mesela dün canım et çekti bee dedim. gitti 1 kilo et aldı benim eve geldik pişirdik. yolda araba sallandı, ay içim dışıma çıktı dedim, iyiki hamile değilsin hamile olsan sıçtıydık dedi. bigün arabasının fotoğraflarını gönderirken araya bebek fotoğrafı koydu gönderdi. bu herif beni seviyor mu yoksa duygularımla oyun mu oynuyor? yani o kadar büyük bi ikilemdeyim ki, o kadar karışık ki herşey. nerden anlatmaya başlayacağımı bile bilemiyorum. kafamın içi allak bullak. her gününü yanımda geçiriyor yapacağı başka bişey yoksa. ya böyle bi adam neden öğlen yanıma gelir, geceye kadar yanımda oturur nasıl oluyor bu ben anlamadım. benimle dalga mı geçiyor. acaba söylediklerimi samimi bulmuyor mu. güven sorunu mu yaşıyor. veya beni değil de diğerlerinden birini mi seviyor? yoksa beni seviyor, günü gelince evlenecek miyiz. sabredeyim diyorum. vıdı vıdı etmeyeyim diyorum ama bazen kendimi tutamıyorum. 34 yaşındayım. 20 olsam sıkıntı yok. beklerim. ama ne olacağını bilmediğim bi işin içindeyim. etrafımdaki herkes farklı şey söylüyor. kimisi o senin dengin diyor. kimisi dengini de gördük belki bu iyidir diyor. tam tamına yarıya bölündüm ve çıkış bulamıyorum. böyle bi tecrübesi olan biri var mı bana akıl verebilecek.

Son düzenleme:
beraber olduk derken ilişkiye girdiniz sanırım onu kastediyorsunuz bundan dolayı sizi bırakmıyor olabilirmi erkeklerin çoğu böyle çünkü

bir kaç kez birlikte olduk derken cinsel ilişki mi??

yeni açılan konuyu okuyan ziyaretçi acaba konuyu açar açmaz giden konu sahibi olabilirmi

o 32 yaşında. evet beraber olduk derken onu kastediyorum. ama şöyle de bişey var. arkadaş biraz doğu kafalı olduğu için kendisiyle birlikte olmayı kabul eden kadınlara aslında pek hoş bakmıyor. mesela daha yeni tanıştığımız zamanlarda bigün bana yanaşıp bi öpücük versene kız dedi. ben de yanağımı uzattım, bu da öptü, sonra dönüp dalga geçmeye başladı hemen "ulan kadın dediğin naz yapar her istediğinde öptürmez kendini" falan diye kafa tuttu. yani bu salakça ve çocukça şeyleri anlatıyorum, çünkü adamın huyu suyu davranışlarında gizli. aramızdaki "değer verme" arttıkça bana elini sürmemeye başladı. bu ona sorarsak iyi bişey, benim onun için değerimin arttığına dalalet. benim için değil çünkü ben sevgisini söyleyen ve yaşayan bi insanım. dokunamadığım, öpemediğim, sevemediğim ve hakkımda tam olarak ne düşündüğünü bilmediğim ama bütün gününü yanımda geçiren bi adamla karşı karşıyayım.

belki de boşa yazıyorum bunları. bu olaya şahit olmayanlar anlayamaz belki yorum yapamaz. ama çevremde olan insanlar da yorum yapamıyorlar. çünkü o hiç göründüğü gibi biri değil, ben de tam aksine içi dışı bir bi insanım. o yüzden herkes herşeyin altında bi bit yeniği arıyor, bu yüzden de yanlış yorumlar yapılıyor. doğruyu onun ağzından duyamıyorum, çünkü söylemiyor.

veya hakkaten benle baştan aşağı dalga geçiyor. hiç bişey anlamadım ya 3 yıl oldu çüş derler adama!!!

beraber olduk derken ilişkiye girdiniz sanırım onu kastediyorsunuz bundan dolayı sizi bırakmıyor olabilirmi erkeklerin çoğu böyle çünkü

sanmıyorum öyle bi zihniyette değil. o biriyle yatıp kalkan bütün kadınlara bilmemne gözüyle bakıyor. ha bir de ya biz senle beraber olduk ya dediğim zaman ha ne bilmiyorum unuttum falan diyor ya! bak şimdi gene aradı çık yürüyelim diyor. belki enteresan bişey söyler. yürüyeyim bakayım. OF ELİM AYAĞIMA DOLAŞIYOR ARADIĞINDA BEEE AMAN BEN NE SALAğıM!

