Arkadaşım flörtüne doğrumu yapmis?

Varizzen

Can’t stop
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2023
327
669
34
Merhaba kizlar, yabancı bir kiz arkadaşım için soruyorum. Biz yurt disinda yaşıyoruz. Kiz arkadaşım biriyle tanışiyor flört ediyorlar. Oğlanda yanliz yasiyor kiz arkadasimda. Bu çocuk iki kere kiz arkadaşımın evine geliyor kiz arkadaşımda o davet eder bekliyor ama oglan davet etmiyor hiç. Cocuk evli degil ama çünkü sabahlara kadar goruntulu konusuyorlar çocuk bunda gelip kalıyor filan. Kiz arkadaşımin durumu oglandan daha iyi bu arada. Ama kiz arkadaşım iki gün önce bu duruma içerleyip kavga çıkarıp kontağı kesiyor. Ama simdide kendinde suç ariyor acaba yanlışmi yaptim diye. Sizce bu çocuğun davet etmemesi neden olabilir? Durumu olmadi utandigi icin olabilirmi?

Böyle durumlarda 2 seçenek var ya çocuk annesiyle yaşıyor olabilir ya bir sorunu olabilir vs vs
Ya da canı evine davet etmek istememiştir
Yani sorup hareket etse sorun olmazdı
Yaa buda şimdi kafaya takmis yoksa bana guvenmedimi de evinin adresini vermek istemedi diye

neden açık açık sormak yerine pasif agresif triplere girip böyle bişey yapıyor ki?
açık iletişim nedir bilmiyor bizim kadınlarımız
yurt dışına da gitseler türkiyede yaşadıkları gibi yaşayıp davranıyorlar uyuz oluyorum
sonra da pişman olmaları çok gurursuzca, duruşsuz bi hareket yani.

Herkes evli evli diye tutturacak şimdi.

hangi kültürdeler o da önemli. insanlar cesit cesit. turk kadınının kafa yapisiyla isveçli bir erkegi doğru yorumlayamayiz.
ayrica arkadasiniz "neden davet etmiyorsun? bu gece sende kalırım diye düşünmüştüm?" demis mi? yoksa insan gibi iletisim kurmak yerine kafasinda kurup kurup mu ayrilmis?

Herkes evli evli diye tutturacak şimdi.

Evli değildir ama sevgilisi vardır, beraber yaşadığı biri vardır şaşmaz . Batı Avrupa bildiğin gibi değil, bazı insanlar ikili ilişkilerde aşırı rahat, bakıyorsun 10 yıllık ilişkisi var ama onunla bununla flört ediyor ... KK kadınları genelde haklı çıkıyor öyle ya da böyle

benim tanidigim bir Alman kadin (yasi da var 45-50 falan) bekarim demişti konu açılınca. sonradan sosyal medya vs vs biraz da stalklayinca ogrendim ki evet bekar ama partneriyle yillardir beraber yasiyor, ergen de cocugu var :) ama bekar mi bekar

Benim yüksek lisans daki hocam; eşimle free takılıyoruz demişti. Kendisinin öğrenci sevgilisi var, ünvin bulunduğu ilde yaşıyor. Eşi ile büyük şehirde evi var arada oraya gidiyormuş.

Herşey olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…