' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

Bi kaç sayfa ööncesinde yazıo canım yine anlatmim sinir küpüne dönüom :KK4:

Hatırlamıyorummm :KK36: hatırlamıyorummmm:KK36::KK36::KK36:
annenle telefondan konmuşsn ama :44::44:
teşekkür ederim cnm hoşbulduk:KK1::KK1:

tanıtrmsn kendni cnm:KK3::KK19:

avcılarda yaşıyorum 24 yaşındayım 6 ay falan oldu mezun olalı evdeyim bütün gün işsizim :KK50::KK50::KK50:[/QUOTE]

bnde Bursa oturuyorum :KK34: 21 yaşndayım
ne mezunusun cnmm

teşekkür ederim cnm hoşbulduk:KK1::KK1:

tanıtrmsn kendni cnm:KK3::KK19:

avcılarda yaşıyorum 24 yaşındayım 6 ay falan oldu mezun olalı evdeyim bütün gün işsizim :KK50::KK50::KK50:[/QUOTE]

Hayırlı işler nasip etsin allh sana canım . Sabret vardır senin de bi yerlerde nasibin ama zor oluo evde oturmak ben bi keresnde işsiz kaldım tırlatıyrdumm:KK30:

annenle telefondan konmuşsn ama :44::44:

avcılarda yaşıyorum 24 yaşındayım 6 ay falan oldu mezun olalı evdeyim bütün gün işsizim :KK50::KK50::KK50:

bnde Bursa oturuyorum :KK34: 21 yaşndayım
ne mezunusun cnmm[/QUOTE]

sosyoloji mezunuyum canm.bursanın neresinde oturuyorsun bursaya gelip gitmişliğim vardır çok olmasa da biraz biliyorum :KK1::KK1:

avcılarda yaşıyorum 24 yaşındayım 6 ay falan oldu mezun olalı evdeyim bütün gün işsizim :KK50::KK50::KK50:

Hayırlı işler nasip etsin allh sana canım . Sabret vardır senin de bi yerlerde nasibin ama zor oluo evde oturmak ben bi keresnde işsiz kaldım tırlatıyrdumm:KK30:[/QUOTE]

amin canım inşallah.ben de her işte bi hayır vardır diye çok takmamaya çalışıyorum.bi çok iş görüşmelerine gittim ya istediğim gibi olmadı kabul etmedim ya da istediklerimde sorun çıktı.dediğin gibi belki nasibim beni bi yerde bekliyodur.ama evde durmak da çok sıkıcı benim gibi biri için :KK50::KK50::KK50:

X