arkadaşıma artık bunu desem ayıp mı olur

depressedgr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
18
1
19
kızlar biraz alakasız olabilir ama yani artık sinirime dokunmaya başladı.
3 senelik yakın arkadaşım sürekli ben çok güzelim ben çok zekiyim diyor. sürekli eski sevgilim benden iyisini bulamaz onun dersleri çok kötü işte şu flörtüne bak yanında beni arıyordur falan dedi halbuki arkadaşımdan o çocuk ayrılmıştı yani.

sürekli ben çok güzelim mükemmelim zekiyim diyor artık sinir olmaya başladım aman aman bi güzelliği yok artık sıkıldım bu durumdan gittim arkadaşlarıma söyledim ben onu beğenmiyoeum sen daha iyisn bile dediler ya.
açıkçası ben onu güzel buluyorum ama onu kırmak da istemiyorum nasıl yeter artık diyebilirim ya da ben mi abartıyorum sizce bu durumu?
akademik başrısı olmayanları aptal rolüne koyması doğru mu sizce?
nasıl dile getirebilirim

bazen yeni tanıştığımız insanların yanında diyor insanlar biraz garip bakıypr yani

Davranışlarını sevmediğiniz insanlarla zaman geçirmek enerjinizi düşürür. Madem yakınsınız davranışları hakkında ona yorum yapabilirsiniz.
Arkadaşınızla kendinizi kıyaslamayın, sanki içten içe bunu yapıyorsunuz gibi.
Bana göre de akademik başarıdan önce insanlık, merhamet, yardımseverlik gelir.

Arkadaşı çekemiyorsunuz ve kıskanmaya başlamışsınız uzak durmanız en iyisi ayrıca onun arkasından siz de konusmussunuz sizin yaptığınızda hiç şık değil arkadaşlara sormak kendinize kıyaslamak falan onun yaptığına zaten bir yorumum yok böyle insanlar var arkadaş kalmamalı seçebilirsiniz hem çocuk ayrıldı falan hoş değil yani dışardan siz de iyi görünmüyorsunuz

kendimle kıyasladığımı nerden çıkardınız ben anlamadım ki

Kendi yazdığınız şeyi okumanızı tavsiye ederim . Onların yorumunu burada paylaşmak istemeniz neden sizce?

Kıskanmışsın sanki.

Ergenliğinizi atlatmanız dileğiyle.öncelikle karşınızda kendiyle barışık , kendini seven biri var ve bu size batıyorsa görüşmezsiniz olur biter. Kendinizi eksik hissetmeniz o kızın hatası değil, keşke sizde o kafada olsanız ne güzel pozitif bir insan.Velevki güzel değil ama kendini güzel buluyor yahu kime ne?

Aynen çok güzelsin evden çıkma kimseyle iletişim kurma ki nazar değmesin deseydin ya.
Gidip arkadaşlarına bu güzel mi diye sorman çok toksik ama.
Neyse büyüyünce geçer tatlı canını sıkma herkes bir engel butonu kadar hayatında :)

Kıskandığını düşünmüyorum, çok güzel olan bir kişinin bile sürekli sürekli ben güzelim demesi herkesi darlardı herhalde (hoş gerçekten çok güzel olan kimseden böyle bir hareket görmedim). Yaşın daha ufak sanırım, gıcık olup diğer arkadaşlarınızla paylaşmışsın ama bence buna gerek yok, rahatsız oluyorsan sadece görüşme olsun bitsin. Zaten yalnız kalmaz o, güzelliği + kendisi 2 kişiler sen fazlasın

İlla arkadaş olmak zorunda mısın ? Sözleşme mi imzaladı?

arkadaşlarıma güzel mi çirkin mi demedim hatta ben onu güzel buluyorum dedim. söylediğim insanlar da yakın arkadaşım ve ne diyim sinir oluyoeum diye sordum ben onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…