Arkadaşım için Inşirah suresi

Şu an biraz rahatsızım kendimi iyi
Hissedince okuyacağım canım 10 tane Allah sabır versin :KK43:

Canım ben mazeretliyim bitsin kendim de okurum ama bir arkaşıma rica ettim okusun sana yazarım :KK60:

Esselamu aleykum hanimlar.
9 ay kadar once yine burda dua topigi acmistim arkadasimin eşi icin. Kendisine kanser teshisi konulmustu. Gencecik yasta. 9 yil suren asklarinin ardindan evliliginin 3. ayinda aldilar bu hastaligin haberini. O kadar birbirini seven ciftlerdi ki, birbirleri icin yaptiklari fedakarliklari, birbirlerine olan buyuk asklarini ve saygilarini size anlatamam. Boyle bir devirde belki de tek ornek ciftlerdi. Rabbim iyi kullarini cabuk yanina alirmis. 2 hafta once arkadasim kocasini kaybetmis. Benimde yeni haberim oldu. Can dostumun acisi taa icime isledi. Onun icin İnşirah Suresi istiyorum sizlerden. Gercekten arkadasimin cok ihtiyaci var su an bu duaya. Rahmetli eşi icin de birer Yasin-i Şerif okursaniz, minnettar kalirim hepinize. Hepinizden Allah razi olsun.

Aleykümselam canım hatırladım arkadaşının durumunu inan çok üzüldüm Allahım arkadaşına sabırlar versin eşinede rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
yasini şerifi akşam okuyacağım inşallah şimdi inşirah okumaya başlıyorum sayı önemli ise okuduktan sonra belirtirim canım

10 TANE OKUYCAM CANIM RABCİM YAR VER YRDIMCISI OLSUN
Allah razı olsun.
Canım içimdem dua ederim. Şuan adetliyim bitince okurum inşallah haber ederim sana. Allahım acil şifalar versin inşallah
Allah razı olsun arkadaşım.

Şu an biraz rahatsızım kendimi iyi
Hissedince okuyacağım canım 10 tane Allah sabır versin :KK43:

Amin canım, Allah razı olsun.
Canım ben mazeretliyim bitsin kendim de okurum ama bir arkaşıma rica ettim okusun sana yazarım :KK60:
Canım benim, kalbı güzel arkadaşım, Allah razı olsun.

Aleykümselam canım hatırladım arkadaşının durumunu inan çok üzüldüm Allahım arkadaşına sabırlar versin eşinede rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
yasini şerifi akşam okuyacağım inşallah şimdi inşirah okumaya başlıyorum sayı önemli ise okuduktan sonra belirtirim canım
Çok sağol canım. Sayı önemli değil. Herkes gönlünden koptuğu kadar okuyor. Allah razı olsun.

Allah sabır versin okuyunca yazarım..:KK61:
Amin. Allah razı olsun canım.

bende 10 tane okurum Allah sabir versin insallah :KK61::KK61:
Amin. Allah razı olsun canım.

Okudum 1 tane canım
Allah razı olsun canım.

X