bence boşuna bu adamla zaman geçirme.düzgün birini bulmaya çalış.hatta bu adamı hayatın çıkar.hatta hatta bence bu adam ölmeli

Konuyu okuyunca baslik oldukca ilginc geldi. Arkadasima asik oldum diyorsunuz. Arkadasim dediginiz adamla da defalarca sevismissiniz.
Cok farkli bi iliskiniz var sanirim. Yaslariniz yerinde ama ne istediginizi bilmiyorsunuz ikiniz de.

Hayatınızda olmaması gerekn size değer vermeyen biri. Özür dilerim ama sizinle sadece vakit geçiriyor gibi görünüyor. Sadece birlikte olmak için sizin yanınızda. Çok afadersiniz ama sanki sadece ihtiyaçı olduğunda sizin yanınızda ... evlenmek istese zaten evlenirdi sizinle ... bize sorduğunuz için yazıyorum yolunuzu ayırın bence... size yazık olur. Size değer vermeyen biri. evlenseniz anlaşamadığınızda sizi bırakmaz 2. sayfa haber bile olabilirsiniz. O tipte birine benziyor.

Ne kadar kaba odun biri. O size niyetini baştan belli etmiş sizde istediğinizi vermişsiniz. doğu olabilir ama her doğulu bir olmuyor. Kişiliği yok. varsa da Benim adam değidim tanımlara uymuyor.

buna benzer bi olay bende yasadım ve cok asıktım...sonra cok yanlış bi zamnda tekrar karsıma cıktı..ve bnmle olmak istedi..biz birlikte olduğumuz zamn bana sevgilim olmanı istiyorum dedi..okadar zamndır istediğim birseydiki cok heyecanlanmıştım..ama zamnlama yanlıştı..ben yınede tamam dedim..ben aramadan aramaz msj atmadan msj yazmaz..arada yani...sonra olduğu gibi kabul edeyim dedim bana bağlandı..hiç olmadık bi zamnda onuterkettim çünkü biliyordum olmayacaktı..bende senın gibi içi dışı bir sözünü sakınmayan biriyim
ama öyle suspus olunca kafayı yiyordum resmen kendime acı cektırıyordum huyumuz cok zıt ama genede geri döndüm..aklım basıma geldiğinde gene terkettim...saçma sapan bir ilişkiydi..o yüzden kalbını ve kendini hiç yorma

o da sizden hoşlanıyor da bence evliliğin pek ona göre olmadığını düşünüyor..ama belli olmaz belki yola gelir

ya bana daha çok son arkadaşın söylediği gibi geliyor. yani evlenmeye yanaşmıyor. bana kendi de söyledi. ben evlenemem, evli olmak bana uygun değil vs dedi. bunları konuştuktan sonra bana elini hiç sürmedi. bütün günümüz kıçkıça geçiyor, kesinlikle bi temas yok. anca dürterken falan dokunuyor yani. ama bunlardan bi kaç hafta sonra amcasını dayısını bana getirdi, inşallah bir an önce mürüvetinizi görürüz konuşması yaptı adam. bu arkada kem küm yapıp dalga geçiyor. yani bi ara o da ciddi düşünmüş olsa gerek ki bu insanları yanıma getirdi. size onu gerçek anlamda tarif edemem çünkü erkeklerle ilgili en derin bilgilere sahip büyüklerim bile bu manyağı kategorize edemiyor. annemin çok yakın bi arkadaşı var. tanıştırdım da onları, beraber yedik içtik, kadın diyor ki, "kızım ben bu çocuğu hiç anlayamadım, benim gördüğüm kimseye benzemiyor" dedi. ve o kadın hakkaten insan sarrafıdır.

