' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

almıyoo :KK43::KK43: her gün ultra lüks arabalar da almıyo :KK5::KK5:

pijama alıyo ama hadi yırttım yine köşeden bi yerden :KK60:

yorum yazdm :KK70: bana yasaklıymış orası mesaj muneye gitti beni mapusa atabilir :KK1::KK1::KK1::KK1:

Bi gün benimde payam ouysa bende alıcam bunlaydan hemde DG mayka yazdım :KK52::KK52::KK52::KK52:

benden sonra sistem değişti şimdi nasıl sınavlar bilmiyorum ama ben çalışırken güvender yayınlarını çalışıyordum onlar neredeyse bire bir soruyo

peki matematik ve geometri için karakök nasıldır:44: ve birey yayınları[/QUOTE]

karekök ü de biliyorum o da iyidi ama birey yayınlarıyla ilgili bi şey diyemeyecem.siz bence bi kırtasiyeye gidin onlardan yardım isteyin onlar genelde daha iyi bilirler.üstünden onca sene geçti şimdi pek bişey hatırlamıyorum yayınlarla ilgili.belki daha iyileri bile çıkmış olabilir.yanlış yönlendirmek istemem.

basladim cok guzel gelinlikler var ama biturlu secemiyorum canim ya

cnm mesaj yazarken alıntı yaparsan daha iyi cevap verebiliriz yazdıklarına.
bi ara bende çok bakıyordum gelikliklere kız milleti işte meraklı oluyoruz :KK9::KK9::KK9:
ne tarz da bigelinlik bakıyon

peki matematik ve geometri için karakök nasıldır:44: ve birey yayınları

karekök ü de biliyorum o da iyidi ama birey yayınlarıyla ilgili bi şey diyemeyecem.siz bence bi kırtasiyeye gidin onlardan yardım isteyin onlar genelde daha iyi bilirler.üstünden onca sene geçti şimdi pek bişey hatırlamıyorum yayınlarla ilgili.belki daha iyileri bile çıkmış olabilir.yanlış yönlendirmek istemem.[/QUOTE]

tmm cnmm sağol :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Uzun süreliğine gelmedim canım o konu linki var ama açılmıyor sanırım silinmiş :KK5:

Ben gördüm :KK1: çok fena hava atmış K.K.da çok pis kıskanmış:KK9: kocasının aldıklarını bırak kocayı yarı çıplak koymuş bi de oraya :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:çok şey kaçırdın nikoo

evet cnm avrupa yakasinda

fatihte de gaziosmanpaşada da çok güzel gelinlikler var oraya da bak derim cnm

karekök ü de biliyorum o da iyidi ama birey yayınlarıyla ilgili bi şey diyemeyecem.siz bence bi kırtasiyeye gidin onlardan yardım isteyin onlar genelde daha iyi bilirler.üstünden onca sene geçti şimdi pek bişey hatırlamıyorum yayınlarla ilgili.belki daha iyileri bile çıkmış olabilir.yanlış yönlendirmek istemem.

tmm cnmm sağol :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:[/QUOTE]

rica ederim cnm ne demek

Sen nasıl gördün o zaman bana da at :KK5:

Villa resmi koymuş , kocası yarı çıplak ymk yaparken koymuş , kendi resmini koymuş, evin resimlerini koymuş, BMW sinin resmini koymuş, kocasının aldığı pijama resimlerini koymuş :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Altına da k.k üyeleri yorum yapmış konu silineck kadar yani anladın sen onu :KK1:

Villa resmi koymuş , kocası yarı çıplak ymk yaparken koymuş , kendi resmini koymuş, evin resimlerini koymuş, BMW sinin resmini koymuş, kocasının aldığı pijama resimlerini koymuş :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Altına da k.k üyeleri yorum yapmış konu silineck kadar yani anladın sen onu :KK1:

bana bi linkini atsan özeldn yada burdn acayp merk ettm :44::44::44::44:

Ya albümler de gözüküyor villa da içerisine girilmiyor :KK50::KK50::KK50: Görseydim iyiydi. Stres atardım :KK9:

X