' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

Hayırlı işler nasip etsin allh sana canım . Sabret vardır senin de bi yerlerde nasibin ama zor oluo evde oturmak ben bi keresnde işsiz kaldım tırlatıyrdumm:KK30:

amin canım inşallah.ben de her işte bi hayır vardır diye çok takmamaya çalışıyorum.bi çok iş görüşmelerine gittim ya istediğim gibi olmadı kabul etmedim ya da istediklerimde sorun çıktı.dediğin gibi belki nasibim beni bi yerde bekliyodur.ama evde durmak da çok sıkıcı benim gibi biri için :KK50::KK50::KK50:[/QUOTE]

Canım biraz zor ama tecrübeli arıo iyi yerler o yüzden parası azda olsa senin için bazı kapılar açar çalış yani küçük falan deme :KK34:

amin canım inşallah.ben de her işte bi hayır vardır diye çok takmamaya çalışıyorum.bi çok iş görüşmelerine gittim ya istediğim gibi olmadı kabul etmedim ya da istediklerimde sorun çıktı.dediğin gibi belki nasibim beni bi yerde bekliyodur.ama evde durmak da çok sıkıcı benim gibi biri için :KK50::KK50::KK50:

Canım biraz zor ama tecrübeli arıo iyi yerler o yüzden parası azda olsa senin için bazı kapılar açar çalış yani küçük falan deme :KK34:[/QUOTE]

evet canm malesef hep tecübe istiyorlar öyle çok iyi yerlere bakmıyorum genelde stajyer olarak arıyorum onlarda askeri ücretin 3te 1 i veriliyo ona bile razıyım ama mesleğimle ilgili olmuyo.ben mesleğimi ilerletmek adına bi işte çalışmak istiyorum.

evet orayada gittim az çok biliyorum orayı da :KK1::KK1: sen neler yapıyorsun

çalışıyorumm cnmm bnde haftayada ygs sınavına çalışmaya başlayacğmm :KK14:[/QUOTE]

Allah kolaylık versin cnm şu sınavlar bi bitmedi gitti.yok üni için sınav ünide sınav mezun ol gene sınav :KK50::KK50:
benim de kpss ye çalışmam lazım bizde atama biraz zor oluyo ama küçük alımlar için bi umut belki olur diyorum

çalışıyorumm cnmm bnde haftayada ygs sınavına çalışmaya başlayacğmm :KK14:

Allah kolaylık versin cnm şu sınavlar bi bitmedi gitti.yok üni için sınav ünide sınav mezun ol gene sınav :KK50::KK50:
benim de kpss ye çalışmam lazım bizde atama biraz zor oluyo ama küçük alımlar için bi umut belki olur diyorum[/QUOTE]

sağol cnm bnm ayn yaa sınav,sınav herşey sınav bitmek bilmyrr :KK50::KK50:
şimdi ygs-lys sınavını kara kara düşünyrm ya hangi kit.kaynaklrından alaym napim şaşırdm :KK50::KK50::KK30:

Canım biraz zor ama tecrübeli arıo iyi yerler o yüzden parası azda olsa senin için bazı kapılar açar çalış yani küçük falan deme :KK34:

evet canm malesef hep tecübe istiyorlar öyle çok iyi yerlere bakmıyorum genelde stajyer olarak arıyorum onlarda askeri ücretin 3te 1 i veriliyo ona bile razıyım ama mesleğimle ilgili olmuyo.ben mesleğimi ilerletmek adına bi işte çalışmak istiyorum.[/QUOTE]

Bence de canım öyle öyle iyi yere geçersin:KK51:

benim de kpss ye çalışmam lazım bizde atama biraz zor oluyo ama küçük alımlar için bi umut belki olur diyorum

şimdi ygs-lys sınavını kara kara düşünyrm ya hangi kit.kaynaklrından alaym napim şaşırdm :KK50::KK50::KK30:[/QUOTE]

benden sonra sistem değişti şimdi nasıl sınavlar bilmiyorum ama ben çalışırken güvender yayınlarını çalışıyordum onlar neredeyse bire bir soruyo

evet canm malesef hep tecübe istiyorlar öyle çok iyi yerlere bakmıyorum genelde stajyer olarak arıyorum onlarda askeri ücretin 3te 1 i veriliyo ona bile razıyım ama mesleğimle ilgili olmuyo.ben mesleğimi ilerletmek adına bi işte çalışmak istiyorum.

Bence de canım öyle öyle iyi yere geçersin:KK51:[/QUOTE]

amin cnm inşallah

şimdi ygs-lys sınavını kara kara düşünyrm ya hangi kit.kaynaklrından alaym napim şaşırdm :KK50::KK50::KK30:

benden sonra sistem değişti şimdi nasıl sınavlar bilmiyorum ama ben çalışırken güvender yayınlarını çalışıyordum onlar neredeyse bire bir soruyo[/QUOTE]

peki matematik ve geometri için karakök nasıldır:44: ve birey yayınları

X