çok dertliyim arkadaşlar. yatıyorum hüzünlüyüm kalkıyorum bunalımdayım. bana dese ki bekle, bekliycem. ama hiç bişey demiyor. her gün öğlen yanıma geliyor. gece 12 ye kadar falan kalıyor yanımda. her gece ayrılırken içim patlıyor böyle. o gittiği zaman oturup ağlıyorum ne yapıcam ben diye.

bence açık açık al karşına konuş ..
burda yazdıklarını ona da anlat ,de ki böyle böyle yapıyorsun anlayamıyorum ..
böyle belirsiz yaşamak istemiyorum de ..
bazen gri olmamak lazım hayatta.
ya siyah ya beyaz olmak lazım ,gri durumları hiç sevmem ben de .
nasıl olsa böyle de olmuyor değil mi
hiç değilse duruma göre sen de yolunu çizersin.
böyle sürüncemede kalıp da yıllarca onu mu bekleyeceksin.
seni zaten seviyorsa evliliğe hazır olmasa bile sen böyle tavır alınca bence gerçek niyetini ve düşüncelerini söyler ..
sevmiyorsa da kıvırır zaten olayı...

Bence rest çekme sırası gelmiş garip bi adam bu ama şöylede bişey var adam gel derse gelmiş git derse gitmişsin adam niye evlenmek istesin ki hem sana hesap vermedir sevgililik sorumluluklarıdır böyle dertleri yok hemde aynı sevgilin gibi herşeyi yapıyo bu kadar rahatlık varken niye evlensin ki adam. Bende al karşına konuş diyenlerdenim. hem sonu belli olur. oldu mu olacak mı olmayacak mı diye düşünmekten kendini yemezsin adam hergün görüşmek istiyo ailesiyle tanıştırıyo ama başka bişey yok bence o da senden hoşlanıyo ama sorumluluk altına girmiyo eee rahatlık da var tabi nasılsa gitmiyosun. Açık açık söyle derim olcaksa görüşelim olmayacaksa bitirelim gibi eğer bişey hissediyosa en kısa zamanda harekete geçecektir yokluğunu hissedecek sonuçta ama hiç bişey yapmıyosa da en azından istemediğini seni sevmediğini anlayıp düşünmekten delirmeyeceksin en iyi yol bu bence canm

arkadaşlar gerçekten şu yazdıklarınız olumlu da olsa olumsuz da olsa acayip güç verdi bana. inanın kendimi en azından daha iyi hissediyorum şu an. allah yazan herkesten razı olsun.

kaç kere konuştuğumu sayayım mı size. yaklaşık 10 kere falan en az. her konuşmamızda konuyu ben açtım. her seferinde şarladım resmen. bana böyle davranacaksan bi daha yanıma gelme dedim. onun gibi maço bi tipe kaç kere sktri çektim. aynen böyle ama sktr git hayatımdan dedim (afedersiniz). seni unutucam bi daha yüzüne bakmıycam aramıycam sormıycam dedim. bunlra rağmen rest çektiğim her seferde 1 hafta - 1 ay bazen 3 ay yok oluyor piyasadan. bi süre uzaklaşıyor, ben soğuyana kadar, sonra ya bi yerde karşılaşıyoruz ya bişeyi bahane edip beni arıyor. bi şekilde yine sızıyor hayatıma. ben de o beyinsizi o kadar seviyorum ki katı duramıyorum ona karşı. zaten bi kere sağlam dursam bi daha asla dönmem. bi de ufak bi sahil şehrinde yaşıyoruz, bu da sürekli sokaklarda gezdiği veya arkadaşlarımızın bi kısmı ortak olduğu için her yerde karşıma çıkıyor eğer şehirdeyse. bazen yurtdışına veya başka bi şehre gidiyor. o zaman görmediğim veya gelmediği için sıkıntı olmuyor. unutabiliyorum. dayanabiliyorum. ama eğer buralardaysa ve yapacak işi olmayıp saracak adam arıyorsa, biz çok kavgalıysak erkek arkadaşlarıyla geçiriyor gününü, benle arası iyiyse sabah onların yanına takılıp akşamları bana çöküyor. bi ara sabahtan akşama kadar yanımda duruyordu. (yaptığı eylemin en güzel tarifi bu işte "çökmek") hayatıma çöktün yeter artık diyorum. kakır kakır gülüyor. hani şeytan tüylü tipler olur ya. canınıza okur tepenize biner, şımarır da şımarır çocuk gibi, hiç bişey diyemezsiniz ya. bu öyle bi manyak işte. mesela bugün öğlen aradı, açtım arkadaşımda olduğumu söyledim. biraz sonra gene aradı. arkadaşım açtırmadı bana telefonu. (ben yalnızken de açmıyorum bazen uyuz olsun diye) sonra 3 kere daha aradı. sonra mesaj attı açsana telefonunu diye. sonra telefonumun şarjı bitti, 2 kere daha aramış kapalıyken. biraz önce gene aradı. yani kaç kere aradığını allah biliyor bugün. bi sefer telefonumu bi yerde unutmuşum 7 kez aramış 12 tane de mesaj atmıştı. öyle bi anda ben telefonu neden açmadım diye meraktan çatlıyor. ona dellendim küstüm sanıyor herhalde. yani telefonu o an açsam düzgün konuşsam, "aramızda sorun yok, iyiyiz" mesajını algılasa aramayı kesiyor.

nasıl inadımın olduğunu çok iyi biliyor. ben ona rest çekip kavga edip hayatımdan göndermişsem onu asla ve asla bi daha aramayacağımı biliyor. o yüzden o arıyor beni. mesela sadece bi seferliğine ben onu aramış olsam, nasılsa ayaklarıma kapanacak kafasına girer ve hayatta aramaz beni.

daha dün yolda konuşuyorduk. annem politikayla uğraşıyor. dedimki, ya annem tam bi politikacı. hayatından kimseyi çıkarmıyor, sadece mesafe koyuyor, yeri gelirse yine o kişilerle muhattap olabiliyor, ben hiç yapamıyorum dedim. hakkaten de öyledir. ben birini kafamdan çıkardıysam bi daha asla dönüp bakmam. çok netimdir öyle konularda. bu da "evet ben de öyleyim hayatta bakmam yüzüne hatta ağzını burnunu kırar haşat eder öyle çıkarırım hayatımdan biri beni sinir ederse" dedi. hemen minareyi diktim kılıfını hazırladım :-D benle neden konuşuyosun o zaman hala, ben senle neden konuşuyorum peki? dedim. gıkını çıkarmadı. hölölölö yapıp konuyu dağıtıyor. tek bildiği ben ne kadar çıldırırsam çıldırayım, o beni ne kadar boğazlamak isterse istesin, ne kadar küs kalsak konuşmasak da bana döndüğünde kapının açık olduğunu biliyor. ben o kapıyı kapatmayı çooook iyi biliyorum (daha önce çok yaptım) ama kapatırsam bi daha asla açmam, ve o açmak istese ölse bitse de açamaz, olan, muhtemelen mükemmel geçecek bi hayat potansiyelini yok etmek olur. ben o potansiyel bigün belki gerçekleşir diye çekiyorum bunları.

hani bazı gurur hikayeleri olur ya. taraflardan biri ne olursa olsun lafından dönmez. basar gider. yaşlanınca, ölmeden önce karşılaşırlar, iki taraf da ağlayarak ömürlerini gurur yüzünden yalnız veya başkalarıyla geçirdiğine yanar. ben onu yaparım ama çok yazık olur. o yazık olacağının, kendisinin de pişman olacağının farkında değil. farkına vardığında çok geç olacak.

salak benimle ne kadar eğleniyor. söylediği lafları benden başka anlayan, yaptığı işleri benden başka eyvallah eden o kadar az kadın var ki hayatında. herif dövüşçü ya. bazen gidip birilerini pataklıyor. (hak etmeyene yapmaz) atıyorum, kendini mafyoza sayan elemanın biri bunun bi arkadaşının dükkanına mı çökmeye çalışıyor mesela, gidip adamı eşek sudan gelinceye kadar dövüyor. arkadaşları onun için o kadar değerli ki. ama arkadaşı olmayan herkes bundan korkuyor tırsıyor. bi tek ben tırsmıyorum herhalde. bi sefer söyledi bana bunu. bana senden başka kimse küfredemez, vuramaz, benimle dalga geçemez. bunu sadece sen yapabilirsin ve senden başka kimsenin yapmasına izin vermem dedi.

kendimi övmekten tiksinirim ama gerçek şu (kendisi de bunu sık sık dile getiriyor - hatta sen manyak mısın benim neyimi seviyorsun diye de çok sordu zamanında, onla dalga geçtiğimi falan sandı başlarda) benden daha kafa dengi bi hatun hayatta bulamaz. örneğin ben okçuluğu çok severim. ata binmeyi de. yay alalım ok atalım ata binelim der mi bi kadın kolay kolay. veya poligona gidip atış yapalım der mi? kafam kadar taşların arasında off road yaptım o hantal harley davidsonla. mesela yaz olduğunda işi olmadığı zamanlarda beni denize götürüyor. neden? çünkü ona ayak uydurabilen başka kadın yok! neden? çünkü ben 5 km yi çıplak ayakla serbest yüzerken, o yanımda paletle bana zor yetişiyor! denizden çıkınca da benimle arkadaşlarına hava atıyor. kaç kadın yapar bunu??? sinemaya gidelim dedi geçenlerde (kavgadan sonra sızma taktiği) sen git ben başkasıyla gidicem dedim. gene gidelim dedi, araba yok annemde dedim. yine dedi, param yok dedim. bende para var hadi hazırlan dedi 5 dk sonra arkadaşının arabasını yürütmüş "bak araba da buldum hadi yürü gidiyoz" diye kapıya dayandı. başkasıyla git ben gelmicem dedim. o gün gitmedik, aynı şeyi ertesi günü yine yaptı. ya olum başkasıyla gitsene ben gitmicem dedim yine. ben o filme senden başkasıyla gitmem dedi. niye dedim, senle zevkli oluyo başkasıyla gidince eğlenemiyorum" dedi. YA ARKADAŞ, Bİ KIZI SEVMİYORSAN NEDEN BÖYLE DAVRANIRSIN?? SEVİYORSAN NEDEN SEVGİLİ VEYA KARI KOCA OLMAK İSTEMEZSİN BEN ANLAMIYORUM!!!

her neyse o kadar doluyum, o kadar yazasım var ki. valla bıraksan böööööyle sayfalarca dert yanarım… kafayı yiyorum galiba… :-((( sinir ediyorsam özür dilerim...

Anlattigin karakter co ama cok ilginc diyorum cunku baska soz bulamiyorum.anladigim kadar seni yoruyor ve zorluyor .vur kicina tekmeyi gitsin

Friends with benefits dedikleri tarife uyuyor.......arkadaşlık var cinsellik var ama sevgililik yok........fuckbuddy olmak kadar mekanik de değil
Üzgünüm ama size aşık değil.......evlenmek ister ama o kadın siz değilsiniz.........bir ilişkide isim konmadan cinselliği doğru bulmuyorum bu yüzden.......üzülen yıpranan siz olursunuz........§imdi biz yazacağız ama bizi dinlemeyeceksiniz.........arkadaş olarak da görùşmeyi kesin derim.........çünkü birgün karşınîza nikah tarihini müjdelemek için gelecek.......o kadın siz olmayacaksınîz görüşmeyin derim.......umarım ben yanılıyorumdur

3 yıldır beklenen an geldi. annem beni az önce karşısına alıp, bu çocuktan bi cacık olmayacaksa seni en kısa zaanda yurt dışına gönderiyorum, burda kendini yiyip bitirmeni izlemiycem dedi. üstü kapalı bi şekilde git o herife söyle ne yapacaksa söylesin, bişey yapmayacaksa bi daha görüşmeyeceksiniz dedi kısaca. şimdi ben ne bok yiycem. ben bunu bu adama nasıl anlatıcam. gel beni iste istemiyorsan da bas git denmez bi insana. (ki zaten dedim daha önce tonlarca defa ama bu seferki ciddi bi makamdan geliyor) bunu uygun dille nasıl açıklayabilirim.

annem beni yurtdışına sepetleyecek desem e iyii ben de gelirim diyecek. veya oo ne güzel işte istediğin hayatı yaşarsın falan diyecek diye düşünüyorum. yani annemden gelip beni isteme fikrini aklına bile getirmez öyle bi durumda, annem kafaya koymuş beni gönderiyo sanar. kendisiyle alakalı olduğunu nasıl söylerim ki ona ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…